استراماچونی در فرودگاه متوقف شد!

09/06/1398 12:02:00 ب.ظ

استراماچونی در فرودگاه متوقف شد! استراماچونی، سرمربی استقلال تهران توسط پلیس فرودگاه متوقف شد چون ویزای توریستی‌اش به پایان رسیده بود. این اتفاق عجیب است چون سرمربی ایتالیایی ۸۰ روز است که در ایران حضور دارد و تعهد کاری دارد.

سرمربی استقلال به دلیل منقضی شدن ویزایش، توسط پلیس فرودگاه متوقف شد. استراماچونی توسط پلیس فرودگاه متوقف شد چون ویزای توریستی‌اش به پایان رسیده بود. این اتفاق عجیب است چون سرمربی ایتالیایی ۸۰ روز است که در ایران حضور دارد و تعهد کاری دارد. سباستین لتو، دستیار استراماچونی در کنار سرمربی استقلال حضور داشت.

استراماچونی قصد داشت یکشنبه به تهران برگردد تا تمرینات تیم دوباره پیگیری شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

باشگاه استقلال: استراماچونی به فرودگاه نرفته است در حالی که یک روزنامه ایتالیایی از مشکل استراماچونی، سرمربی استقلال تهران برای خروج از ایران به دلیل مشکل روادید خبر داده بود، باشگاه استقلال این خبر را تکذیب کرد.

تعلیق پارلمان بریتانیا؛ آیا هنوز می‌‌توان برکسیت را متوقف کرد؟تیم بیل استاد علوم سیاسی دانشگاه کویین مری لندن می گوید در زمان باقیمانده تا ۳۱ اکتبر، اپوزیسیون دولت کنونی بریتانیا سه گزینه برای متوقف کردن بوریس جانسون و برکسیت بدون توافق در اختیار دارند.

متوقف شدن مسابقه فوتبال در فرانسه به دلیل شعارهای ضد دگرباشی جنسیبرخی تماشاگران افراطی در ورزشگاه خانگی تیم نیس، باشگاه مارسی را که به تازگی تحت تملک رابرت رتکلیف، برادر جیم رتکلیف، میلیاردر بریتانیایی درآمده محلی برای تجمع همجنس گراها توصیف کرده و با برافراشتن پارچه نوشته هایی به بازیکنان و مدیریت این تیم برچسب همجنس باز زدند.

مدرن‌سازی تسلیحات خود را متوقف نمی‌کنیممقام ارشد پیونگ‌یانگ در واکنش به موضع‌گیری کشورهای اروپایی در قبال آزمایش‌های موشکی کره‌شمالی، گفت که بهتر است این کشور‌ها به فکر وضعیت خود باشند.

آمریکا: فشار چین بر اویغورها باید متوقف شودوزیر امور خارجه آمریکا از مقامات چین خواست به سیاست فشار بر مسلمانان اویغور پایان دهد. - خبرگزاری آناتولی

خاورمیانه بدون اراده ایران نمی‌تواند شکل مورد نظر خودش را بگیرد/ برجام صنعت هسته‌ای را متوقف نکردرییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران به منزلت و جایگاهی دست یافته است که خاورمیانه بدون اراده و نقش آفرینی ایران نمی‌تواند شکل مورد نظر خودش را بگیرد و ایران یکی از تصمیم سازان حال و آینده خاورمیانه است.

نیروهای مسلح در هوشیاری کامل به سر می‌برند/ دشمنان در فاصله ۲۰۰ مایلی از تنگه هرمز و در دریای عمان متوقف شده‌اندفرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیروهای مسلح در هوشیاری کامل به سر می‌برند و رصد، اخطار و برخورد با هرگونه اقدام دشمنان برای به خطر انداختن منافع کشورمان را در دستور کار خود قرار داده‌اند به گونه ای که دشمنان در فاصله ۲۰۰ مایلی از تنگه هرمز و در دریای عمان متوقف شده اند و جرأت تهاجم به منافع ایران اسلامی را ندارند.