استراماچونی:‌ آرزوی قلبی من بازگشت به استقلال است / برنامه‌های تمرینی را به وریا داده‌ام

20/09/1398 02:05 ب.ظ

سرمربی استقلال تهران اعلام کرد همچنان منتظر است تا مشکلات مایل او برطرف شود و با اولین پرواز به تهران برگردد.

سرمربی استقلال تهران اعلام کرد همچنان منتظر است تا مشکلات مایل او برطرف شود و با اولین پرواز به تهران برگردد. استراماچونی در ادامه قطع همکاری با استقلال به دلیل پیشنهادی دیگر گفت: "در حال حاضر قویاً این را تأکید می‌کنم که من هیچ درخواست و هیچ پیشنهادی از هیچ جایی ندارم و تمام آرزو و خواست قلبی من بازگشت به ایران و هدایت استقلال است.

هیچ‌وقت هیچ درخواستی بیشتر از آن قراردادی که در تابستان بین من و باشگاه منعقدشده است را نخواستم. فقط خواسته‌ام این بود که حقوقم را بدون هیچ مشکلی دریافت کنم. بعد از بازی با شهر خودرو هیچ گزینه و راه‌حل دیگری نداشتم و باشگاه طبق قوانین به وعده‌هایی که داده بودند عمل نکردند و این تنها راه من بود. نمی‌خواهم الان در این لحظه بگویم مقصر چه کسی است، چراکه این وظیفه من نیست."

استراماچونی همچنین با انتقاد از وعده‌های تکراری از طرف باشگاه اظهار داشت: "ما 4 ماه است که در این مورد با باشگاه در حال صحبت هستیم و آن چیزی که در این چند ماه گذشته دائم به من گفتند این بود که قرار است این موضوع حل شود. برای اینکه جواب سؤال شما را بدهم باید بگویم من هیچ قرار ملاقات، با هیچ‌کسی را ندارم. در درجه اول باشگاه ابتدا باید نشان دهد که قادر است به تعهداتش عمل کند و بعدازآن من با اولین پرواز به تهران برمی‌گردم."

ادامه مطلب:
ilnanews »

استراماچونی: هنوز در دلم امید بازگشت به استقلال نمُرده استتهران- ایرنا- «آندره‌آ استراماچونی» در گفت‌وگوی اختصاصی با ایرنا، بار دیگر با اشاره به احتمال بازگشت به راس کادر فنی استقلال در صورت حل مشکلات، با هواداران آبی‌ها درد و دل کرد.

احتمال بازگشت استراماچونی به تهران قوت گرفت؛ تغییر در قرارداد مربی ایتالیاییدر پی اعتراض هواداران باشگاه استقلال تهران به فسخ قرارداد سرمربی ایتالیایی این تیم و دخالت وزارت خارجه و وزارت ورزش برای پرداخت مطالبات آندرا استراماچونی، احتمال بازگشت او به تهران قوت گرفت. مدیر بر استرا گفت اصلن مشکلش یک ساله شدن نبوده فقط 110 هزار دلار پول می خواست همین هفته قبل به بازیکن مرجوعی تیم_حکومتی 102 هزار دلار دادند این تحریم فقط مال استراست؟ کالدرون و برانکو تحریم نیستند؟

فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به نیمکت استقلالجلسه اعضای هیات مدیره با شماره 7 محبوب هواداران؛ فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به نیمکت استقلال

استراماچونی به یورونیوز: نشانه‌ای از حل مشکل با استقلال وجود ندارداستراماچونی، مربی مستعفی تیم استقلال تهران در پاسخ به سوال یورونیوز مبنی بر اینکه آیا خبر بازگشت شما به ایران صحت دارد، گفت: «نشانه‌ای از حل مشکل وجود ندارد.»

کسی به دلیل شرکت در اعتراضات جمعی مسالمت آمیز بازداشت نشده‌ استواکنش ستاد حقوق بشر ایران به بیانیه کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل افراد به دلیل شرکت در راهپیمایی یا اعتراضات جمعی مسالمت آمیز بازداشت نشده‌اند تعداد دستگیرشدگان محدود است و همگی تحویل دستگاه قضائی شدند با تأکید رهبری با آنان با تسامح و رأفت برخورد می‌شود کص ننه رهبر جاکش مسخره ترین جمله دنیا (ستادحقوق بشرایران. ). یقینا خدا از خلقت چون شمایی شرم میکنه چه حیواناتی هستین شما؟ زندگی تو ایران آدمو یاد خونه هایی میندازه که یه پدر معتاد عیاش خانوادشو به اسارت گرفته با انواع شکنجه ها و به خیال خودش حفظ آبرو میکنه پیش بقیه میندازه. هر رای ما یک سیلی به صورت پدر و مادر پويا_بختيارى هستش.

واکنش ظریف به اعتراض‌های سراسری: برای کل ما روزگار تلخی استمحمدجواد_ظریف در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار تلویزیون ایران_اینترنشنال و تلویزیون یک افغانستان، در پاسخ به سوالی درباره اعتراض‌های سراسری و سرکوب مردم معترض، گفت وقتی اتفاقاتی بیفتد که برای بخشی از مردم نگرانی ایجاد شود «حتما برای کل ما روزگار تلخی است.» از نیشخندهاش معلوم بود دروغگوی پلید 😂😂😂😂 موندن چجوری ماستمالیش کنن

به گزارش ایلنا، آندره آ استراماچونی در جدیدترین اظهار نظرش پیرامون وضعیت همکاری با باشگاه استقلال تهران در پاسخ به این سوال که آیا سفر اسماعیل خلیل زاده به عنوان سرپرست باشگاه به ترکیه و مذاکره در این کشور گفت: "نه، من این موضوع را تائید نمی‌کنم و این مسئله صحت ندارد. اصلاً نمی‌دانم چرا این مسئله را مطرح کردند. همه‌چیز کاملاً شفاف است و باشگاه به‌طور دقیق از خواسته‌های من آگاهی دارد. ما در طی 4 ماه گذشته سه مرتبه به باشگاه تذکر دادیم. شیوه‌ای که باشگاه انجام می‌دهد اصلاً از طرف من مورد قبول نیست. چیزی که آن‌ها باید به من و همه نشان دهند این است که باید ثابت کنند که می‌توانند مبلغ قرارداد من و دستیارانم را طبق قوانین فیفا پرداخت کنند."

استراماچونی در ادامه قطع همکاری با استقلال به دلیل پیشنهادی دیگر گفت: "در حال حاضر قویاً این را تأکید می‌کنم که من هیچ درخواست و هیچ پیشنهادی از هیچ جایی ندارم و تمام آرزو و خواست قلبی من بازگشت به ایران و هدایت استقلال است. هیچ‌وقت هیچ درخواستی بیشتر از آن قراردادی که در تابستان بین من و باشگاه منعقدشده است را نخواستم. فقط خواسته‌ام این بود که حقوقم را بدون هیچ مشکلی دریافت کنم. بعد از بازی با شهر خودرو هیچ گزینه و راه‌حل دیگری نداشتم و باشگاه طبق قوانین به وعده‌هایی که داده بودند عمل نکردند و این تنها راه من بود. نمی‌خواهم الان در این لحظه بگویم مقصر چه کسی است، چراکه این وظیفه من نیست."

استراماچونی همچنین با انتقاد از وعده‌های تکراری از طرف باشگاه اظهار داشت: "ما 4 ماه است که در این مورد با باشگاه در حال صحبت هستیم و آن چیزی که در این چند ماه گذشته دائم به من گفتند این بود که قرار است این موضوع حل شود. برای اینکه جواب سؤال شما را بدهم باید بگویم من هیچ قرار ملاقات، با هیچ‌کسی را ندارم. در درجه اول باشگاه ابتدا باید نشان دهد که قادر است به تعهداتش عمل کند و بعدازآن من با اولین پرواز به تهران برمی‌گردم."

استراماچونی در پاسخ به این سوال که بهانه او برای حضور استقلال در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا صحت دارد یا خیر عنوان کرد: "نه (با خنده)، هیچ چیزی جز مسئله مالی وجود ندارد. چیزی که من را اذیت می‌کند این است که ما این مشکلات را از ابتدا می‌دانستیم و در حال حاضر من اگر حتی بخواهم، در هیچ تمرینی هم نمی‌توانم شرکت کنم."

آیا اینکه گفته می‌شود حساب شما در ایتالیا مسدود شده است و پلیس و یا اداره مالیات ایتالیا با شما برخورد کرده است حقیقت دارد؟ استراماچونی در واکنش به این سوال گفت:" بله، این‌یکی از دلایلی است که اتفاقاً مشکلات من از همین‌جا شروع شد. ما حتی امکان این را داشتیم که حسابمان را عوض کنیم و یک حساب جدید بازکنیم اما مشکل باقی ماند."

سرمربی ایتالیایی همچنین در این باره که گفته می‌شود سفر او به ایتالیا در حالی که استقلال با پیکان بازی داشت، گفت:‌ "مهلت یا همان ضرب‌الاجل ما ششم دسامبر بود که از آن تاریخ گذشت. ما صبح آن روز منتظر پاسخ قانونی از طرف باشگاه بودیم. باشگاه بارها و بارها به وکیل من گفت که همه‌چیز حل‌شده است و مشکلی نیست درصورتی‌که این طور نبود و به همین خاطر وکیل من توصیه کرد که از این به بعد نباید در تمرینات حاضر شوم. رفتار باشگاه طوری بود که الآن نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم ولی من قصد داشتم که همواره مثبت باشم و دلم می‌خواست به باشگاه برگردم. ضمن اینکه با وریا غفوری صحبت کردم و به او تمام برنامه های تمرینی را دادم و اینکه چگونه تمرین کنند. به خاطراینکه تمام تلاش من این است که پاسخ مثبت از وکیلم دریافت کنم تا با اولین پرواز به تهران برگردم."