استفاده از شبکه «شاد» باید رایگان باشد/هیچ کودک ایرانی نباید از تحصیل بازماند

12/06/1399 09:50:00 ق.ظ

رئیس‌جمهور: *اولویت اول ما آموزش حضوری با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی است *بدون مشارکت خانواده‌ها، رعایت شیوه‌نامه‌ها امکان‌پذیر نیست

رییس جمهور با بیان اینکه کلاس‌های آموزشی امسال به دو شکل مجازی و حضوری انجام می‌شود، گفت: اولویت برای ما آموزش حضوری است. البته باید پروتکل های بهداشتی در این زمینه رعایت شود. وی افزود: عزاداری‌هایی که در مجالس انجام می‌گرفت، به کمک فضای مجازی در شهرستان‌های دیگر و تا خارج از کشور مستقیم پخش می‌شد و عزاداری خانه‌ها که مقداری در سال‌های قبل کمرنگ شده بود، امسال بسیار پررنگ بود.

رییس جمهور ادامه داد: در سراسر کشور هم آماری که وزیر بهداشت و وزیر کشور به من دادند، حداقل ۸۰ درصد مجالس و محافل در سراسر کشور پروتکل‌ها را به خوبی مراعات کردند. وی با تاکید بر اینکه عزاداران هم استفاده از ماسک و هم فاصله گذاری و سایر دستورالعمل‌ها را به خوبی اجرا کردند، گفت: حتی نذورات به صورت مواد خشک به خانواده‌ها داده شد و عزاداری به یادماندنی و استثنایی در تاریخ ایران ثبت شد و همه در این امر بسیار مهم همکاری کردند.

روحانی با قدردانی از بیانات رهبری و سایر علما در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری، اظهار کرد: همچنین همه افرادی که بر امر عزاداری نظارت کردند، چه افرادی که جزو بانیان عزاداری بودند و خدمت کردند، ناظران بهداشتی، مقامات وزارت کشور و همه تلاش کردند که نظارت خوبی انجام بدهند و از آنان هم قدردانی می‌کنیم. headtopics.com

رییس جمهور یادآور شد: از همه گویندگان مذهبی، وعاظ و مداحان و سخنرانان پرشور که با ابتکارات جدید مداحی خود را گاهی به کوچه‌ها و خیابان‌ها آوردند، تشکر می‌کنم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

مطمئنم نیجر از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه‌گرایی آمریکا جلوگیری می‌کندتهران- ایرنا- رییس جمهوری با بیان این که ایران و نیجر در مسائل و مجامع بین‌المللی، در زمینه تحقق اهداف این مجامع، همکاری‌های سازنده‌ای داشته‌اند، گفت: مطمئنم نیجر مستقل و حرفه‌ای از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه گرایی آمریکا جلوگیری خواهد کرد.

هیئت اسرائیلی با استفاده از حریم هوایی عربستان سعودی به امارات می‌رودیک هواپیمای اسرائیلی برای اولین بار از حریم هوایی عربستان سعودی عبور کرده و مشاوران نتانیاهو و ترامپ را به امارات انتقال می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

تخت روانچی: آمریکا صلاحیت استفاده از مکانیسم ماشه را نداردنماینده دائم کشورمان در سازمان ملل بار دیگر تاکید کرد که آمریکا صلاحیت استفاده از سازوکار بازگشت تحریم‌های گذشته را ندارد.

استفاده از ژل ضدعفونی و ایجاد ابرباکتری؟ غذا و دارو: صحت نداردیکی از اساتید دانشگاه لینکلن هشدار داده است 'در صورتی که از ژل دست بیش از حد استفاده شود، باعث مقاومت باکتری و ایجاد یک ابرباکتری خواهد شد که سلامت بشر را در معرض خطر انقراض قرار خواهد داد' و این مطلب دست به دست در فضای مجازی می چرخد و نگرانی هایی را ایجاد کرده است.

آمادگی اندونزی برای استفاده از واکسن چینی کرونا در ژانویه سال آینده

شکافی جدید در شورای امنیت؛‌ آمریکا مقابل ۱۴ عضو دیگر از وتو استفاده کردسفیر آمریکا در سازمان ملل در مورد قطعنامه پیشنهاد شده دربارۀ سرنوشت جنگجویان افراط‌ گرای خارجی گفت که کشورهای اروپایی همانند موضوع ایران ترجیح می‌دهند تا «تهدید جدی» جنگجویان افراط ‌گرا را نادیده بگیرند.