استفاده از مجالس سیدالشهدا(ع) برای گسترش عفاف و حجاب

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سیداحمد خاتمی: در حال حاضر برخی کلان‌شهرها به سمت بی‌حجابی کامل رفته است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمد خاتمی صبح امروز دوم تیر ماه در مجمع جهانی حضرت علی اصغر که در تالار قدس حرم رضوی برگزار شد، اظهار کرد: بزرگداشت نهضت حضرت سیدالشهدا خط ثابت اهل بیت است. تا می‌توانید سیدالشهدا را زیارت کنید. برای او مجلس بگیرید و برایش گریه کرده و بر تربتش سجده کنید. در خانه‌هایتان سعی کنید مجلس اباعبدالله برگزار کنید. عزاداری سیدالشهدا افضل عبادات است؛ این یک روش بوده که هیچ وقت قطع نشده است.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: این مجلس را هدفمند برگزار کنید. مطابق فرمایش مقام معظم رهبری از این سرمایه برای تولید عمل صالح استفاده کنید. مادرانی که فرزندان خود را به این مجلس می‌آورند، این مجلس نورانی آنان را به سمت عفاف و حجاب کامل ببرد. وی عنوان کرد: مجلس شیرخوارگان از مجالس ریاض‌الجنه است. انشاالله این گونه مجالس که زیرمجموعه مجالس عزاداری سیدالشهدا است ادامه داشته باشد. این مجالس بیعت با اباعبدالله است. ایران، کشور اباعبدالله است و نباید به سمت سکولاریزه رفت. این نظام پرچم الله اکبر را بلند کرده و امروز ادامه دهنده راه سیدالشهدا، مقام معظم رهبری است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از نکات جالب این مملکت اینه که بزرگترین مشوق بی حجابی خود ج.ا است که دیکتاتوری خودش رو به اسم دین معرفی میکنه و به تبع مردم از دین منزجر می‌شوند. حالا مسئولین آن شاکی شده اند!

یکی نیست به این آخوند صیغه زاده مادر چادری بگه 'به تو چه' زن ....

۴۴ سال ......

به تو چه عنتر!

بیا برو تو کون من مادر جنده 😂😂

چندین هزار میلیارد از بودجه بیت‌المال صرف سرکوب زنان کردین، بعد از ۴۳ سال اینم نتیجش

43 ساله قدرت و ثروت در اختیارتان هست ولی بر مردم توفیق نداشته اید! چون 1- با عرف اجتماعی بهر دلیل، حتی مذهب نمی توان در افتاد! 2- از بس دروغگووریاکاربودید! چیزی را از مردم می خواستید که خودتان و انگل زاده هایتان اجرا نمی کردند! 3-منطق تان نه عقلی که با زور اسلحه بود!

این قیافش فقط بدرد تدنل وحشت میخوره وبس

تا کونتون بسوزه جاکش های عراقی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آلمان با طرح اتحادیه اروپا برای ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی و گازوئیلی از سال ۲۰۳۵ مخالفت کردآلمان با طرح اتحادیه اروپا برای ممنوعیت فروش و استفاده از خودروهای بنزینی و گازوئیلی جدید از سال ۲۰۳۵ مخالفت کرد. روزگار نگون بختی در: غرب! آلمان،وبرگشت با'دنده عقب'، سیاست های' ابلهانه'، به زغال‌سنگ! 🤣😂سال...اما...سال۲۰۲۲ ؟!؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شهرام گیل‌آبادی، از مدیران قالیباف در شهرداری، به «تجاوز جنسی» به چند زن متهم شدروایت‌هایی از سوء استفاده از مقام، «تعرض» و «تجاوز» توسط شهرام گیل‌آبادی، معاون محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران و از مدیران ارشد صداوسیما، در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. کفتاران وخوکان مکتب اسلام واپسگرای افراطی شیعی آخوندی تمام فکرشان چپاول غارت تجاوز وکشتار وسفاکی واختلاس میباشد تاچه اندازه وقاحت از امت ال على و داعشيعه نيست انكه متجاوز و دزد و جانى و بچه باز نباشه چهلو چهارهزارباربه عدالت خدا وچهارگوش قبر محمد وچهارده امام کوسکشتون ریــــدم 💩🕋💩🕋💩🕋💩🕋💩 برای افریدن شمامسلمونهای کثافت خونخواردزدقاتل متعفن لاشخورچپاولگرغم گستر شادی کش زن ستیز که44سال عمرمارا سوزوندیدوایران وایرانی نابودکردید و440ملیونبارتوغیرت ملت همیشه خفته ریـدم اگرا
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مقام آمریکایی: دولت بایدن مانع عملیات اسرائیل علیه ایران نشده استدر شرایطی که تلاش‌ها ناکام و امیدها برای احیای توافق هسته‌ای سال 2015 از بین رفته، جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده در حالی برای انجام اولین سفر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افزایش نظارت آموزش و پرورش بر موسسات علمی آزاد و آموزشگاه‌های زبانچند روز پس از انتشار یک فراخوان در خبرگزاری فارس برای نظارت بر موسسات آموزش زبان، یک مقام وزارت آموزش و پرورش از تشدید نظارت بر فعالیت آموزشگاه‌های آزاد خبر داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روزبه مشکین‌ خط، مجددا به زندان فراخوانده شدروزبه_مشکین‌خط، زندانی سیاسی که نزدیک به پنج سال از محکومیت ده ساله خود را سپری کرده است و پس از بیست روز مرخصی مجددا به زندان اوین فراخوانده شده.این زندانی شصت ساله که از مشکلات کلیوی و آلرژی با زمینه عفونت رنج می‌برد. زندان حقوق_بشر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

از حوزه تا ساس؛ حسین طائب کیست و برکناری او چه پیامی برای اسرائیل دارد؟این نخستین بار نیست که او در سیستم اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی به حاشیه می‌رود. اما آیا او این بار نیز می‌تواند بازگشتی مقتدرانه به نهادهای اطلاعاتی ایران را رقم بزند؟ برکناری طائب از سر درماندگی و ناچاری بوده و حاوی هیچ پیامی نیست فقط نشانه ضعف سیستم امنیتی جمهوری اسلامیست حاج آقا، حالت گرفته شد؟ از اسب ب زیر کشیدنت؟ شاعر میگه: بدین زور و زر دنیا چو بی عقلان مشو غره/ ک این آن نوبهاری نیس کش بی مهرگان بینی حاج اقا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »