استعفای برخی از مسئولان کاخ سفید پس از یورش طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا

18/10/1399 02:15 ب.ظ

به دنبال یورش شماری از طرفداران رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره این کشور، معاون سخنگو و مدیر امور اجتماعی کاخ سفید و همچنین رئیس دفتر همسر رئیس جمهور این کشور استعفا دادند. - خبرگزاری آناتولی

به دنبال یورش شماری از طرفداران رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره این کشور، معاون سخنگو و مدیر امور اجتماعی کاخ سفید و همچنین رئیس دفتر همسر رئیس جمهور این کشور استعفا دادند. - خبرگزاری آناتولی 07.01.

2021 واشینگتن/ دلدار بایکان/ خبرگزاری آناتولی در پی یورش برخی از طرفداران دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا در اعتراض به نتایج انتخابات اخیر ریاست جمهوری و پیروزی بایدن در این انتخابات به ساختمان کنگره این کشور، برخی ازمسئولین کاخ سفید از سمت خود کناره‌گیری کردند.

استفانی گیرشام، رئیس دفتر کنونی ملانیا ترامپ، همسر ترامپ و بانوی اول این کشور که دوره‌ای نیز و وظیفه سخنگویی کاخ سفید را عهده‌دار شده بود، در پی این حوادث خشونت بار از سمت خود استعفا داد. در این راستا، ریکی نیکیتا، مدیر امور اجتماعی کاخ سفید و سارا متیوز، معاون سخنگوی کاخ سفید هم در اقدامی مشابه از سمت خود استعفا کردند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آسوشیتدپرس به نقل از دو منبع: رئیس سیا اخیرا به افغانستان سفر کرده بودآسوشیتدپرس به نقل از دو منبع: رئیس سیا اخیرا به افغانستان سفر کرده بود خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک «سیاستمدار ارشد» و «یک چهره» شناخته شده عمومی گزارش داده است که ویلیام برنز، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا، اخیرا به افغانستان سفر کرده بود موهم نیست ریس سیا سفر کند یاسفید تا به ایمروز امریکاهمان سیاست ناکام روس که درافغانستان سر تاجکها سرمایه ګزاری کردتعقیب میکند امریکا که سیاست خود تغیرندهند هیچیز بدست آورده نمیتواند غیر از شکست وشرمانده ګي .

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.

کاخ سفید: بایدن به ملک سلمان درباره تعهد آمریکا در دفاع از امنیت سعودی اطمینان دادکاخ سفید اعلام کرد، جو بایدن رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا به ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود آمریکا امنیت سعودی را گروگان گرفته است و حوثی های یمن در واقع بازوی عملیاتی آمریکا برای تحت فشار قرار دادن سعودی است. هدف به عقب راندن دوباره عربستان و جلوگیری از اصلاحات سیاسی اجتماعی است. آمریکا عربستانی خشن و حامی تروریسم می خواهد. رستاخیز_ملی_با_پهلوی بلی هر چه قدر پول بدهید انقدر حمایت چونکه اینا همشون اوسگول هستند بخاطر ریاست هرچه قدر پول امریکاه پول بخواد این وهابیها میدهند اینا همشون اوسگول هستند$$$$

گزارش پولیتیکو از زمزمه‌ها درباره احتمال پیشنهاد جدید کاخ سفید به ایران برای آغاز مذاکرات♦️ گزارش پولیتیکو از زمزمه‌ها درباره احتمال پیشنهاد جدید کاخ سفید به ایران برای آغاز مذاکرات ▪️ کاخ سفید در این پیشنهاد از ایران می‌خواهد برخی از فعالیت‌های هسته‌ای و غنی‌سازی ۲۰ درصد را متوقف کند و در مقابل، آمریکا شماری از تحریم‌ها را کاهش دهد. پس خواهشن از دموکراسی حرف نزنید ادعای دموکراسی نکنید شما با کشوری تروریستی که هم مردم خودش را میکشد امریکایی ها را در تمام جهان می کشد و هم حامی تروریست ها در جهان است میخواهید دست دوستی بدهید خواهش می کنم دموکراسی را لکه دار نکنید و نگویید که شما دموکرات هستید تا نباشد چوب تر فرمان نبرد ....ر بایدن تا کیسه های دلار رو بسته بندی شده با هواپیما برای خامنه‌ای و سپاه نفرسته‌ ول کن نیست. همین حالا هم تحریم ها رو اعمال نمی‌کنه که سپاه داره نفت میفروشه.

بازگشت ترامپ به جهان سیاست یک ماه پس از ترک کاخ سفید | DW | 21.02.2021موضوع بر سر آینده حزب جمهوری‌خواه است. شکاف در این حزب بین طرفداران و مخالفان ترامپ به اوج خود رسیده است. ترامپ اعلام کرده است که یک ماه پس از پایان دوره زمامداری خود، در ارتباط با آینده این حزب سخنرانی خواهد کرد. خوش آمدی کهنه سوارتجارت به اسب سرکش سیاست