استرالیا ویزای نواک جوکوویچ را برای بار دوم لغو کرد - BBC News فارسی

24/10/1400 10:22:00 ق.ظ

استرالیا ویزای نواک جوکوویچ را برای بار دوم لغو کرد

استرالیا برای دومین بار متوالی ویزای نواک جوکوویچ را به دلیل قوانین مربوط به کووید ۱۹ و عدم امکان ورود به این کشور بدون تزریق واکسن لغو کرد. جوکوویچ در فرودگاه ملبورن بازداشت شد، ساعاتی را در فرودگاه گذراند و سپس برای چندین روز به یک هتل مهاجرت منتقل شد.

چند روز بعد ویزای او توسط یک قاضی بازگردانده شد و دستور آزادی وی را صادر کرد و حکم داد که مقامات مرزی هنگام ورود او روال صحیح را نادیده گرفته اند.

ورود وی به استرالیا بدون تزریق واکسن واکنش شدید مردم استرالیا را که تحت برخی از طولانی‌ترین و سخت‌ترین قرنطینه‌های جهان در طی دوران شیوع کرونا را داشته‌اند، برانگیخته بود. عصر جمعه به وقت در ملبورن، آقای هاوک، وزیر مهاجرت استرالیا ویزای جوکوویچ را تحت اختیارات جداگانه قانون مهاجرت لغو کرد.

این قانون به او اجازه می‌دهد هر کسی را که خطری بالقوه برای "سلامت، ایمنی یا نظم جامعه استرالیا" می‌داند، اخراج کند، با این حال جوکوویچ همچنان می‌تواند در این مورد درخواست تجدیدنظر کند. این اتفاق پس از آن صورت می‌گیرد ادعا شده بود جوکوویچ در فرم سفر خود اطلاعات نادرستی را درج کرده و در آن گفته بود ۱۴ روز قبل از ورودش به استرالیا سفری انجام نداده، در حالی که در واقع به اسپانیا رفته بود. headtopics.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

استرالیا برای دومین بار ویزای نواک جوکوویچ را لغو کردوزیر مهاجرت استرالیا روز جمعه ویزای نواک جوکوویچ، مرد اول تنیس جهان را به‌دلیل نادیده‌ گرفتن محدودیت‌های کرونایی برای ورود به این کشور لغو کرد.

استرالیا برای دومین بار ویزای جوکوویچ را رد کرددولت استرالیا ویزای نواک جوکوویچ، تنیس‌باز شماره یک جهان، را که برای شرکت در مسابقات گرنداسلم ملبورن به این کشور سفر کرده است، به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی لغو کرد.

ابراز تاسف جوکوویچ از ارائه اطلاعات اشتباه در فرم ویزای استرالیا | DW | 12.01.2022نواک جوکوویچ، فرد شماره یک تنیس مردان جهان، اذعان کرد که برای دریافت روادید استرالیا، اطلاعات نادرستی ارائه داده و پوزش خواست. او در عین حال خطاها را به مدیر برنامه‌‌های خود نسبت داد. Il m’a toujours parues avec un taux imbécillité élevés !👺

دولت استرالیا دوباره ویزای جوکوویچ را لغو کرد | DW | 14.01.2022دولت کشور استرالیا ویزای نواک جوکوویچ برای حضور در این کشور و شرکت در مسابقات گراند اسلم تنیس در ملبورن را دوباره لغو کرد. جوکوویچ حال باید خاک استرالیا را ترک کند. بسیار کار درستی انجام داده دولت استرالیا. یک دروغگو دروغگوست حتی اگر قهرمان تنیس باشه! باید در صداقت هم قهرمان بود چه تعداد ساده لوح را به دنبال خود وادار به واکسن نزدن و شاید مرگ کشیده است .

فعالان گردشگری: روسیه توافق لغو ویزای گروهی ایرانی‌ها را امضا کرد ولی عملی نشدخبرگزاری ایلنا گزارش داده است موافقت‌نامه لغو ویزای گروهی شهروندان ایرانی برای سفر به روسیه که فروردین سال ۹۶ امضا شد، هنوز اجرایی نشده است. حجت موسوی، فعال حوزه گردشگری،...

استرالیا برای دومین بار ویزای نواک جوکوویچ را لغو کردوزیر مهاجرت استرالیا روز جمعه ویزای نواک جوکوویچ، مرد اول تنیس جهان را به‌دلیل نادیده‌ گرفتن محدودیت‌های کرونایی برای ورود به این کشور لغو کرد.