استقلال، پرسپولیس، تجمع؛ شاهزاده‌های گدا

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

⚽️دو تجمع هفته گذشته هواداران استقلال و تجمع روز گذشته هواداران پرسپولیس یک خواست مشترک بیشتر نداشت؛ روشن شدن تکلیف باشگاههایی که به ابر بدهکاران اقتصادی و بین‌المللی تبدیل شده‌اند. گزارش پیام یونسی پورyounesipour 👇 آن_سوی_خبر فوتبال

گروه‌هایی از هواداران تیم‌های «استقلال» و «پرسپولیس» طی روزها و هفته‌های اخیر مقابل ساختمان این دو باشگاه یا مجلس شورای اسلامی تجمع کرده‌اند.

پرسپولیس به‌سان استقلال، از زیان‌آورترین بنگاه‌های اقتصادی کشور شده ‌است. هر ‌آن چه می‌تواند محل درآمد این باشگاه‌ها از اقتصاد کشور باشد، به روی این دو باشگاه بسته شده است. سال ۱۳۹۴، «ایران‌وایر» در آستانه مرحله سوم مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، اقدام به یک در مورد شیوه واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در بورس یا فرابورس کرد. از آن روز تاکنون، هر دو باشگاه هم‌چنان در ید قدرت حاکمیت باقی‌ مانده‌اند.

«حسن روحانی» از سوژه خصوصی‌سازی این دو باشگاه، چه در تبلیغات انتخاباتی سال ۱۳۹۲ و چه در سال ۱۳۹۶ به خوبی بهره برد. سال ۱۳۹۷ و در دوره دوم ریاست جمهوری حسن روحانی مقرر ‌شد مصوبه‌ای به هیات تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس شورای اسلامی ارسال شود. این مصوبه را خبرگزاری «ایلنا» تحولی بزرگ در راستای خصوصی‌سازی دو باشگاه مردمی دانست و نوشت: «هیات وزیران به زودی مصوبه‌ای تصویب می‌کند که بر اساس آن، این دو تیم ورزشی، مجموعه‌های فرهنگی شناخته می‌شوند، نه موسسات ورزشی.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

younesipour اینا دیگه کین

younesipour كرونا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بشار رسن از پرسپولیس جدا شدبشار رسن از پرسپولیس جدا شد بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار متنی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که به خاطر مشکلات خانوادگی از پرسپولیس جدا می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قرنطینه 3 بازیکن استقلال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimقرنطینه ۳ بازیکن استقلال فرشید اسماعیلی، سینا خادمپور و عرفان خلیلی که مشکوک به کرونا بودند تا زمان تست بعدی وارد قرنطینه شدند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس فسخ کردشجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس فسخ کرد مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با وجود این که دو سال دیگر با این باشگاه قرارداد داشت قراردادش را فسخ کرد. بدبختی داریم، اون از بشار، اون از عیسی، این هم از این. گه دیگه از تیم مونده؟ هر دم از این باغ بری میرسد یعنی چی، آخه این چه وضعیتی شده،هرچند چی تو مملکت ما درسته که فوتبالش باشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باشگاه پرسپولیس: بشار رسن تحت قرارداد ماستباشگاه پرسپولیس: بشار رسن تحت قرارداد ماست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد بشار رسن تحت قرارداد این باشگاه بوده و مذاکرات قطری‌ها با او را در طریق کمیته انضباطی فیفا پیگیری می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زمان دیدار پرسپولیس - تراکتور در سوپرجام تغییر کرد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimزمان بازی سوپرجام تغییر کرد مسابقه سوپر جام بین دو تیم پرسپولیس و تراکتور تبریز در نیم فصل لیگ برتر برگزار می‌شود پیش از این قرار بود این دیدار ۵ آبان برگزار شود علت چیه؟ نکنه پرسپولیس خسته اس؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری ۹ تجمع کارگری در ۵ روز: معوقات مزدی ما را پرداخت کنید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »