استعفای محمد بنا با خط سوریان؛ پسر رو در روی پدر

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمد_بنا سرمربی تیم ملی کشتی_فرنگی از سمت خود استعفا داد. این اتفاق پس از جلسه‌ای افتاد که میان او، علیرضا_دبیر رییس فدراسیون_کشتی و حمید_سوریان نایب‌رییس این فدراسیون برگزار شده‌بود. گزارشyounesipour👇 اخبار_ایران گزارش_ورزشی استعفای_محمد_بنا

«محمد بنا»، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران از سمت خود استعفا داد. این اتفاق پس از جلسه مشترکی افتاد که میان محمد بنا و «علی‌رضا دبیر»، رییس فدراسیون کشتی و نیز «حمید سوریان»، نایب رییس این فدراسیون برگزار شده بود.

محمد بنا پس از رقابت‌های المپیک لندن، به عنوان بهترین مربی کشتی جهان انتخاب شد. او موفق شده بود در این رقابت‌ها، شاگردانش را به سه مدال طلای جهان برساند که یک رکورد تاریخی بود. اما در رقابت‌های المپیک ریو ناکام ماند و شکست خورد. بنا در این رقابت‌ها دو مدال نقره کسب کرد و بدون هیچ مدال طلایی، تابوی قهرمانی‌‌اش فرو ریخت.

با برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی و حضور علی‌رضا دبیر در نقش رییس فدراسیون، به نظر می‌رسید که اختلافات میان بنا و رییس جوان و اصول‌گرای کشتی ایران آغاز شود. اما امضای حکم نایب رییسی برای «حمید سوریان»، امیدواری‌ها برای ادامه کار بنا در تیم ملی کشتی فرنگی را زنده نگه داشت. آغاز شیوع کرونا، تعطیلی تمامی رقابت‌های ورزشی پربرخورد مانند کشتی، بوکس، کاراته و تکواندو را در ایران و سایر کشورهای جهان به همراه آورد. اردوهای تیم ملی ایران هم لغو شدند چون اساسا مسابقات انتخابی یا لیگ در کشور برگزار نشده بودند.

طبق ادعای منابع خبری «ایران‌وایر»، علی‌رضا دبیر به سرمربی تیم ملی کشتی‌ فرنگی ایران گفته بود: «وقتی در کشور رقابت انتخابی برگزار نشده و نخواهد شد، برگزاری اردو نه از نظر مالی و نه از نظر پروتکل‌های بهداشتی، منطقی نیست.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شوک به کشتی ایران/ محمد بنا استعفا کردمحمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در اقدامی ناگهانی و در حالی‌که قرار بود پس از ماه‌ها اردوی تیم ملی از سر گرفته شود، از سمت خود استعفا کرد. وی در پیام خود ضمن خداحافظی از ملی پوشان، نوشته: سنم بالا رفته و دیگر نمی‌کشم. واکنش علیرضا دبیر به استعفای بنا: چند روز صبر می‌کنیم تا فضا آرام تر شود سپس جلسه می‌گذاریم و در این خصوص صحبت می‌کنیم. الان هم فضا را آن طور می‌بینم و استعفا را جدی نمی‌دانم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ با وجود انتقاد‌ها و هشدار‌ها مدارس باز شد - BBC News فارسیدر ایران سال تحصیلی جدید امروز در حالی آغاز شد که دولت به علت تصمیم به برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری، با انتقادهای شدیدی روبه رو است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیش از صدهزار تن با راهپیمایی در پایتخت بلاروس خواستار استعفای آلکساندر لوکاشنکو شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

لحظه نجات یکی از ۴۳ خدمه کشتی مغروق توسط گارد ساحلی ژاپنامدادگرانی که در جستجوی خدمه مفقود شده بودند با ده‌ها لاشه گاو که بر روی آب شناور بودند مواجه شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برگزاری هشتمین آیین مذهبی در کلیسای آکدامار وان تحت تدابیر کروناییهشتمین آیین مذهبی در کلیسای جزیره آکدامار استان وان در شرق ترکیه با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی مبارزه با کرونا برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خورشید، ساخته مجید مجیدی؛ قصه کودکان کار ایران بر پردهٔ جشنوارهٔ ونیزخورشید، تازه‌ترین ساختهٔ مجید مجیدی که داستان کودکان کار در ایران را روایت می‌کند، روز یکشنبه در جشنوارهٔ ونیز ایتالیا روی پرده رفت و با استقبال مخاطبان روبرو شد بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »