استرداد کلاهبردار 370 میلیاردی به کشور

25/03/1399 02:20:00 ب.ظ

رئیس پلیس بین الملل ناجا: *کلاهبردار ۳۷۰ میلیاردی دستگیر و به کشور استرداد شد *این متهم با فریب هموطنان به بهانه خرید مسکن در یکی از کشورهای منطقه و به منظور اخذ اقامت، از آن‌ها مبالغ هنگفتی دریافت می‌کرده است *تاکنون ۱۲ نفر از این فرد شکایت کرده‌اند

رئیس پلیس بین الملل ناجا از دستگیری و استرداد یک کلاهبردار 370 میلیارد ریالی به کشور خبر داد. وی در ادامه توضیح داد: این متهم که با فریب هموطنان به بهانه خرید مسکن در یکی از کشورهای منطقه و به منظور اخذ اقامت، از آن ها مبالغ هنگفتی دریافت و اقدام به کلاهبرداری می کرده است؛ تاکنون 12 نفر از این فرد شکایت کرده اند و مبلغ کلاهبرداری از سوی...

وی در ادامه توضیح داد: این متهم که با فریب هموطنان به بهانه خرید مسکن در یکی از کشورهای منطقه و به منظور اخذ اقامت، از آن ها مبالغ هنگفتی دریافت و اقدام به کلاهبرداری می کرده است؛ تاکنون 12 نفر از این فرد شکایت کرده اند و مبلغ کلاهبرداری از سوی شاکیان370 میلیارد ریال اعلام شده است.

رئیس پلیس بین الملل ناجا عنوان کرد: درحال حاضر این فرد دستگیر و به کشور بازگردانده شده و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضائی است. بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار شیرزاد تاکید کرد: افرادی که به این نحو از آن ها کلاهبرداری شده می توانند برای پیگیری شکایت خود به دادسرای ویژه جرایم اقتصادی مراجعه کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

از این دستگیری ها مردم بسیار شنیدند اما هیچوقت محاکمه وپس گرفتن اموال دزدی را مردم ندیدند

هزاران تظاهرکننده در هنگ‌کنگ سالگرد آغاز اعتراض‌ها را گرامی داشتندناآرامی‌ها در هنگ‌کنگ یک سال پیش همزمان با تدوین لایحه استرداد متهمان به چین آغاز شد.

تظاهرات ماموران پلیس دولت فرانسه را به واکنش واداشتوزارت کشور همچنین یادآوری کرد که روش بازداشت متهمان به شیوه فشار بر گردن یا «فن گلوگیری» را همچنان «حطرناک» قلمداد کرده و به زودی آن را حذف خواهد کرد.

سازمان بازرسی کل کشور: در حال بررسی قرارداد ویلموتس هستیمسازمان بازرسی کل کشور: *در حال بررسی قرارداد ویلموتس هستیم *در نحوه انتخاب و انعقاد قرارداد ویلموتس، ابهاماتی وجود دارد پول شستا رو کِی پس میدن؟!!

طلای قاچاق کنگو از کشورهایی همچون امارات سر در می‌آوردسازمان ملل متحد می‌گوید در صورتی که صادرات طلا به صورت رسمی در کنگو انجام می‌شد، دولت این کشور می‌توانست ۱.۸۸ میلیون دلار درآمد از مالیات کسب کند.

سازمان بازرسی کشور: قرارداد ویلموتس ویژه بررسی می‌شودبررسی قرارداد ویلموتس | بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی کل کشور: موضوع قرارداد ویلموتس به صورت ویژه بررسی می‌شود

جهانگیری: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد رضایت مردم از دولت بیشتر شده استمعاون اول رییس‌جمهور: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد رضایت مردم از دولت بیشتر شده است احساس جامعه این است که مسئولین در حال تلاش برای حل مشکلات آنها هستند 😂😂😂😂 نظر سنجی ها غلط کرد ببخشید کدوم نظر سنجی ؟ والا ما که تا حالا رضایت کسی رو ندیدیم