استراماچونی: از تماشای بازی امروز استقلال رنج کشیدم

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال، درباره چشم‌انداز بازگشتش به این تیم به بی‌بی‌سی فارسی گفت: 'برای من کافی است که استقلال نشان دهد قادر به برآوردن تعهدات خود در قرارداد است.' او گفت از تماشای بازی امروز استقلال رنج کشیده است.

آندره‌آ استراماچونی در مصاحبه با بی‌بی‌سی فارسی به این حرف اسماعیل خلیل‌زاده، از هیات مدیره استقلال را، که به او ۳۴۰ هزار یورو پرداخت شده و استقلال تعهد انجام‌نشده ندارد، واکنش نشان داد.او تاکید کرد باشگاه استقلال باید تابع مقررات فیفا باشد و تعهداتش را برآورد.

به دنبال ترک باشگاه استقلال از طرف آقای استراماچونی، گروهی از هواداران در مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند. وزیر ورزش ایران اعلام کرده که با عباس عراقچی، معاون وزیر خارجه ایران، و سفیر ایتالیا در تهران، برای بازگرداندن آقای استراماچونی تماس گرفته شده است. مازیار ناظمی، معاون وزیر ورزش گفته است:"با پیگیری و دستورات وزیر ورزش و جوانان با رفع موانع تحمیلی ناشی از تحریم ها، حقوق معوقه سرمربی ایتالیایی تیم استقلال از مسیر سیستم بانکی کشور به سرعت در اختیار وی قرار می‌گیرد".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوب میذاشتی امشب می رفتی، فردا صبح می رفتی !

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی در دانشگاه فرهنگیان : اگر کسی بخواهد به نمایندگی از ملت صحبت کند، رئیس جمهور استروحانی در دانشگاه فرهنگیان: *چه زمانی در کشور گفتم که مشکلات را ۱۰۰ روزه حل می‌کنیم؟ *برجام نه مقدس است و نه لعنتی *شرایط سخت است اما مقصر ما نیستیم *تقریبا همه کشورهای دنیا بجز چند کشور، آمریکا را مقصر می دانند مقصر کسیه که کشورو تو گرداب انداخت چرا همیشه میرید سره امریکا بخدا دروغ میگین دشمن امریکاس دشمن همینجاس تو پاستور 国連にいくつか弾圧の映像が出てる。 それと、逃げた抗議者を取り囲んで射殺したって情報があるけど。 無罪なの? イラン政府や警察? 軍? にとって、言う事を聞かないものは射殺が普通なの? それでいいの? مقصر هر کیه نمیشه غذا بیاد تو سفره ماا نمیتونی مقاومت کنی چرا جنگ‌میکنی مثل بچه یادم سرتو بنداز پاین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد🔺تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد ⚡️در پی استعفاء آندره‌آ استراماچونی از سرمربیگری تیم استقلال تهران، گروهی از هواداران خشمگین استقلال مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند. هیچوقت اونی که رفته دیگه برنمیگرده یعنی چی واسه فوتبال تجمع کردن؟ برای گرفتن حقتون از رژیم تجمع کنین تو آبان ماه چند صد خون جوانان ایرانی شجاعمون توسط ج ا ریخته شد اون وقت اینا دارن واسه یه مربی تجمع میکنن...😂😂واقعا که صدای_آبان۹۸ بزنید دمار از روزگار این پوباش در آورید،مملکت نون واسه خوردن نداره.اونوق اینا فکر تفریح و بازی و شادی خودشونن.لعنت بر شما عناصر خودفروش وطن فروش ابله نابخرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا نیکولا استرجن موفق می‌شود استقلال اسکاتلند را به دست بیاورد؟فصل بهار در یک دهکده کارگران معدن. در انتهای کوچه‌ای بن‌بست دختری نوجوان و خجالتی سعی می‌کند برهیجانش مسلط شود. او رو به روی خانه‌ای ییلاقی ایستاده که جز یک‌چیز، خانه‌ای کاملاً معمولی محسوب می‌شود. مکان غرب اسکاتلند است و زمان سال ۱۹۸۷. اینجا ناحیه‌ای است متکی بر منابع آهن و زغال‌سنگ و طبعاً حوزه‌ای که حضور حزب کارگر در آن بسیار قوی است. اما از این خانه به‌جای پوسترهای قرمزرنگ حزب کارگر، پوسترهای زرد پخش می‌شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به نیمکت استقلالجلسه اعضای هیات مدیره با شماره 7 محبوب هواداران؛ فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به نیمکت استقلال
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کمالوندی: روسیه به خاطر لغو معافیت‌های آمریکا از فردو کنار نکشیدچرا روسیه از سایت فردو کنار کشید؟ کمالوندی: *روسیه به خاطر لغو معافیت‌های آمریکا از فردو کنار نکشید *ما می‌توانیم حتی بدون روس‌ها به لحاظ فنی در رابطه با تولید ایزوتوپ‌های پایدار کار را ادامه دهیم *به لحاظ سیاسی اگر روس‌ها کنار ما باشند حتما بهتر است چون دروغ گفت دنبال استفاده از سپاه بوده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه از آمریکا به سازمان تجارت جهانی شکایت می‌کندواشنگتن می‌گوید تعرفۀ واردات برخی محصولات فرانسوی را تا صد درصد افزایش خواهد داد. این سیاست به تلافی تصمیم فرانسه در اخذ مالیات بر خدمات دیجیتالی شرکتهای آمریکایی اتخاذ شده است. هه هه هه هه هه ترو خدا ولش کن کشتیش! بله ، زمان مفت خوری اروپایی ها هم از گاهو شیرده آمریکاییی ها داره تموم میشه .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »