استفاده از VAR با داور ایرانی در لیگ برتر فوتبال

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 4 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 68%

فدراسیون فوتبال اخبار

لیگ برتر,کمک داور ویدئویی

به گزارش شبکه شرق، سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه طبق برنامه از پیش تعیین شده در حال آموزش داوران برای استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی هستیم.

به گزارش شبکه شرق، سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه طبق برنامه از پیش تعیین شده در حال آموزش داوران برای استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی هستیم.

سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال افزود: از اواخر تیر ماه مرحله دوم آموزش داوران را طبق جدول زمان بندی آغاز خواهیم کرد و امیدواریم با همین برنامه، پیش روی و آموزش خود را تمام کنیم و مجوز داوران برای قضاوت با سیستم داور ویدئویی را صادر کنیم. مرادی درباره اینکه چه تعداد داور به این نفرات اضافه خواهند شد؟ افزود: در همین دوره آموزشی که خودمان در حال برگزاری هستیم ۱۶ داور وسط و ۱۰ کمک داور حضور دارند که اتفاق خیلی خوبی برای جامعه داوری فوتبال کشور است.

لیگ برتر کمک داور ویدئویی

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استفاده از VAR با داور ایرانی در لیگ برتر فوتبالسرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه طبق برنامه از پیش تعیین شده در حال آموزش داوران برای استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رای مثبت باشگاه‌های انگلیسی به وی‌ای‌آر؛ لیگ برتر جزیره به استفاده از کمک‌ داور ویدئویی ادامه می‌دهدباشگاه‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس روز پنجشنبه به تداوم استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی، «وی‌ای‌آر» VAR در فصل آینده رأی مثبت دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوشش VAR با داوران ایرانی در لیگ برترتهران- ایرنا- سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام کرد که داوران ایرانی کمک داور ویدئویی در لیگ برتر را پوشش خواهند داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پرسپولیس قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شدتیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال ایران با پیروزی یک بر صفر در مقابل تیم فوتبال مس رفسنجان قهرمان بیست و سومین دوره لیگ شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

VAR با داور ایرانی در لیگ برتر کشور همراه می شودسرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه طبق برنامه از پیش تعیین شده در حال آموزش داوران برای استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی هستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرار پیکان از شکست در دقیقه ۹۷؛ فولاد در روی لبه تیغ، خودروسازان امیدوار به بقاتهران- ایرنا- هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال ایران با کامبک پیکان در دقیقه ۹۷ همراه بود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »