مادورو, آمریکا, کیپ ورده, الکس ساب, آمریکا, Newsletter

مادورو, آمریکا

استرداد یک متحد «نیکلاس مادورو» به آمریکا توسط یک کشور کوچک در غرب آفریقا

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

06/08/2020 04:25:00 ب.ظ

استرداد یک متحد «نیکلاس مادورو » به آمریکا توسط یک کشور کوچک در غرب آفریقا دادگاهی در کشور « کیپ ورده » (به معنای «دماغه سبز») در غرب آفریقا با استرداد الکس ساب ، تاجر کلمبیایی، به ایالات متحده موافقت کرده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا ـ دادگاهی در کشور «کیپ ورده» (به معنای «دماغه سبز») در غرب آفریقا با استرداد الکس ساب، تاجر کلمبیایی، به ایالات متحده موافقت کرده است. او در آمریکا با اتهام پولشویی به نیابت از دولت سوسیالیست ونزوئلا روبرو خواهد شد.ژائو روزاریو، یکی از وکلای تیم حقوقی ساب، به بخش پرتغالی صدای آمریکا گفت دادگاه این تصمیم را روز جمعه گرفت، ولی تا دوشنبه شب به تیم وکلای مدافع خبر نداد.

تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

روزاریو گفت تیم حقوقی مدافع ساب از دیوان عالی «کیپ ورده» تقاضای تجدیدنظر خواهد کرد. او گفت برای این کار ۱۰ روز فرصت دارد.وکیل مدافع الکس ساب همچنین گفت آنها از دادگاه قانون اساسی آن کشور هم تقاضای فرجام خواهند کرد.ساب، وکیل و تاجر ۴۸ ساله کلمبیایی، در تاریخ ۱۲ ژوئن هنگامی که هواپیمای شخصی‌اش در مسیر ونزوئلا به ایران در حال سوخت‌گیری در جزیره «سَل» بود دستگیر شد. ایالات متحده چند روز پس از دستگیری ساب درخواست استرداد او را ارائه داد.

دولت ونزوئلا به بازداشت ساب اعتراض کرده و می گوید او در ماموریتی بشردوستانه برای تهیه غذا و دارو بوده است.ساب یک چهره صوری برای خانواده نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا، محسوب می شود.ساب و یک تاجر کلمبیایی دیگر در ژوئیه ۲۰۱۹ در یک دادگاه فدرال در میامی در رابطه با اتهام دست داشتن در ارتشاء طی سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ محکوم شدند. headtopics.com

ادامه مطلب: VOA Farsi »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

ایران قرارداد نفتی آمریکا با یک گروه کرد سوری را محکوم کردسخنگوی وزارت امور خارجه امضاء قرارداد نفتی آمریکا با یک گروه کردی سوریه را اقدامی خلاف قوانین بین الملل و ناقض اصل حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه ارزیابی و محکوم کرد.

آمریکا یک میلیارد دلار دیگر برای خرید ۱۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا اختصاص داداین یک میلیارد جدید نشان می‌دهد که واشنگتن در تلاش است تا واکسن کرونا را به صورت انبوه تهیه کند.

بعد از انفجار بزرگ در بیروت، آمریکا پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است🔺بعد از انفجار بزرگ در بیروت، آمریکا پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است ⚡️مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای که سه شنبه غروب به وقت واشنگتن منتشر کرد،‌ گفت که ایالات متحده پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است.

رئیس سازمان پدافند موشکی آمریکا: تهدیدات موشکی روسیه، چین، کره شمالی، و ایران افزایش یافته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

بلومبرگ: آمریکا قطعنامه جدیدی را برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به شورای امنیت ارائه کرده استبلومبرگ: آمریکا قطعنامه جدیدی را برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به شورای امنیت ارائه کرده است بر مبنای قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت که تاییدکننده توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی در سال ۲۰۱۵ بود، تحریم تسلیحاتی ایران ۱۸ اکتبر منقضی می‌شود.

بولتون: دنیا در سال‌های اخیر ناامن‌تر شده است/ ترامپ یک نابهنجاری است- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimبولتون: ترامپ یک نابهنجاری است دنیا در سال‌های اخیر ناامن تر شده است دوره دوم ریاست جمهوری ترامپ می‌تواند خسارت‌های زیادی که قبلا در بسیاری زمینه‌ها رخ داده را به صورت چشمگیری تشدید کند