استمداد مادر دختری که پس از حمله حماس به اسرائيل ناپدید شد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

استمداد مادری برای دریافت هر گونه اطلاعی در مورد دخترش، دختری که گفته می‌شود توسط شبه‌نظامیان فلسطینی از یک جشنواره رقص و موسیقی در جنوب اسرائیل، در نزدیکی نوار غزه ربوده شده است. شانی لوک، یک گردشگر آلمانی است و زمانی که شبه‌نظامیان حماس به اسرائیل حمله کردند برای شرکت در جشنواره صلح در آنجا حضور داشت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مادر شانی لائوک در یک پیام ویدئویی عکسی از دخترش را در دست دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر از مردم درخواست کمک می کندیک مادر آلمانی از مردم خواسته که اگر اطلاعی در مورد دخترش دارند با او در میان بگذارند. گفته می‌شود که دختر او توسط شبه‌نظامیان فلسطینی از یک جشنواره رقص و موسیقی در جنوب اسرائیل، در نزدیکی نوار غزه ربوده شده است.

شبه‌نظامیان حماس به روی شرکت‌کنندگان این جشنواره آتش گشودند و حاضران بیمناک از جانشان، به سمت صحرا در حال فرار بودند. این خانواده در حالی که به شدت وحشت‌زده بودند، ویدئویی را دیدند که به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده بود و زن جوانی را نشان می‌داد که در پشت یک وانت خودرو شبه‌نظامیان قرار داشت و دیگران فریاد می‌زنند «الله اکبر.»

مادر جک به سایت خبری «جوییش نیوز» گفته که آقای مارلو عضو تیمی بوده که از یک مهمانی در فضای باز حفاظت می‌کردند؛ این مهمانی در نزدیکی نوار غزه برگزار شده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حماس: شمار اسرای اسرائیلی بیش از تصور نتانیاهو استابوعبیده، سخنگوی شاخه مسلح جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در فایلی صوتی که اندکی پس از نیمه‌شب شنبه 15 مهر پخش شد، گفت که تعداد کل اسرائیلی‌هایی که طی حمله غافل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نیکی هیلی: حمله علیه آمریکایی‌هاست، باید کار حماس را تمام کرد!نیکی هیلی از رژیم صهیونیستی خواست تا پس از حمله حماس به شهرک‌های اطراف نوار غزه، این گروه را از بین برد!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نقش برجسته جمهوری اسلامی در حمله گسترده شبه‌نظامیان حماس به اسرائیلساعاتی پس از آغاز حملات گسترده و هماهنگ حماس به اسرائیل در روز ۱۵ مهر، ناظران از نقش تهران برای برنامه‌ریزی حمله این گروه شبه‌نظامی مورد حمایت جمهوری اسلامی گفتند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

حملات تلافی‌جویانه اسرائیل به نوار غزه 200 کشته و 1600 زخمی بر جای گذاشتساعاتی پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه فلسطینی «حماس» که با یورش «گردان‌های القسام» از زمین، هوا و دریا به مناطق پیرامون این باریکه و شهرک‌ها در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ویدیو/ حمایت مردم مشهد از حملات حماس به مواضع اسرائیلمردم مشهد شامگاه دیروز ۱۵ مهر با تجمع در میدان فلسطین این شهر، از حملات حماس که از نوار غزه به مواضع اسرائیل انجام شد، حمایت کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمایت مردم مشهد از فلسطین و حملات امروز حماس به رژیم صهیونیستیمردم مشهد شامگاه امروز ۱۵ مهر با تجمع در میدان فلسطین، از حملات امروز حماس که از نوار غزه به مواضع اسرائیل انجام شد، حمایت کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »