استفاده از اپلیکیشن‌های اندرویدی در ویندوز

02/12/1400 08:35:00 ب.ظ

مجلهٔ فناوری: با به‌روزرسانی ویندوز ۱۱، حالا امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی هم در ویندوز ۱۱ وجود دارد.

مجلهٔ فناوری: با به‌روزرسانی ویندوز ۱۱، حالا امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی هم در ویندوز ۱۱ وجود دارد. مجلهٔ فناوری: نسخهٔ جدید ویندوز ۱۱ برای این کار باید کاربران اپلیکیشنِ آمازون‌اپ را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنند و پس از آن اپ‌های اندرویدی را از این راه روی ویندوز نصب کنند.

البته کامپیوتر‌هایی قادر به استفاده از اپ‌های اندرویدی در ویندوز هستند که دارای درایو اس‌اس‌دی و حداقل هشت گیگابایت رم باشند.

همچنین در نوت‌پد تغییراتی انجام شده و امکان جستجوی بهتر و چندین مرحله آندو (برگشت) هم وجود دارد، ضمن این‌که رابط کاربری نیز در مواردی بهبود یافته است. پردازندهٔ نسل سیزدهم اینتل «رپتورلیک» نام دارد. این پردازنده‌ها قرار است نسبت به نسل ۱۲ کنونی بهینه‌سازی شوند.

هشت هسته با کارایی بالا و ۱۶ هسته با کارایی بهینه این معماری جدید را شکل داده‌اند. با این کار تعداد هسته‌های بهینه نسبت به نسل کنونی بیشتر شده است. این پردازنده‌ها قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه شوند. headtopics.com

عالی

ایکاش دسترسیش به آی او اس هم فراهم میشد و این جنگ زرگری بین اپل و مایکروسافت تموم میشد😐

پیکسل شش اولین گوشی تلفن همراه گوگل بود که از پردازندهٔ اختصاصی این شرکت استفاده می‌کرد، اما همچنان نتوانسته در برابر آیفون چندان موفق باشد. اما آیا پیکسل هفت بازی را تغییر می‌دهد؟

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

مکرون از ایران خواست از فرصت باقی‌مانده در وین استفاده کندامانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه در تماسی 90 دقیقه‌ای از ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری ایران خواست تهران فرصت باقی‌مانده از مذاکرات وین را غنیمت شمرده و برای

ارسال پرونده شرکت ایران خودرو در شیراز به مرجع قضاییرییس سازمان بازرسی از شناسایی تعدادی از اشخاص حقیقی با عملکرد مشکوک در موضوع بورس و نیز ارسال پرونده شرکت ایران خودرو در شیراز به مرجع قضایی خبر داد.

مکرون از ایران خواست، از فرصت کنونی برای نجات برجام استفاده کند | DW | 20.02.2022رییس جمهوری فرانسه در گفت و گوی تلفنی ۹۰ دقیقه‌ای با همتای ایرانی‌اش خواستار آمادگی ایران برای پذیرش یک توافق در مذاکرات وین شد. ابراهیم رییسی تاکید کرد که هرگونه توافق باید شامل لغو تحریم‌ها باشد. لغو تحريم تروريست هاي جمهوري اسلامي نه تحريم هاي مردم :))) مکرون نهار خورده؟ یعنى دوز ديوثى اينها به حدى رسيده كه تاريخ به خودش نديده. ٩٠ دقيقه چه گهى خورده با يه پشمك تروريست؟ اين اروپايها چرا اينقدر احمق هستن يا امامزاده قرقاول؟

دومین جلسه دادگاه جمشید شارمهد برگزار شد؛ ادامه قرائت کیفرخواست با اتهام‌هایی سنگین🔺دومین جلسه دادگاه جمشید_شارمهد برگزار شد؛ ادامه قرائت کیفرخواست با اتهام‌هایی سنگین ▪️نماینده دادستان، اتهام‌هایی از جمله انفجار در محل کفشداری مقبره آیت‌الله خمینی در سال ۸۸، و بمب‌گذاری در حسینیه شیراز را علیه جمشید شارمهد مطرح کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید اینها همه اتهاماتی هستن د که جمشید_شارمهد آزادانه در لوس آنجلس بدانها اعتراف و افتخار کرد. تروریست_پیر او ب احتمال اَعدام یا حَبس اَبَد خواهد شُد مگر آنکه صد ها میلیون دلار اروپایی ها بدهند تا گروگان آزاد بِشَوَد خامنه‌ای به اتهام جنایت علیه بشریت باید محاکمه شود.

طرح توزیع یارانه بنزین در کیش آغاز شدقیمت بزین در کیش تغییر نکرده، تمام افرادی که کارت کیشوند دارند ۲۰ لیتر بنزین گرفته‌اند و کسانی که ماشین ندارند می‌توانند بنزین خود را بفروشند

تلفن‌های هوشمند در آلمان؛ تجارت پر رونق و وابستگی شهروندان | DW | 20.02.2022فروش تلفن‌های هوشمند جدید در آلمان اندکی کاهش یافته اما ۹۰ درصد استفاده کنندگان نمی‌توانند از آنها چشم‌پوشی کنند. پیش‌بینی می‌شود استفاده از تلفن هوشمند در میان شهروندان بالای ۱۶ سال در سال جاری ۴ درصد افزایش یابد.