استقلال یک - الشرطه یک / سرنوشت صعود به الاهلی کشیده شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لیگ قهرمانان آسیا - گروه A استقلال یک - الشرطه یک / سرنوشت صعود به الاهلی کشیده شد

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های استقلال تهران و الشرطه از ساعت 22:30 امشب در ورزشگاه الخلیفه دوحه به مصاف هم رفتند. در نیمه نخست این بازی که با برتری یک بر صفر نماینده عراق همراه بود، مزین فیاض در دقیقه 26 روی ضربه کرنر موفق به گلزنی شد.

در نیمه دوم با تعویض‌های استقلال، تعداد حملات آبی پوشان روی دروازه الشرطه افزایش یافت تا در دقیقه 68 امیر ارسلان مطهری روی دفع ناقص دروازه بان حریف موفق به گلزنی شود و حساب کار را یک بر یک کند. این بازی با حساب کار یک بر یک به پایان رسید تا شانس صعود استقلال به دور حذفی زنده بماند اما آنها برای این مهم باید حتما در بازی روز چهارشنبه مقابل الاهلی عربستان که صعودش مسجل شده است به برتری دست پیدا کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تولید یک داروی بایوتک برای درمان برخی علائم کرونامدیرکل دفتر توسعه فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تولید یک داروی بایوتک برای درمان برخی علائم کرونا خبر داد و در این باره گفت: اکنون یک داروی بایوتک در راستای مقابله با کرونا تهیه شده که تاییدیه‌های سازمان غذا و دارو را هم گرفته است. این دارو به صورت محدود با مدیریت سازمان غذا و دارو عرضه می‌شود، چرا که هنوز یک درمان قطعی و تایید شده از طرف سازمان بهداشت جهانی ارائه نشده است؛ بنابراین مصارف این دارو تحت کنترل، محدود و در مراکز خاص انجام می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف یک اسکلت با تدفین اسلامی در آذربایجان غربیکشف یک اسکلت با تدفین اسلامی در آذربایجان غربی | سرپرست هیات باستان‌شناسی: در حین اجرای پروژه گمانه‌زنی به منظور تعیین حریم و پیشنهاد عرصه گوک تپه استان آذربایجان غربی یک اسکلت انسانی که به شیوه اسلامی تدفین شده است، کشف شد. کشف_اسکلت گوگ_تپه
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ مرگ 166 بیمار دیگر در یک روزکرونا در ایران؛ مرگ 166 بیمار دیگر در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سریال «آقازاده» بدآموزی دارد/ چه ضرورتی دارد یک داستان اطلاعاتی را به خانواده بکشیم؟!مدیر همایش شاعران هم‌سُرا در نقد سریال آقازاده می‌گوید: یک عنصر اطلاعاتی که نتواند برای خودش همسر انتخاب کند، چه جور می‌تواند مسائل پیچیده اطلاعاتی را کشف کند؟! یکجا آنقدر طرف را ساده‌لوح نشان می‌دهید که معضل اجتماعی خودش را نمی‌تواند حل کند، بعد سیستم امنیتی را آنقدر ساده‌لوح نشان می‌دهید که می‌گوید من رفتم بررسی کردم و دیدم پرونده‌اش سفید بوده است، اما در جایی دیگر او را به گونه‌ای نشان می‌دهید که سیستم اطلاعاتی آنقدر باهوش است که متهم اصلی با اعلام خطر از ایران فرار می‌کند و بعد شما شرایط را طوری آماده می‌کنید که متهم به راحتی برمی‌گردد و دستگیر می‌شود! چطور کسی که نتوانسته خانواده خودش را نگه دارد، می‌تواند یک متهم درجه یک و ماهر را بگیرد؟!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا یک سامانه رادار و چند خودرو جنگی به سوریه ارسال کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مخالفت یک فرمانده ارتش لیبی با توافق نفتی میان معيتيق و حفتر
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »