استرالیا, سیل, آتش سوزی جنگل, سیدنی

استرالیا, سیل

استرالیا در آب و آتش

🎥استرالیا در آب و آتش بیشتر بخوانید:

18/01/2020 06:15:00 ب.ظ

🎥 استرالیا در آب و آتش بیشتر بخوانید:

در حالی در استرالیا سیل جاری شده است که شعله‌های آتش در دیگر مناطق این کشور همچنان زبانه می‌کشد

بدنبال بارش باران شدید در بخش‌هایی از ایالت‌های ولز جنوبی نو و کوئینزلند استرالیا سیل جاری شده است. این در حالی است که شعله‌های آتش در دیگر مناطق این کشور همچنان زبانه می‌کشد و آتش‌سوزی‌ها وسیع هنوز مهار نشده است.میزان بارندگی در بخش جنوب شرقی ایالت کوئینزلند به ۳۰۰ میلیمتر رسیده است که این میزان به گفته کارشناسان هواشناسی این کشور کم‌سابقه محسوب می‌شود و این شدت بارندگی تنها هر یکصد سال قابل مشاهده است.

ملی‌پوش سابق کشتی فرنگی ایران زیر پرچم آلمان کشتی می‌گیرد - BBC News فارسی «بدون عدالت صلحی در کار نیست»؛ بازداشت معترضان به نژادپرستی در واشنگتن اطلاعیه روابط عمومی ارتش درخصوص مصاحبه اخیر امیر دریادار سیاری

کشته شدن بیش از پنج هزار شتر در استرالیابخش‌هایی از ایالت ولز جنوبی نیز که دچار خشکسالی بود شاهد بارش شدید باران به میزان ۱۷۳ میلیمتری بود که باعث ایجاد سیلاب شد.با این حال آتش‌ در ایالت ویکتوریا همچنان شعله‌ور و وضعیت اضطراری برای «فرنچ آیلند» اعلام شده است.

آتش‌سوزی‌های اخیر استرالیا از ماه سپتامبر تا کنون ۲۸ نفر قربانی گرفته است. همچنین، بیش از ۲۶۰۰ واحد خانه مسکونی و بیش از ۱۰.۳ میلیون هکتار، عمدتاً در ایالت ولز جنوبی نو، طعمه حریق شده است. ادامه مطلب: euronews فارسی »

وهیچ نقدی تاکنون برمدیریت حکومت استرالیا نزده اید! واگرایران بود فقط حکومت مقصربود ولاغیر! نتیجه جدی نگرفتن تغییرات اقلیمی ست!!!

تطهیر آئینی روح اسب‌ها با آتش در اسپانیادر این مراسم بیش از ۱۳۰ سوارکار پیر و جوان با اسبهای خود از درون آتش عبور کردند. تو ایران بود می گفتن حیوان آزاری می کنید. حالا چون تو اروپا است میگن وای چه قشنگه! کاتولیکها هم درست مانند شیعه ها،خرافاتی هستند اگه تو ایران بود، گزارش می زدن حیوان_آزاری حالا تو اروپا باشه لایک می کنن و خوشحالن.

وزیر خارجه استرالیا درباره شهروند زندانی در ایران با ظریف صحبت کردوزیر خارجه استرالیا می گوید سرنوشت یک شهروند استرالیا یی-بریتانیایی زندانی در ایران را با محمد جواد ظریف مطرح کرده است. گروگان جاعش

آتش‌سوزی‌های استرالیا؛ باران و توفان شدید در برخی مناطق آتش‌گرفتهباران شدید و رعد و برق در مناطق شرقی استرالیا باعث خاموش شدن آتش شده اما در همین مناطق، همزمان خطر وقوع سیل و آب‌گرفتگی را ایجاد کرده است. در ایالت‌های ویکتوریا، نیو ساوت ولز و کوئینزلند باران‌های در حال بارش است، این ایالت‌ها در جریان بحران آتش‌سوزی استرالیا جزو اصلی‌ترین مناطقی بودند که آسیب دیدند.

euronews - اخبار بین المللی در مورد سقوط هواپیما در ایران🎥پرواز ناتمام کی‌یف؛ خاکسپاری آروین و آیدا در سنندج خبرها و گزارش‌ها درباره سرنگون شدن هواپیمای_اوکراینی توسط پدافند_هوایی_سپاه در وب‌سایت یورونیوز: به کدامین گناه کشته شدند؟! خدا بهشون صبر بده... دل ما براشون خونه. هاوار له م داخه 🖤

نشست‌ وزاری خارجه 5 کشور در لندن درباره سرنگونی هواپیمای اوکراین در غیاب ایرانوزرای امور‌ خارجه پنج کشور اوکراین، کانادا، سوئد، افغانستان و بریتانیا روز پنج‌شنبه 16 ژانویه 2020 pasha_zeynab StopAppeasingTerroristMullahs

پانزده نفر در حمله به روستایی در مالی کشته شدند