استقبال رضا پهلوی از کارزار «وکالت می‌دهم»

01/11/1401 09:08:00 ب.ظ

در پی راه‌اندازی هشتگ «من وکالت می‌دهم» در شبکه‌های اجتماعی به منظور دعوت از شاهزاده رضا پهلوی برای رهبری اعتراضات مردمی و گذار از جمهوری اسلامی، او از این دعوت استقبال کرد.

در پی راه‌اندازی هشتگ «من وکالت می‌دهم» در شبکه‌های اجتماعی به منظور دعوت از شاهزاده رضا پهلوی برای رهبری اعتراضات مردمی و گذار از جمهوری اسلامی، او از این دعوت استقبال کرد.

در پی راه‌اندازی هشتگ «من وکالت می‌دهم» در شبکه‌های اجتماعی به منظور دعوت از شاهزاده رضا پهلوی برای رهبری اعتراضات مردمی و گذار از جمهوری اسلامی، او از این دعوت استقبال کرد.

اعتصاب در پارلمان لبنان در پی بحران انتخاب ریاست جمهوری پارلمان لبنان( عکس از آرشیو) در حالی که برای یازدهمین‌ بار متوالی تلاش نمایندگان پارلمان لبنان برای انتخاب رئیس‌جمهور کشور با شکست مواجه شد، دو نماینده مستقل با اعلام اعتصاب برای ماندن در ساختمان پارلمان، خواهان انتخاب فوری رئیس جمهور شده‌اند.هشدار وزیر خارجه اسرائیل درباره «تهدید ناشی از ایران» در اجلاس داووس الی کوهن، وزیر خارجه جدید اسرائیل الی کوهن، وزیر خارجه جدید اسرائیل، که در نخستین سفر خارجی خود در پنجاه و سومین اجلاس مجمع جهانی اقتصاد در داووس در سوییس شرکت کرده، در دیدار با شماری از همتایان و سران کشورهای اروپایی و روسای نهادهای اقتصادی جهان خواست «تهدید ناشی از ایران» را جدی بگیرند.به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا افزود: «ما تخمین می‌زنیم که واگنر هم‌اکنون حدود ۵۰ هزار نیرو در اوکراین دارد که ۱۰ هزار نفر از آنها مزدور و ۴۰ هزار نفر زندانی هستند.این اعلان را به اشتراک گذارید این لینک را کپی کنید به روزشده در 23:18 19 ژانویه 2023 - 29 دی 1401 23:18 19 ژانویه 2023 - 29 دی 1401 مادر محمد حسن ترکمان«: «خاک بر سر قدرت منطقه‌ای که برای بچه‌ای یتیم از دنیا رفته شاخ و شانه می‌کشد» مادر محمدحسن ترکمان که چند روز قبل اعلام کرده بود برای تهیه سنگ مزار محمد حسینی، معترض اعدام شده، هماهنگی‌هایی انجام داده روز ۲۹ دی‌ماه نوشت: «دو نفر از دوستان عزیزم و سنگ‌تراش و شاگردانش را به جرم اندازه‌گیری قبر بازداشت کردند، و با کلی داستان با وثیقه بالا سنگ‌تراش و شاگردانش را آزاد کردند.

انتخاب ریاست‌جمهوری لبنان ماه‌هاست که صحنه کشمکش نیروهای نزدیک به حزب‌الله، گروه مورد حمایت ایران و احزاب مخالف آن است.خبرگزاری فرانسه روز جمعه ۳۰ دی‌ماه گزارش داد که برای دو ماه است که لبنان رئیس‌جمهور ندارد و از خرداد امسال کابینه دولت بعنوان کفیل رئیس‌جمهور فعالیت می‌کند.او افزود: اقدامات سوییس در نهادهای جهانی، به‌ویژه در شورای امنیت در قبال ایران، اهمیت زیادی دارد.رئیس‌جمهور لبنان باید با رأی دوسوم از اعضای ۱۲۸ نفره پارلمان، از میان یک شخصیت مسیحی از طایفه مارونی، انتخاب شود.شبه‌نظامیان تحت امر «آشپز پوتین»؛ گروه واگنر چیست؟ دامنه عمل آن تا کجاست؟ سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا همچنین تصاویری ماهواره‌ای به خبرنگاران حاضر در کاخ‌سفید نشان داد که از رفت و آمد قطارهای روسیه به کره‌شمالی برای انتقال سلاح و تجهیزات نظامی به داخل روسیه حکایت دارد.این گزارش به وضعیت بحران اقتصادی لبنان- کشوری که زمانی به عنوان یک مرکز مالی منطقه‌ای، لقب «سوئیس خاورمیانه» را یدک می‌کشید- اشاره کرده و می‌گوید واحد پول لبنان طی سه سال گذشته ۹۵ درصد از ارزش خود را از دست داده و با اعلام عدم موفقیت پارلمان در انتخاب رئیس‌جمهور جدید در روز جمعه، دوباره با افت ارزش مواجه شد.وزیر خارجه اسرائیل چهارشنبه شب نیز گفت از تصمیم پارلمان اروپا مبنی بر تروریستی شناختن سپاه پاسداران استقبال می‌کند و آن را «گامی مهم در مبارزه با رژیم جمهوری اسلامی ایران می‌داند».نجات صلیبا٬ نماینده زن و ملهم خلف که هر دو از نمایندگان مستقل در پارلمان لبنان هستند به خبرگزاری فرانسه گفته‌اند در ساختمان پارلمان خواهیم ماند و به نمایندگان وظیفه قانونی آنها را برای انتخاب یک رئیس‌جمهور گوشزد خواهیم کرد.»او در پایان آورده است: «من مادر سیدمحمد حسینی‌ام، مادر محمدحسنم، مادر مظلومیت مردم کشورمم، مادرهمه مادران داغدار سرزمینم‌ام ،مادر قلب داغدار و غمگین خودم هستم‌، من مادر مادرانم، پس باتمام قدرتم پیش خواهم رفت تا آخرین نفس ایستاده‌ام.

آنها که به خاطر قطعی ۲۳ ساعته برق در هر شبانه ‌روز، با نور مبایل خود در کرسی پارلمان نشسته بودند، گفته‌اند که نمی‌توانند سرنوشت مردم لبنان را به حال خود رها کنند.آقای شولتس در پاسخ گفت که آلمان اتخاذ گام‌های ضروری بعدی در قبال ایران را بررسی می‌کند.رهبری شبه‌نظامیان واگنر را ایوگنی پریگوژین، ۶۱ ساله و از نزدیکان ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه برعهده دارد.این گزارش می‌افزاید تعدادی از نمایندگان مستقل دیگر پارلمان نیز با این دو نماینده دیدار کرده و تجمعاتی در بیرون از پارلمان با درخواست انتخاب رئیس‌جمهوری جدید انجام شده است.میشل عون، رئیس‌جمهوری سابق لبنان، هشتم آبان، یک روز پیش از پایان دوران رسمی ریاست جمهوری شش ساله، از این پست کناره گرفت و هنوز پارلمان لبنان در کشاکش میان نیروهای مورد حمایت حزب‌الله و مخالفان او موفق به انتخاب رئیس‌جمهوری جدید نشده است.در این پانل، خانم علی‌نژاد گفت توییتر و اینستاگرام که عامه ایرانیان به آن دسترسی ندارند، امکان فعالیت آزادانه «قاتلانی» چون علی خامنه‌ای و ابراهیم رئیسی را فراهم کرده‌اند.حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران، بزرگترین حامی حزب‌الله لبنان، روز جمعه ۲۳ دی‌ماه در سفر به لبنان از پیشرفت‌های حاصل شده بر سر توافق با مقامات این کشور برای «کاهش آلام اقتصادی مردم لبنان» خبر داد.طی ماه‌های گذشته مقامات لبنان از دریافت سوخت رایگان از ایران خبر داده بودند و هیات‌هایی نیز برای دریافت سوخت بیشتر عازم ایران شده بود.روزنامه اعتماد در تهران روز ۲۹ دی نوشت در حالی که شرایط اقتصادی ایران در بدترین وضعیت خود است و رقبای ایران در داووس حضوری قابل توجه دارند و از جمله ۸ مقام ارشد سعودی در آن شرکت کرده‌اند، جمهوری اسلامی ایران غایب این اجلاس است و ممکن است که اصولا دعوت نشده بود.

اعلام ارسال سوخت برای کمک به بهبود وضعیت اقتصادی لبنان در حالی است که خود ایران با بحران اقتصادی و انرژی مواجه است.در این میان خبرگزاری فرانسه نیز گزارش داده است که دولت فرانسه در تلاش برای سازماندهی مذاکره با آمریکا و عربستان برای برون رفت از وضعیت نامعلوم کنونی برای انتخاب رئیس‌جمهور جدید لبنان است، اما این تلاش برای رسیدن به نتیجه می‌تواند ماهها طول بکشد..با استفاده از گزارش خبرگزاری فرانسه، رادیو فردا؛ د.خ.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

وب‌سایت دانشگاه امام صادق توسط گروه بلک ریوارد هک شددر ادامه کارزار سایبری علیه نهادهای جمهوری اسلامی، وب‌سایت دانشگاه امام صادق که از مراکز اصلی ترویج ایدوئولوژی حکومت ایران است، روز جمعه ۳۰ دی ماه هک شد. بیش باد IRGCterorrists ببینیم جقی اینا کیه؟

آمریکا گروه شبه نظامی واگنر را سازمان «جنایتکار بین‌المللی» اعلام کردواشنگتن به طور خاص از نقش گروه واگنر در جنگ اوکراین، عضوگیری از میان زندانیان و استفاده آن از سلاح‌هایی که کره شمالی ارسال کرده است انتقاد کرد. ای بابا پس خودش را چی اعلام کرد! دیگ به دیگ میگه کونت سیاه😏 ولی حزب اله رو هنوز اعلام نکرده

پارلمان اروپا به درخواست تعلیق گفتگوهای هسته‌ای با ایران رای نداد - BBC Persianهمزمان با رای قاطع پارلمان اروپا درباره ایران که قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی اروپا و حمایت از معترضان ایران بخشی از آن است، نمایندگان این پارلمان با درخواست تعلیق مذاکرات هسته‌ای با ایران مخالفت کردند. در داخل ایران، در شهر ایذه مراسم چهلم دنیا فرهادی، جوانی که در ایذه کشته شد علیه جمهوری اسلامی شعار دادند و شعار دادند «شاهزاده پهلوی وکیل ما شمایی». فردا جهت پاره ای از توضیحات احضار میشه 😊 آهای کسانی که پهلوی وسلطنت نمی‌خوان و پامنبر ملاها وکالت نمیدهندآخوندو ملا تموم شده سلطنت جزو شکوه ایرانه خمینی و ملاها به چپی ها لقب روشنفکردادندتا خرشون کنند چپی بدبخت هم باورش شده از ترس اینکه لقب روشنفکر را آخوند ازش پس بگیره لج کرده به پهلوی وسلطنت‌ در ایران ما

اصرار مقتدی صدر بر استفاده از عبارت «خلیج عربی» با وجود اعتراض جمهوری اسلامیبا وجود اعتراض جمهوری اسلامی به بغداد درباره استفاده از عبارت «خلیج عربی» در مسابقات فوتبال میان چند کشور عربی منطقه، مقتدی صدر بار دیگر از این عبارت استفاده کرد. این بیناموس همیشه دم پر خامنه ای بود خوب ریدن به گنده‌گوز منطقه! یعنی این هم براتون شاخ شده! تروریست درمانده IRGCterrorists مهسا_امینی

«بعد از انتصاب رادان می‌خواهند رعب و وحشت ایجاد کنند»مولوی عبدالمجید مرادزهی، از اعضای دفتر مولوی عبدالحمید در گفت‌و‌گو با رادیوفردا می‌گوید پس از انتصاب احمدرضا رادان به فرماندهی نیروی انتظامی، «می‌خواهند ایجاد رعب و وحشت کنند». IRGCterrorists اسمش اینجوری وحشت توو دلشون انداخته وای به روزی که سردار رو از نزدیک ببینن 😂 سردار_رادان جمهوري_اسلامي وطن_فروش گونی ها چشم به راه شما هستن مسئول حفظ امنیت باید کارش را انجام دهد، از جناب مولوی_عبدالحمید تقاضا می‌شود جهت خنثی نمودن توطئه‌های همه جانبه فکری نمایند، که خدا ناکرده تجزیه_ایران اتفاق نیافتد که پنتاگون همین را می‌خواهد. ما پشتیبان مردم زاهدان بلوچ و مسجد_مکی هستیم. منم_داریوش آرای_باطله

ویدیوها : گرتا تونبرگ سوئدی در دستان پلیس آلمان به بیرون از محوطه معدن بدرقه شدویدیوها : گروهی از فعالان اخیرا با چسب‌های قوی کف دستان خود را به کف آسفالت می‌چسبانند تا پلیس نتواند آنها را به راحتی و به سرعت از محل اعتراض دور کند. عین اجدادتون ذغال سنگ میسوزونید؟!😂 یه بچه ی ناآگاه با اهداف نادرست چند روز پیش یک کامیون چنان محکم به یکی ازین آدم‌های دست چسپیده به خیابان زد که فقط دستش ماند روی خیابان و خودش پرید به آسمان