استقلال برنده دربی و فینالیست جام حذفی شد

05/06/1399 10:19 ب.ظ

استقلال با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس راهی فینال جام_حذفی شد. دربی تهران امروز چهارشنبه پنجم شهریور ماه در ورزشگاهی بدون حضور تماشاگر برگزار شد. گزارش_ورزشی

ابتدای بازی، «یحیی گل‌محمدی»، مربی «پرسپولیس» تیمش را با ترکیب «بوژیدار رادوشوویچ»، «سید جلال حسینی»، «بشار رسن»، «محمدحسین کنعانی‌زادگان»، «احمد نوراللهی»، «وحید...

ابتدای بازی، «یحیی گل‌محمدی»، مربی «پرسپولیس» تیمش را با ترکیب «بوژیدار رادوشوویچ»، «سید جلال حسینی»، «بشار رسن»، «محمدحسین کنعانی‌زادگان»، «احمد نوراللهی»، «وحید امیری»، «مهدی ترابی»، «شجاع خلیل‌زاده»، «علی علیپور»، «سیامک نعمتی» و «مهدی شیری» وارد زمین کرد.

«فرهاد مجیدی»، مربی «استقلال» نیز با استفاده از «سیدحسین حسینی»، «عارف غلامی»، «علی کریمی»، «شیخ دیاباته»، «فرشید اسماعیلی»، «مهدی قائدی»، «هروویه میلیچ»، «مسعود ریگی»، «محمد دانشگر»، «آرش رضاوند» و «لوریا غفوری» ترکیب ۱۱ نفره تیمش را چید.

دقیقه پنجم، مهدی قاعدی که روزهای اوج آمادگی خود را سپری می‌کند، با حرکتی تکنیکی و عبور از سد مدافعان پرسپولیس، دروازه این تیم را گشود.

ادامه مطلب:
iranwire »

ماراتن حذفی را مجیدی برد/ استقلال فینالیست شداستقلال با پیروزی در ضربات پنالت مقابل پرسپولیس راهی فینال جام حذفی شد.

شهرآورد تهران؛ تیم استقلال فینالیست جام حذفی ایران شدتیم فوتبال استقلال با پیروزی 6 بر 3 مقابل پرسپولیس در شهرآورد تهران حریف تیم تراکتور در فینال جام حذفی شد. - خبرگزاری آناتولی

نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال ایران؛ استقلال و پرسپولیس، دیداری که از فینال مهم‌تر است - BBC News فارسیپس از گذشت ۹۲ داربی، امروز (چهارشنبه ۴ شهریور) بار دیگر سرخ‌ و آبی‌های تهران این بار در ورزشگاهی خالی از تماشاگر، در نیمه نهایی جام حذفی مقابل هم قرار خواهند گرفت. تا امروز سهم استقلال ۲۶ پیروزی، سهم پرسپولیس ۲۴ برد و دو تیم ۴۲ بار هم در بازی‌هایی که گاه بسیار کسالت‌بار و ملال‌آور بود و گاهی شورانگیز و فراموش نشدنی، به تساوی رسیده‌اند.

کدام بازیکنان سرخ‌آبی تست دوپینگ دادند؟پس از برتری استقلال برابر پرسپولیس در نیمه‌نهایی جام حذفی، مهدی قایدی و میلاد زکی‌پور از استقلال و جلال حسینی و کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس تست دوپینگ دادند

نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال ایران: استقلال در ضربات پنالتی پرسپولیس را شکست داد - BBC News فارسیتیم استقلال با پیروزی شش بر سه مقابل پرسپولیس به فینال جام حذفی فوتبال ایران رسید و حریف تراکتور تبریز شد. این بازی در وقت عادی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

استقلال با پیروزی در دربیِ نیمه نهایی راهی فینال حذفی شدتیم استقلال برای کسب جام حذفی روز پنجشنبه سیزدهم شهریور ماه در ورزشگاه امام رضا شهر مشهد به مصاف تراکتور خواهد رفت که روز سه شنبه در دیگر دیدار نیمه نهایی موفق به شکست نفت مسجد سلیمان شده بود.