استقبال سازمان ملل از اعلام آتش بس در یمن

09/04/2020 09:43:00 ق.ظ

استقبال #سازمان_ملل از اعلام آ#تش بس در #یمن

سازمان_ملل, یمن

استقبال سازمان_ملل از اعلام آتش بس در یمن

دبیرکل سازمان ملل از اعلام آتش‌بس توسط نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن استقبال کرد. - خبرگزاری آناتولی

09.04.2020نيويورک/ محمد طارق/ خبرگزاری آناتولیاستفان دوژاریک، سخنگوی آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل طی بیانیه‌ای از اعلام آتش بس توسط نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن استقبال کرد.در این بیانیه همچنین آمده است:« این اقدام می‌تواند تلاش‌ها برای برقراری صلح را گسترش داده و همچنین در راستای مبارزه با کرونا موثر باشد.

ما خواستار پایبندی فوری دولت یمن و حوثی‌ها به آتش بس هستیم. همچنین طرف‌های جنگ برای کاهش خشونت‌ها با مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل در این کشور همکاری کنند».نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونای جدید (کووید-19) از امروز به مدت دو هفته آتش‌بس در یمن اعلام کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سازمان ملل از تلاش‌های پزشک افغان برای مقابله با کرونا در پاکستان قدردانی کرداقدام نیک

هشدار ترامپ به سازمان بهداشت جهانی: این سازمان گرایش به چین دارددونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا، سه‌شنبه 7 آوریل، طی توئیتی در انتقاد از سازمان بهداشت جهانی تاکید HajAghaHuawei درود بر ترامپ مسیح زمان آخ گل گفته.

ترامپ: حمایت از سازمان بهداشت جهانی را متوقف می‌کنیمرئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اعلام کرد این کشور حمایت مالی از سازمان بهداشت جهانی را متوقف می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

سازمان مجاهدین خلق : شمار جانباختگان کرونا در ایران به بیش از 20 هزار نفر رسیدسازمان مجاهدین خلق ایران، که بخش مهمی از اپوزیسیون رژیم جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می دهد، شامگاه 🤣😂🤣😂🤣😂 یعنی گروهک تروریستی منافقین میخواد بگه کرونا رکورد اونارو در ادم کشی زده؟ من که بعید میدونم چون ویروس کرونا شرف داره کودکانو نمیکشه ولی منافقین شرف نداشتن زن باردار میکشدن افتابه گرفتي ب بن سلمان با اين منبع خبريت

سازمان بهداشت جهانی به ترامپ: حالا وقتش نیست!یکی از مقامات ارشد سازمان بهداشت جهانی اظهار کرد، تأمین مالی این سازمان نباید در شرایط فعلی که جهان درگیر همه‌گیری کرونا است، قطع شود. بنظر شما آمریکا نمیتواند از این موضوع سواستفاده کند و به این سازمان بگه فشار بر ایران را بیشتر کن تا حمایت مالی رو ادامه بدم؟؟ یا بگه طبق دستورات من باید در ایران عمل کنی؟ خوب ترامپ میرینه بهتون هاا:))

سازمان جهانی بهداشت: روند ابتلا به کووید-۱۹ در ایران ثابت شده استسازمان جهانی بهداشت: روند ابتلا به کووید-۱۹ در ایران ثابت شده است سازمان جهانی بهداشت (WHO) تاکید کرد: موارد ابتلا به کروناویروس در ایران به سطح ثابتی رسیده و حتی شاهد روند نزولی بوده‌ایم. به خاطر مبتلایان فوت شده با نام بیماری حاد تنفسی ثبت میکنند بهداشت جهانی به قبر بابای خفاش خورش خندید با شما امارهای دروغتون هم دنیارو فریب داد و هم مردم دستکم گرفتن اما به زودی خسارتها وارد خواهد شد امار دروغ واقیتهارو تغییر نمیده

دبیرکل سازمان ملل از اعلام آتش‌بس توسط نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن استقبال کرد.کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از تلاش‌‌های یک پزشک مهاجر افغانستان برای مقابله با کرونا و حفظ جان شهروندان پاکستان تقدیر کرد.کرد كه این سازمان عمدتاً از سوی ایالات متحده تأمین مالی می‌شود اما گرایش به چین دارد.رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اعلام کرد این کشور حمایت مالی از سازمان بهداشت جهانی را متوقف می‌کند.

09.04.04.2020 نيويورک/ محمد طارق/ خبرگزاری آناتولی استفان دوژاریک، سخنگوی آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل طی بیانیه‌ای از اعلام آتش بس توسط نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن استقبال کرد.» ترامپ این پرسش را مطرح کردکه «چرا آنها چنین توصیه نادرستی به ما دادند؟» مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریكا، امروز (سه شنبه) 7 آوریل در توییتر اعلام كرد كه ایالات متحده از دعوت چین برای مقابله با پاندمیک كرونا در چارچوب تلاش های مشترك، استقبال می كند. در این بیانیه همچنین آمده است:« این اقدام می‌تواند تلاش‌ها برای برقراری صلح را گسترش داده و همچنین در راستای مبارزه با کرونا موثر باشد. این نهاد در ادامه افزود: نبرد با بیماری همه گیر ویروس کرونا که هزاران نفر در سراسر جهان به آن مبتلا شده اند، پزشکان و کادر درمان به عنوان جنگجویان واقعی، برای نجات دیگران، جان خود را به خطر مواجه کرده اند. ما خواستار پایبندی فوری دولت یمن و حوثی‌ها به آتش بس هستیم. رئیس‌جمهور ایالات متحده افزود: «با ویروس کرونا در تمام بخش ها مبارزه می‌کنیم.

همچنین طرف‌های جنگ برای کاهش خشونت‌ها با مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل در این کشور همکاری کنند». کمیساریای عالی پناهندگان از تلاش‌‌ها و خدمات شبانه‌روز این پزشک تقدیر و ستایش کرده است. بر أساس اخرین آمار ، شمار اعلام شده موارد ابتلاء در ایالات متحده و کانادا مجموعا به 384. نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونای جدید (کووید-19) از امروز به مدت دو هفته آتش‌بس در یمن اعلام کردند. گفتنی است از ماه سپتامبر 2014 تاکنون شهر صنعا و برخی مناطق تحت کنترل شبه نظامیان حوثی‌ قرار دارد. براساس آمار رسمی امروز چهارشنبه شمار مبتلایان از 4000 مورد فراتر رفته و تاکنون 85 مبتلا جان باخته اند. نیروهای ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی نیز از ماه مارس 2015 از دولت مشروع یمن حمایت می کند. این در حالی است که براساس آمار اعلام شده از سوی خبرگزاری فرانسه در 11:00 به وقت گرینویچ به نقل از منابع رسمی، شمار مرگ و میر ناشی از کرو نا ویروس در سراسر جهان در روز سه شنبه 7 آوریل به 75 هزار و 542 نفر افزایش یافته است. .