استرداد یک متحد «نیکلاس مادورو» به آمریکا توسط یک کشور کوچک در غرب آفریقا

06/08/2020 04:25:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مادورو, آمریکا

استرداد یک متحد «نیکلاس مادورو » به آمریکا توسط یک کشور کوچک در غرب آفریقا دادگاهی در کشور « کیپ ورده » (به معنای «دماغه سبز») در غرب آفریقا با استرداد الکس ساب ، تاجر کلمبیایی، به ایالات متحده موافقت کرده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا ـ دادگاهی در کشور «کیپ ورده» (به معنای «دماغه سبز») در غرب آفریقا با استرداد الکس ساب، تاجر کلمبیایی، به ایالات متحده موافقت کرده است. او در آمریکا با اتهام پولشویی به نیابت از دولت سوسیالیست ونزوئلا روبرو خواهد شد.ژائو روزاریو، یکی از وکلای تیم حقوقی ساب، به بخش پرتغالی صدای آمریکا گفت دادگاه این تصمیم را روز جمعه گرفت، ولی تا دوشنبه شب به تیم وکلای مدافع خبر نداد.

روزاریو گفت تیم حقوقی مدافع ساب از دیوان عالی «کیپ ورده» تقاضای تجدیدنظر خواهد کرد. او گفت برای این کار ۱۰ روز فرصت دارد.وکیل مدافع الکس ساب همچنین گفت آنها از دادگاه قانون اساسی آن کشور هم تقاضای فرجام خواهند کرد.ساب، وکیل و تاجر ۴۸ ساله کلمبیایی، در تاریخ ۱۲ ژوئن هنگامی که هواپیمای شخصی‌اش در مسیر ونزوئلا به ایران در حال سوخت‌گیری در جزیره «سَل» بود دستگیر شد. ایالات متحده چند روز پس از دستگیری ساب درخواست استرداد او را ارائه داد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

ایران قرارداد نفتی آمریکا با یک گروه کرد سوری را محکوم کردسخنگوی وزارت امور خارجه امضاء قرارداد نفتی آمریکا با یک گروه کردی سوریه را اقدامی خلاف قوانین بین الملل و ناقض اصل حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه ارزیابی و محکوم کرد.

آمریکا یک میلیارد دلار دیگر برای خرید ۱۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا اختصاص داداین یک میلیارد جدید نشان می‌دهد که واشنگتن در تلاش است تا واکسن کرونا را به صورت انبوه تهیه کند.

بعد از انفجار بزرگ در بیروت، آمریکا پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است🔺بعد از انفجار بزرگ در بیروت، آمریکا پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است ⚡️مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای که سه شنبه غروب به وقت واشنگتن منتشر کرد،‌ گفت که ایالات متحده پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است.

رئیس سازمان پدافند موشکی آمریکا: تهدیدات موشکی روسیه، چین، کره شمالی، و ایران افزایش یافته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

بلومبرگ: آمریکا قطعنامه جدیدی را برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به شورای امنیت ارائه کرده استبلومبرگ: آمریکا قطعنامه جدیدی را برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به شورای امنیت ارائه کرده است بر مبنای قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت که تاییدکننده توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی در سال ۲۰۱۵ بود، تحریم تسلیحاتی ایران ۱۸ اکتبر منقضی می‌شود.

بولتون: دنیا در سال‌های اخیر ناامن‌تر شده است/ ترامپ یک نابهنجاری است- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimبولتون: ترامپ یک نابهنجاری است دنیا در سال‌های اخیر ناامن تر شده است دوره دوم ریاست جمهوری ترامپ می‌تواند خسارت‌های زیادی که قبلا در بسیاری زمینه‌ها رخ داده را به صورت چشمگیری تشدید کند

بخش انگلیسی صدای آمریکا ـ دادگاهی در کشور «کیپ ورده» (به معنای «دماغه سبز») در غرب آفریقا با استرداد الکس ساب، تاجر کلمبیایی، به ایالات متحده موافقت کرده است.به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: امضای این قرارداد از سوی آمریکا به عنوان یک نیروی اشغالگرِ غیر قانونی در خاک سوریه، هیچ اعتبار قانونی ندارد و گام دیگری توسط این کشور در راستای تاراج منابع طبیعی سوریه به شمار می آید.Aa دولت آمریکا روز چهارشنبه پنج اوت، یک سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری کرد تا شرکت دارویی «جانسون و جانسون» صد میلیون دوز واکسن احتمالی کرونا را برای آمریکا تولید کند.Share via Email Print this page مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای که سه شنبه غروب به وقت واشنگتن منتشر کرد،‌ گفت که ایالات متحده پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است.

او در آمریکا با اتهام پولشویی به نیابت از دولت سوسیالیست ونزوئلا روبرو خواهد شد. ژائو روزاریو، یکی از وکلای تیم حقوقی ساب، به بخش پرتغالی صدای آمریکا گفت دادگاه این تصمیم را روز جمعه گرفت، ولی تا دوشنبه شب به تیم وکلای مدافع خبر نداد. روزاریو گفت تیم حقوقی مدافع ساب از دیوان عالی «کیپ ورده» تقاضای تجدیدنظر خواهد کرد.۶ میلیارد دلاری به شرکت دارویی نواواکس برای آزمایش و ساخت واکسن احتمالی کرونا در آمریکا و تولید صد میلیون دوز از این واکسن تا ابتدای سال ۲۰۲۰ خبر داده بود. او گفت برای این کار ۱۰ روز فرصت دارد. وکیل مدافع الکس ساب همچنین گفت آنها از دادگاه قانون اساسی آن کشور هم تقاضای فرجام خواهند کرد. وزارت خارجه اسرائیل در اورشلیم در بیانیه‌ای اعلام کرد: با دستور گبی اشکنازی وزیر خارجه و بنی گانتس وزیر دفاع اسرائیل، این کشور از طریق کانال‌های جهانی و امنیتی پیشنهاد کمک انسان‌دوستانه به دولت لبنان داده است.

ساب، وکیل و تاجر ۴۸ ساله کلمبیایی، در تاریخ ۱۲ ژوئن هنگامی که هواپیمای شخصی‌اش در مسیر ونزوئلا به ایران در حال سوخت‌گیری در جزیره «سَل» بود دستگیر شد. چک یک میلیارد دلاری جدید، سرمایه‌گذاری دولت ترامپ در پروژه واکسن کرونا را به ۹. ایالات متحده چند روز پس از دستگیری ساب درخواست استرداد او را ارائه داد. دولت ونزوئلا به بازداشت ساب اعتراض کرده و می گوید او در ماموریتی بشردوستانه برای تهیه غذا و دارو بوده است. ساب یک چهره صوری برای خانواده نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا، محسوب می شود. اروپا نخستین گام را در پیش‌ خرید یک واکسن بالقوه کووید-۱۹ برداشت پس به شرطی که این واکسن ها تأثیر مثبت خودشان را نشان دهند، آمریکا می‌تواند در مرحله اول حدود ۱۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا را از چهار شرکت به دست بیاورد. ساب و یک تاجر کلمبیایی دیگر در ژوئیه ۲۰۱۹ در یک دادگاه فدرال در میامی در رابطه با اتهام دست داشتن در ارتشاء طی سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ محکوم شدند. خبرهای دیگر .

خبرهای بیشتر .