استاندار تهران: مشکل خاصی از انتخابات گزارش نشده است

04/05/1398 12:12:00 ب.ظ

استاندار تهران: تجربه تهران در برگزاری انتخابات شورایاری‌ ها به صورت الکترونیک می‌تواند نمونه‌ی خوبی برای برگزاری انتخابات الکترونیکی دیگر باشد

استاندار تهران با بیان اینکه تا کنون مشکل خاصی از انتخابات گزارش نشده است. اظهار کرد که تجربه تهران در زمینه برگزاری انتخابات شورایاری‌ها به صورت الکترونیک می‌تواند پایلوت خوبی برای برگزاری انتخابات الکترونیکی دیگر باشد. وی با بیان اینکه نقش محلات در کلانشهرها کمرنگ شده و امیدواریم با تشکیل شورایاران گفتمان محلی که...

وی با بیان اینکه نقش محلات در کلانشهرها کمرنگ شده و امیدواریم با تشکیل شورایاران گفتمان محلی که برگرفته از خرد جمعی است افزایش یابد، گفت: تا الان کار خوب و با نظم و انضباط خاصی پیشرفته است و این می‌تواند پایلوت خوبی برای احصا نقاط ضعف و قوت برگزاری انتخابات الکترونیک در انتخابات آتی باشد.

وی با بیان اینکه رای خود را در محله‌مان سعادت آباد ثبت کرده‌ام، در مورد حضور مردم، گفت: مردم همیشه حضورشان در انتخابات خوب است و الحمدلله تا کنون مشکل خاصی گزارش نشده است. سردار بیات فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران نیز درباره وضعیت امنیتی شعب اخذ رای گفت: تا ساعت 12 گزارشی مبنی بر درگیری در شعب اخذ رای نداشتیم تنها یک مورد مراجعه خارج از حوزه داشتیم که ممانعت شد ، به غیر از این مورد اتفاق دیگری رخ نداد که این اتفاق هم در محله نعمت آباد بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

کنگره آمریکا مهم‌ترین لایحۀ اصلاح قوانین حمل اسلحه در دهه‌های اخیر را تصویب کرد

جو بایدن در پیامی اعلام کرد: «پس از ۲۸ سال انفعال، اعضای دو حزب کنگره گرد هم آمدند تا به درخواست خانواده‌ها در سراسر کشور پاسخ دهند و قانونی را برای رسیدگی به آفت خشونت با سلاح تصویب کنند.» ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران آغاز شد

نتایج اولیه انتخابات شورایاری ساعت 12 امشب اعلام می‌شود/ آرای باطله نداریمشهردار تهران با حضور در حسینیه مکتب الصادق واقع در محله ستارخان رای خود را به صندوق رای انداخت. انتصاباتی دیگر،،، اینهارو هم ان پیر خرفت جنتی فیلتر کرده؟

ربیعی در ستاد اجرایی انتخابات شورایاری‌ها حضور پیدا کرد/ خبر خوش سخنگوی دولت برای زوج‌های جوانسخنگوی دولت با همراهی شهردار تهران در ستاد انتخابات شورایاری‌ها حضور پیدا کرد.

تهران چند جایگاه سوخت دارد+آدرستهران چند جایگاه سوخت دارد؟ در تهران ۱۳۴ جایگاه سوخت وجود دارد که از این تعداد بیش‌ترین جایگاه در غرب و کمترین جایگاه در مرکز شهر قرار دارد؛ به‌طوری که در غرب تهران ۳۳ جایگاه و در مرکز تهران تنها ۱۷ جایگاه سوخت وجود دارد. پمپ بنزین ولیعصر سر میرداماد که مدتهاس تعطیله پمپ بنزین ۱۲۷ دولت هم همینطور بابت غیرفعال بودن اینها پیگیری نمیکنید؟

حناچی: انتخابات شورایاری‌ها جمعه برگزار می‌شود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«حناچی: انتخابات شورایاری‌ها جمعه برگزار می‌شود» شهردار تهران: براساس استعلامی که از معاونت حقوقی ریاست جمهوری انجام دادیم، نظر خانم جنیدی در این خصوص مثبت بوده و انتخابات در موعد مقرر خود یعنی جمعه هفته جاری برگزار می‌شود

آغاز انتخابات شورایاری از 8 صبح فردا/ استقرار ۷۰۰۰ صندوق «رای الکترونیکی»دبیر ستاد اجرایی انتخابات شورایاری‌های شهر تهران خبر داد: *آغاز انتخابات شورایاری از ۸ صبح فردا * ۷۰۰۰ صندوق «رای الکترونیکی» در شعب اخذ رای استقرار دارند * ۱۲ هزار و ۳۲۸ نفر در انتخابات شورایاری ثبت‌نام کرده‌اند کجای قانون اساسی شورایاری اومده؟ تخم و ترکه اکبر رفسنجانی بیشرف ،دوست داره دم و دستگاه و تشکیلات راه بندازه؟ دکون زدین؟ دموکراسیه؟ بجای حروم کردن بیت المال و سرکار گذاشتن مردم، مشکلات مردم و حل کنین،اگه مال این حرفایین،اگر راست میگین اون بودجه رو صرف یک رسانه ملی برای مردم کنین. شورایاری دیگه چه صیغه ایه اخه؟