استرالیا 14 شرکت دولتی روسیه را تحریم می‌کند

26/01/1401 10:09 ق.ظ

وزیر امور خارجه استرالیا اعلام کرد که 14 شرکت دولتی و مهم روسیه را تحریم خواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه استرالیا اعلام کرد که 14 شرکت دولتی و مهم روسیه را تحریم خواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی ماریس پین، وزیر امور خارجه استرالیا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 14 شرکت دولتی و با اهمیت استراتژیک و اقتصادی روسیه را تحریم خواهند کرد.

وزارت امور خارجه این کشور اعلام کرد که در میان 14 نهادی که باید تحریم شوند، نهادهای مهمی برای کرملین مانند کاماز، سوماش، راه آهن روسیه و کشتی سازی متحد وجود دارند.

پین اظهار داشت که با اعمال این تحریم‌ها، از تقویت اقتصادی روسیه که علیه اوکراین می‌جنگد، جلوگیری می‌کنند. او گفت: با مسدود کردن معاملات با این منابع درآمدی مهم برای دولت روسیه، فشار بر مسکو را افزایش داده و توانایی پوتین برای تأمین مالی جنگش را کاهش می‌دهیم.

پین با تاکید بر اینکه دولت استرالیا به حمایت از حاکمیت، تمامیت ارضی و مردم اوکراین ادامه خواهد داد، گفت: ما از روسیه می‌خواهیم فورا نیروهای نظامی خود را از اوکراین خارج کند. استرالیا همچنین اقدامات محدود کننده‌ای را برای تضعیف ذخایر بین المللی و سرمایه گذاری‌های بانک مرکزی روسیه اجرا کرد. headtopics.com

هدف آن از بین بردن کدهای سوئیفت بانک‌های روسی از سیستم پیام رسانی جهانی پرداخت، ایجاد هزینه های جدی برای اقتصاد روسیه بود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره را در 14 درصد ثابت نگه داشت- خبرگزاری آناتولی

بریتانیا پناهجویان را به رواندا می‌فرستد | DW | 14.04.2022دولت بریتانیا تصمیم گرفته که پناهجویان را در زمان بررسی پرونده‌شان، در کشور آفریقایی رواندا نگهداری کند. مقام‌های بریتانیا می‌گویند که این تصمیم برای جلوگیری از سفر مرگبار پناهجویان از طریق کانال مانش، اتخاذ شده است. بوریس جانسون برای جلوگیری از کشته شدن پناهجویان در دریا ، اونها رو می فرسته به رواندا؟؟!! این چه تصمیمی است؟؟! خب بالاخره پناهجو باید اول بره انگلیس تا درخواست پناهندگی بده دیگه!! و بالاخره اول باید از دریا رد بشه دیگه!!

روسیه به‌رغم مخالفت‌ آمریکا در نشست گروه ۲۰ شرکت می‌کند | DW | 14.04.2022آمریکا از اعضای گروه ۲۰ خواست در صورت شرکت نمایندگان روسیه در نشست عالی آتی این گروه، اجلاس را تحریم کنند. نمایندگان روسیه برای مشارکت در نشست ‌گروه ۲۰ اعلام آمادگی کرده‌اند و روی حمایت چین حساب می‌کنند.

تهدید ایلان ماسک؛ یا کل سهام توییتر را به من بفروشید یا در مورد سهامم در این شرکت تجدید نظر می‌کنمایلان ماسک تهدید کرده در صورتی که توییتر پیشنهاد او را نپذیرد او در خصوص ۹.۲ درصد سهام خود در این شرکت تجدیدنظر خواهد کرد. دمش گرم.. ی تنه چپول ها رو به چالش کشیده... باش موافقم eilan khaly khaly shekar khordeh ....

مظنون تیراندازی در متروی نیویورک دستگیر شد | DW | 14.04.2022عامل شلیک به مسافران متروی منهتن به چنگ پلیس افتاد. در حالی که ماموران بیش از ۳۰ ساعت در تعقیب او بودند، تماس تلفنی یک شهروند موجب دستگیری متهم شد. انگیزه فرانک جیمز ۶۲ ساله از این اقدام هنوز مشخص نیست. از این آزادی لذت ببرید روزهای زیبای نیویورک😘🤣😂

خشم و خروش در میشیگان؛ مرگ یک سیاهپوست دیگر در خشونت پلیس | DW | 14.04.2022خشونت پلیس آمریکا و جان باختن یک سیاهپوست دیگر در جریان تعقیب و گریز، تنش اجتماعی تازه‌ای آفریده است. جوان ۲۶ ساله در حومه میشیگان در زمان بازرسی ترافیک و اقدام به فرار، به ضرب گلوله افسر پلیس کشته شد. آمریکا مهد 'جنایت' ،چه در دنیا وچه علیه رنگین پوستان وسرخپوستان آن کشور...صلاحیت اخلاقی وحقوقی ،اظهار نظر درمورد حقوق_بشر، درسایر کشورهای مستقل را ندارد.

وزیر امور خارجه استرالیا اعلام کرد که 14 شرکت دولتی و مهم روسیه را تحریم خواهند کرد.ملبورن/خبرگزاری آناتولی

ماریس پین، وزیر امور خارجه استرالیا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 14 شرکت دولتی و با اهمیت استراتژیک و اقتصادی روسیه را تحریم خواهند کرد.

وزارت امور خارجه این کشور اعلام کرد که در میان 14 نهادی که باید تحریم شوند، نهادهای مهمی برای کرملین مانند کاماز، سوماش، راه آهن روسیه و کشتی سازی متحد وجود دارند.

پین اظهار داشت که با اعمال این تحریم‌ها، از تقویت اقتصادی روسیه که علیه اوکراین می‌جنگد، جلوگیری می‌کنند.

او گفت: با مسدود کردن معاملات با این منابع درآمدی مهم برای دولت روسیه، فشار بر مسکو را افزایش داده و توانایی پوتین برای تأمین مالی جنگش را کاهش می‌دهیم.

پین با تاکید بر اینکه دولت استرالیا به حمایت از حاکمیت، تمامیت ارضی و مردم اوکراین ادامه خواهد داد، گفت: ما از روسیه می‌خواهیم فورا نیروهای نظامی خود را از اوکراین خارج کند.

استرالیا همچنین اقدامات محدود کننده‌ای را برای تضعیف ذخایر بین المللی و سرمایه گذاری‌های بانک مرکزی روسیه اجرا کرد.

هدف آن از بین بردن کدهای سوئیفت بانک‌های روسی از سیستم پیام رسانی جهانی پرداخت، ایجاد هزینه های جدی برای اقتصاد روسیه بود.

تا به امروز، دولت استرالیا کمک های نظامی و بشردوستانه‌ای به مبلغ 181 میلیون دلار استرالیا (137.6 میلیون دلار آمریکا) به اوکراین که علیه روسیه می‌جنگد، ارائه کرده است.

از زمان شروع جنگ بین روسیه و اوکراین، استرالیا تقریبا 600 نفر را تحریم کرده است که عمدتا اعضای خانواده ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس، مدیران ارشد هر دو کشور و الیگارش‌های روسی هستند.