استقرار دادستانی و مراجع انتظامی و امنیتی در شهرستان جازموریان ضروری است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و همجواری جازموریان با استان سیستان و بلوچستان و مسائل امنیتی خاص این شهرستان، ارتقاء ساختار قضایی این حوزه از دادگاه به دادگستری و همچنین راه‌اندازی دادسرای عمومی و انقلاب ضروری است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی ۲۲ آبان ماه در نشست با امام جمعه، رئیس دادگاه بخش و فرماندار شهرستان جازموریان اظهار کرد: بایستی زیرساخت‌های اقتصادی، امنیتی و عمرانی جازموریان به وسیله دستگاه‌های متولی توسعه و تقویت شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان بر ارتقاء تشکیلات و مراجع نظامی، انتظامی و امنیتی در این شهرستان تاکید کرد و گفت: با وجود جرائم خشن در این حوزه قضایی، بایستی هر چه سریعتر نسبت به استقرار نیروهای انتظامی و پلیس‌های تخصصی در این شهرستان اقدام شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشکلات شهرستان خوی احصاء و رفع شودفرماندار خوی گفت: ضروری است مشکلات شهرستان احصاء و در راستای رفع آنها تلاش شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قاتل مسلح حادثه تیراندازی و گروگانگیری چمران شیراز به هلاکت رسید+ عکسفرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی قاتل و گروگانگیر مسلح متواری در شهرستان کوهچنار خبرداد و گفت: این فرد مسلح در تیراندازی متقابل با مأموران انتظامی به هلاکت رسید.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

قاتل گروگانگیر متواری در کوهچنار فارس به هلاکت رسیدفرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی قاتل و گروگانگیر مسلح متواری در شهرستان 'کوه‌چنار' خبرداد و گفت: این فرد مسلح در تیراندازی متقابل با مأموران انتظامی به هلاکت رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ورزش سنگین برای کودکان خطرناک است؟بازی و ورزش یکی از عوامل مؤثر در رشد جسمانی، اجتماعی، ذهنی و عاطفی کودک است و انجام ورزش مناسب، برای هر سن ضروری است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید وزیر ارشاد بر لزوم ترمیم برخی انگاره‌های فرهنگیوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست صبح امروز شورای مدیران این وزارتخانه گفت: ترمیم برخی انگاره‌های فرهنگی در جامعه ضروری است و نسبت به آن باید اهتمام داشته باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نزاع زن و شوهری در تبریز به قتل منجر شدفرمانده انتظامی شهرستان تبریز از قتل خانوادگی در پی نزاع زن و شوهری در تبریز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »