استرداد بازرگان کلمبیایی متحد مادورو به آمریکا؛ دولت ونزوئلا مذاکرات با اپوزیسیون را متوقف کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺 استرداد بازرگان کلمبیایی متحد مادورو به آمریکا؛ دولت ونزوئلا مذاکرات با اپوزیسیون را متوقف کرد ▪ الکس ساب خرداد ۱۳۹۹، زمانی که برای سوخت‌گیری هواپیمایش در راه رفتن به ایران در مجمع‌الجزایر «دماغه سبز» توقف کرده بود، دستگیر شد. ⬇ بیشتر بخوانید:

دولت ونزوئلا روز شنبه اعلام کرد به تلافی استرداد الکس ساب، از متحدان نزدیک نیکلاس مادورو، به آمریکا، مذاکرات خود با اپوزیسیون ونزوئلا را متوقف می‌کند.

ساب خرداد ۱۳۹۹، زمانی که برای سوخت‌گیری هواپیمای خود در مسیر رفتن به ایران در مجمع‌الجزایر «دماغه سبز» توقف کرده بود،به دنبال انتشار خبر استرداد این متحد مادورو، خورخه رودریگز، رئیس هیئت مذاکره‌کننده دولت ونزوئلا، گفت که تیم او برای برگزاری دور بعدی گفت‌و‌گوها به مکزیک نخواهد رفت. به گزارش آسوشیتدپرس، این شش نفر سال گذشته و در محاکمه‌ای که ایالات متحده آن را «مخدوش در نتیجه بی‌قاعدگی‌ها» خوانده است، در ارتباط با یک پرونده فساد مجرم شناخته شده و به تحمل زندان‌های طویل‌المدت محکوم شده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مقایسه قدرت زوم دوربین آیفون و سامسونگ

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه تظاهرات مردم یمن در اعتراض به بحران اقتصادی در این کشورصدها تن از مردم تعز یمن با برگزاری تظاهرات به کاهش ارزش پول ملی و مشکلات اقتصادی در این کشور اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش شمخانی به اتهام دخالت ایران در قاچاق مواد مخدر به اروپا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پنتاگون به دنبال پرداخت غرامت به خانواده قربانیان حمله پهپادی کابل و انتقال آنها به آمریکاوزارت دفاع آمریکا به مبلغی که به عنوان غرامت درنظر گرفته شده اشاره نکرده است. در حمله پهپادی روز ۲۹ اوت ۱۰ نفر از جمله هفت کودک کشته شدند. مث این پولدارایی که بچه مردمو میکشن و بعدش یه پولی به طرف میدن و رضایت میگیرن. کاش این خانواده هیچوقت این پول رو قبول نکنن. نمایشی از اعتقاد به اصول اخلاقی و انسانی در جنگ 🖒
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشف جسد چهار شهروند روسیه در هتلی در آلبانیپلیس آلبانی از کشف جسد چهار شهروند روسیه در هتلی در نزدیکی پایتخت این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار سفیر روسیه در ایران با نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور افغانستانسفیر مسکو در تهران، با نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور افغانستان در محل سفارت روسیه در ایران دیدار و رایزنی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خانواده زندانی سیاسی بودن؛ وقتی زندانی در سلول انفرادی به سر می‌برد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »