استاندار دوزجه: زمین‌لرزه رخ داده تلفات جانی و مالی درپی نداشت

26/08/1400 05:02 ب.ظ

استاندار دوزجه: زمین‌لرزه رخ داده تلفات جانی و مالی درپی نداشت جودت آتای، استاندار دوزجه به خبرنگار آناتولی اعلام کرد که بنابه گزارش‌های اولیه زمین‌لرزه 5 ریشتری در این استان تلفات جانی و مالی درپی ندارد.

استاندار دوزجه گفت بنابه گزارش‌های اولیه زمین‌لرزه رخ داده در این استان تلفات جانی و مالی درپی ندارد. - خبرگزاری آناتولی 17.11.2021 دوزجه/ خبرگزاری آناتولی جودت آتای، استاندار دوزجه به خبرنگار آناتولی اعلام کرد که بنابه گزارش‌های اولیه زمین‌لرزه 5 ریشتری در این استان تلفات جانی و مالی درپی ندارد.

آتای اظهار داشت که هیچ کدام از ساختمان‌های این استان تخریب نشده و تیم‌های استانداری درحال بررسی هستند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آذربایجان: تنش در مرز آذربایجان ادامه داردسخنگوی وزارت دفاع آذربایجان از تداوم تنش در مرز با ارمنستان خبر داده و تاکید کرد شرایط تحت کنترل است. - خبرگزاری آناتولی

آیت‌الله رئیسی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را برای اجرا ابلاغ کردرئیس جمهور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور ابلاغ کرد. یعنی فرزند بیارید ۱میلیون سهام میدیم بهتون یه ماه بعد که بخواهید بفروشید ۲۰۰هزار بفروشید😁😁😁😁 جوانان ازآینده خوددرحراسند. چگونه می توانندبه ازدواج وبچه دارشدن فکرکنند؟!وقتی شماکه اقتدارکشوریداجازه کنترول ولنگاری خودروسازی دولتی را نداشته باشیدتادیگرضروریات زندگی مردمی که تحت تاثیراین غلطک خانه خراب کن قراردارد مهارکنیدچگونه انتظارازمردم داریدکشورراجوان نگهدارند.؟

اسرائيل:‌ ایران از مذاکرات برای «وقت‌کشی» و پیشبرد برنامه‌ اتمی‌ خود استفاده می‌کندیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل در دیدار با رابرت مالی فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران که برای رایزنی به اسرائیل سفر کرده با تاکید بر مخالفت تل‌آویو با بالاخره فهميديد بايدن و خامنه اى دستشون تو دست همه؟؟

کنگره آمریکا به‌ دنبال بازگرداندن حوثی‌ها به فهرست سازمان‌های تروریستیپس از حمله شبه‌نظامیان حوثی به سفارت آمریکا در یمن، و سرقت تجهیزات و ربودن برخی کارمندان محلی سفارت در صنعا، قانونگذاران جمهوری‌خواه کنگره و سنای ایالات جنگ دائمی کنگره با رئیس جمهور های آمریکا !

سالانه ۱۳ هزار حادثه ناشی از کار در ایران رخ می‌دهد

وزارت خارجه آمریکا: رایزنی‌های راب مالی با سران اسرائیل «عالی» بود🔺 وزارت خارجه آمریکا: رایزنی‌های راب مالی با سران اسرائیل «عالی» بود ▪ سفر منطقه‌ای نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در شرایطی انجام می‌گیرد که قرار است مذاکرات وین برای احیای برجام از دو هفته دیگر از سر گرفته شود. ⬇ بیشتر بخوانید: 😂😂😂 عمه دارید ؟!

استاندار دوزجه گفت بنابه گزارش‌های اولیه زمین‌لرزه رخ داده در این استان تلفات جانی و مالی درپی ندارد.

17.11.2021

دوزجه/ خبرگزاری آناتولی

جودت آتای، استاندار دوزجه به خبرنگار آناتولی اعلام کرد که بنابه گزارش‌های اولیه زمین‌لرزه 5 ریشتری در این استان تلفات جانی و مالی درپی ندارد.

آتای اظهار داشت که هیچ کدام از ساختمان‌های این استان تخریب نشده و تیم‌های استانداری درحال بررسی هستند.

گفتنی است مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه «آفاد» اعلام کرد: زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5 ریشتر ساعت 15 و 40 دقیقه به وقت محلی در استان دوزجه واقع در غرب کشور به وقوع پیوست.