استقبال مسکو از توافق ایران و آژانس

26/09/1400 12:29:00 ب.ظ

سخنگوی وزارت خارجه روسیه از حصول توافق میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی استقبال کرد.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه از حصول توافق میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی استقبال کرد. به گفته زاخارووا چنین خبر خوبی اکنون بیش از هر زمان دیگری از نظر ایجاد محرک برای مذاکرات وین درخصوص احیای اجرای کامل برجام اهمیت دارد.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه ادامه داد: مسکو انتظار دارد که تلاش‌های مشترک بتواند بر تنش‌های پیرامون برنامه هسته‌ای ایران غلبه کند که کاملاً مطابق با منافع منع اشاعه و تقویت امنیت در سطح منطقه‌ای و جهانی است.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام توافق با تهران، تاکید کرد که توافق با ایران درخصوص تعویض دوربین‌های نظارتی در تاسیسات کرج پیشرفت بزرگی در"فعالیت‌های و نظارتی و راستی‌آزمایی در ایران" محسوب می‌شود.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در این بیانیه با اشاره به اینکه دوربین‌های تاسیسات کرج"طی روزهای آتی" تعویض خواهند شد، آورده است: این توافق به ما اجازه می‌دهد که پیوستگی اطلاعات لازم در این تاسیسات را حفظ کنیم. headtopics.com

در انتهای بیانیه بر تعویض دوربین‌ها و فعالیت‌های فنی آژانس در تاسیسات کرج ذیل توافق ایران و آژانس تا پیش از پایان دسامبر ۲۰۲۱ تاکید شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

استقبال نماینده روسیه از توافق ایران و آژانسنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین از حصول توافق میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی استقبال کرد. نماینده روسیه از شغل جدیدش لذت می‌بره.

گروسی: حتی یک گرم اورانیوم غنی‌‌شده ایران نباید از دید آژانس مخفی بماندهمزمان با دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام»، رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اظهاراتی عنوان کرد، مذاکرات وین بدون در مُقابل دید آژانس کیلو کیلو اورانیوم را غَنی سازی نمودند و این‌ سازمان هیچ غَلَطی نتوانست انجام دهد. عُمده غنی سازی ها در طی چند سال گُذشته در مُقابل دید آژانس صورت گرفت. بهتر است دَر این طَویله بنام آژانس بین المللی اتمی را گِل بگیرند 👌🏼 این آرژانتینی احمق تر از آنیست که فکر میکردیم این بای فوتبالیست میشد

لایحه رتبه‌بندی معلمان ایران پس از اعتراضات گسترده تصویب شدنمایندگان مجلس ایران امروز چهارشنبه ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) با تصویب جزئیات لایحه رتبه‌بندی معلمان، میزان حقوق و مزایای معلمان را مشخص کردند.

ایران می‌گوید دوربین‌های نظارتی آژانس پس از رفع ابهامات «امنیتی و قضایی» نصب می‌شوندپس از اقدام روزنامه کیهان در زیر سوال بردن توافق آژانس بین المللی انرژی اتمی و ایران برای نصب دوباره دوربین‌های آژانس در تاسیسات هسته‌ای «تسا» در کرج، مقامات سازمان انرژی اتمی ایران می‌گویند دوربین‌های آژانس پس از رفع ابهامات «امنیتی و قضایی» نصب خواهند شد.

ایران: دوربین‌های نظارتی آژانس پس از رفع ابهامات امنیتی و قضایی نصب می‌شوندسخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد که بازرسان آژانس هسته‌ای می‌توانند دوربین‌های نظارتی را پس از بررسی‌های دقیق فنی، امنیتی و قضائی مجددا نصب کنند. - خبرگزاری آناتولی رویکرد جهان نوین،مذاکرات اتمی۵کشور استعمارجهانی با فرقه فارسیسم اشغالگر ایران را تغییر داده. دیگر نه گروگان گیری آژانس اتمی توسط حکومت فرقه فارسیسم اهمئیت دارد و نه صلیبچیها تضمین و پشتوانه ی حکومت فرقه فارسیسم اشغالگر ایران میشوند. ایران بایدحکومت حقیقی ایرانیان بنیان کند

تصاویری از ویرانی به جای مانده از گردباد در ایالت کنتاکی آمریکاگردباد مهیب که روز جمعه و شنبه ایالت کنتاکی در آمریکا را در نوردید، حداقل ۷۴ کشته بر جای گذاشت که ۱۲ تَن از آنها کودک بودند.