استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در بخش صنعت یک الزام است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر این که استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در بخش صنعت یک الزام است، اعلام کرد: متاسفانه بهره‌مندی از انرژی‌های تجدیدپذیر در استان کم است که در این زمینه نسبت به سایر استان‌ها عقب مانده‌ایم و فاصله زیادی با شرایط ایده‌آل داریم و نیاز برای انرژی‌های تجدیدپذیر در استان احساس می‌شود.

محمد جعفر عظمائی امروز، ۲۰ اسفند در آیین افتتاح نیروگاه خورشیدی در شهرک صنعتی شهید سلیمانی اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به محدودیت شدید منابع و سوخت‌های فسیلی بیش از گذشته استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر احساس می‌شود که افتتاح این پروژه اقدام خوبی است و امیدواریم گام‌های بلندی در استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر برای تامین نیاز واحدهای تولیدی برداشته شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر با همتی که دولت سیزدهم دارد امیدواریم با کمک بخش خصوصی و مجریان امر و سیاستگذاری‌هایی که در این زمینه می‌شود تا حدودی مشکلات در این حوزه مرتفع شود. وی آذربایجان شرقی را قطب سرمایه‌گذاری کشور عنوان کرد و گفت: در حال حاضر آذربایجان شرقی با بیش از ۲هزار و ۸۹۰ طرح سرمایه‌گذاری، رتبه نخست کشور را در اختیار دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید سردار حاجی زاده درباره تولید ثروت از صنعت هواییفرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران گفت: اکنون پس از شکست تحریم ها باید هدفگذاری لازم انجام شود تا از بخش صنعت هوایی کشور برای تولید ثروت در حوزه صادرات استفاده کنیم.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

چند کشور اروپایی به برخی از اهداف خود برای افزایش سهم انرژی‌های پایدار تا سال ۲۰۳۰ دست‌ یافتندنتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که چندین کشور اروپایی یک دهه زودتر به برخی از اهداف الزام‌آور این اتحادیه برای توسعه بیشتر استفاده از انرژی‌های پایدار دست یافته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بمب هدایت‌شونده جدید روسیه، کابوس خطوط مقدم جنگ اوکراینشبکه سی‌ان‌ان گزارش داد: روسیه استفاده از یک بمب هوایی قدرتمند را آغاز کرده که دفاع اوکراین را از بین برده و تعادل را در خط مقدم نبرد برهم زده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بمب هدایت‌شونده جدید روسیه، کابوس خطوط مقدم جنگ اوکراینشبکه سی‌ان‌ان گزارش داد: روسیه استفاده از یک بمب هوایی قدرتمند را آغاز کرده که دفاع اوکراین را از بین برده و تعادل را در خط مقدم نبرد برهم زده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تولید و عرضه نخ‌های گرافنی با کاربرد وسیع در منسوجات و پزشکییک شرکت هندی با ارائه نخ‌های حاوی گرافن، فرصت‌های تازه‌ای در صنعت منسوجات و پزشکی ایجاد کرده است؛ در این نخ‌ها گرافن درون انواع مختلف پلیمرها قرار داده شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گوشت آهو؛ یک و نیم تا ۲ میلیون تومان!زیر همین آسمان، درست جایی که بسیاری از اقشار جامعه دستشان از خرید گوشت گوسفند کوتاه شده است، برخی از اعیان‌نشینان برای طبخ یک غذای ناب از گوشت آهو استفاده می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »