استقلال, لیگ_قهرمانان_آسیا

استقلال, لیگ_قهرمانان_آسیا

استقلال مقتدارنه الشرطه عراق را شکست داد

19/04/2021 01:34:00 ق.ظ

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۴۵ دقیقه بامداد دوشنبه در دومین مسابقه خود در گروه C لیگ_قهرمانان_آسیا ، مقابل الشرطه عراق قرار گرفت و با گل‌های محمد نادری، فرشید اسماعیلی و شیخ دیاباته به پیروزی رسید. اخبار_ایران

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۴۵ دقیفه بامداد دوشنبه در دومین مسابقه خود در گروهCلیگ قهرمانان آسیا، مقابل الشرطه عراق قرار گرفت و با گل‌های محمد نادری (دقیقه ۴۴)، فرشید اسماعیلی (دقیقه ۵۵) و شیخ دیاباته (دقیقه ۶۵) به پیروزی رسید.استقلال در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا در دو بازی رفت و برگشت مقابل الشرطه به تساوی رسیده بودند. این دومین پیروزی استقلال مقابل نماینده‌ای از باشگاه‌های عراق بود.

بیانیه سپاه در محکومیت شدید جنایت تروریستی کابل ممکن است کسی که شرایط مصوبه را ندارد «استثنائا» تایید صلاحیت شود «بر اساس تحقیقات پنتاگون محموله سلاح کشف شده در دریای عرب متعلق به ایران است»

الشرطه عراق در این بازی از دقیقه یازدهم و پس از اخراج مستقیم «حسام کاظم» ده نفره مقابل استقلال بازی کرد.در دیگر بازی این گروه، الدحیل قطر و الاهلی عربستان به تساوی یک بر یک رسیدند. به این ترتیب و با توجه به پیروزی ۵ بر ۲ برابر الاهلی عربستان، استقلال با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. الدحیل با ۴ امتیاز، الاهلی عربستان با ۱ امتیاز و الشرطه عراق بدون امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم این گروه قرار دارند.

دیدار تیم‌های استقلال و الشرطه در زمین شماره دو ورزشگاه «ملک عبدالله» شهر جده برگزار شد. رقابت‌های گروه ادامه مطلب: ایران وایر »

رئیسی: دادگستری با مردان قلدری که نسبت به همسر خود بی‌تعهدند برخود کند- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید