استانبول میزبان نشست ارتباطات استراتژیک: Stratcom Summit '21

20/09/1400 11:52:00 ق.ظ

استانبول میزبان نشست ارتباطات استراتژیک: StratcomSummit '21

نشست بین‌المللی ارتباطات استراتژیک (Stratcom Summit '21) که 2 روز ادامه خواهد داشت، در شهر استانبول آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی 11.12.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی اجلاس دو روزه ارتباطات استراتژیک (Stratcom Summit '21) با سازماندهی ریاست ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه در مرکز کنگره خلیج استانبول آغاز به کار کرد.

این نشست با هدف تبدیل شدن به یک پلتفرم پیشرو در شکل دادن به ارتباطات استراتژیک برگزار و متخصصان این حوزه را از سراسر جهان گرد هم آورده است.

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه از طریق پیام ویدئویی در آن حضور خواهد داشت و فخرالدین آلتون، مدیر ارتباطات ریاست جمهوری در افتتاحیه این اجلاس سخنرانی خواهد کرد. در این اجلاس که نمایندگانی از دانشگاه‌ها، اتاق‌های فکر، بخش عمومی، رسانه‌ها، بخش خصوصی، سازمان‌های غیردولتی و سازمان‌های بین‌المللی شرکت دارند در مجموع 121 سخنران و بیش از 3000 مهمان از 23 کشور مختلف حضور می‌یابند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

بایدن در 'نشست دمکراسی': باید در برابر سیستم‌های استبدادی متحد شویم | DW | 09.12.2021جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در سخنرانی خود به مناسبت آغاز به کار 'نشست دمکراسی' از دولت‌های دموکراتیک در سراسر جهان خواست تا در برابر رشد سیستم‌های اقتدارگرا متحد شوند. برو بمیر دیوث ریدی با اون اقتدارت Woooow 🤣🤣🤣🤣🤣 متحد شوید بابا متحد شوید 🤣🤣🤣🤣🤣 این یارو یه چیزی میزنه میاد سخنرانی

بایدن در نشست «دموکراسی»: بی‌نقص نیستیم و با چالش‌های نگران‌کننده‌ای روبرو هستیمچین و روسیه ضمن انتقاد از عدم دعوت واشنگتن از آنها برای شرکت در این نشست گفته‌اند که این امر نشان می‌دهد آمریکا «روحیه دوره جنگ سرد» دارد.

نشست وزیران خارجه گروه ۷؛ ایران، روسیه و چین در محور گفتگوها قرار گرفتندوزیر خارجه بریتانیا هشدار داده که گفتگوهای وین «آخرین بخت ایران» برای توافق بر سر احیای برجام است. ارتش قهرمان وطن، طالبان که حمله کرد از ۲پاسگاه مرزی فرارکردند!

اولیانوف: نشست کمیسیون مشترک کوتاه و سازنده بودنماینده روسیه در مذاکرات وین نشست کمیسیون مشترک برجام را سازنده توصیف کرد.

اولیانوف: نشست کمیسیون مشترک کوتاه و سازنده بودنماینده روسیه در مذاکرات وین نشست کمیسیون مشترک برجام را سازنده توصیف کرد.

دیدار روسای مجلس ترکیه و آذربایجان در استانبولدیدار روسای مجلس ترکیه و آذربایجان در استانبول رئیس مجلس ترکیه با همتای آذربایجانی خود در حاشیه اجلاس اتحادیه بین‌المجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در استانبول دیدار کرد.