استعفای مدیر و ناظم مدرسه‌ متخلف در تراشیدن موی سر دانش ‌آموزان

26/01/1401 12:26 ب.ظ

سخنگوی دولت: مدیر و ناظم مدرسه‌ متخلف در تراشیدن موی سر دانش ‌آموزان استعفا دادند

سخنگوی دولت گفت: متخلفی که کرامت دانش‌آموزان را حفظ نکرده بود به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شد، مدیر و معاون ‎مدرسه نیز استعفا دادند. «‏متخلفی که کرامت دانش‌آموزان را حفظ نکرده بود به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شد، مدیر و معاون ‎مدرسه نیز استعفا دادند.

«‏متخلفی که کرامت دانش‌آموزان را حفظ نکرده بود به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شد، مدیر و معاون ‎مدرسه نیز استعفا دادند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

استفعا دادن کجا رفتن؟!؟ صندلیشون فقط جابجا میشه فقط استعفا ؟! بدون ماسک موی بچه های ملت را کوتاه کردند ! همین؟! دروغ که کنتور نمیندازه .

بیانیه کانون صنفی معلمان در محکومیت برخوردهای غیرفرهنگی با دانش‌آموزانبه دنبال انتشار ویدیویی از قیچی کردن موی سر دانش‌آموزان یک مدرسه پسرانه کانون صنفی معلمان ایران با انتشار بیانیه‌ای «اقدامات غیرفرهنگی و غیرانسانی» برخی دست‌اندرکاران حوزه آموزش در مدارس را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی با فرد خاطی شد. اخبار_ایران aidaghajar lyla10015328 دیده شد و بازهم خبراش میاد

واکنش آموزش و پرورش به ویدئوی «قیچی زدن موی سر چند دانش آموز در یک مدرسه»اخیرا ویدئویی در شبکه های اجتماعی از قیچی زدن موی سر تعدادی دانش آموز در حیاط یک مدرسه منتشر شد که وزارت آموزش و پرورش در واکنشی به این اقدام، آن را تخلف اعلام و از برخورد با فرد خاطی خبر داد. این حرامزاده باید اخراج و بابت قیچی موها نیز به قربانیان غرامت بپردازد. تعلیق🖐🖐🖐 این تاثیر شگرف فضای مجازی و شهروند خبرنگاران است که معضلات را برای اصلاح ، افشا می کنند. و مجلس ضد مردمی در حال صیانت از فاسدان در اشکال مختلف آن است!!

گزارش وزارت خارجه آمریکا؛ نقض سیستماتیک و فاحش حقوق اتنیک‌ها در ایرانوزارت خارجه آمریکا در گزارشی سالانه به ارزیابی وضعیت حقوق بشر ایران در سال 2021 پرداخت و تهران را به خشونت و تبعیض «سیستماتیک و فاحش قومی و نژادی» متهم کرد وزارت خارجه آمریکا گه زیاد میخوره

تداوم گرد و غبار و هوای آلوده در کشور، سلامت عمومی جامعه را به خطر می‌اندازد/ افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی مراجعات بیماران قلبی و ریوی به بیمارستان‌هارئیس گروه سلامت هوا وزارت بهداشت در گفت‌وگو با ایلنا: تداوم گرد و غبار و هوای آلوده در کشور، سلامت عمومی جامعه را به خطر می‌اندازد/ افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی مراجعات بیماران قلبی و ریوی به بیمارستان‌ها

دهانت را از من بگیر، بوی بدش را نه!در این برنامه ادامه نظرات شما را در مورد پدیده زنانه-مردانه کردن و دیوارکشی پارک‌ها می‌شنویم و در ایستگاه سینما به معرفی فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره فیلم کن می‌پردازیم.

به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت:

«‏متخلفی که کرامت دانش‌آموزان را حفظ نکرده بود به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شد، مدیر و معاون ‎مدرسه نیز استعفا دادند.

سوء رفتارهای شخصی و خارج از ضابطه قابل انتساب به جامعه خدوم فرهنگیان نیست.»