اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه شریف اعلام شد+جزئیات ثبت نام

اسامی پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون بر روی سایت دانشگاه شریف قرار گرفت.

15/03/2020 04:46:00 ب.ظ

دانشگاه شریف اعلام کرد؛ پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون این دانشگاه از ۳۰ فروردین سال ۹۹ می توانند نسبت به ثبت نام در رشته های پذیرفته شده اقدام کنند

اسامی پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون بر روی سایت دانشگاه شریف قرار گرفت.

همچنین پذیرفته شدگان  برای ثبت نام باید فرم صلاحیت عمومی را بهصورت پشت و رو در یک صفحه پرینت و پرکرده و پس از قرار دادن عکس در محل آن، یک نسخه کپی از فرم تهیه کنند.بر اساس اعلام دانشگاه شریف، کپی و اصل فرم به همراه یک قطعه عکس و فتوکپی شناسنامه و کپی کارت ملی از دیگر مدارک ثبت نام پدیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد است.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد سعید مولایی؛ تهدید شد، رفت و نایب قهرمان المپیک شد ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی، نقش ستاد جنگ را ایفا کرد/ تامین زندگی و معیشت مردم محور اصلی تصمیم گیری‌ها در ستاد اقتصادی دولت بوده است

ارسال مدارک  پذیرفته شدگان رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شریف تا اول تیر ۹۹ ادامه دارد و  ثبت نام نهایی  در شهریور ماه همزمان با دانشجویان با آزمون به صورت حضوری صورت می گیرد. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

ماموریت همه سازمان‌های نیروهای مسلح برای تامین ماسک و مواد ضد عفونی کننده/ مردم به شایعات توجه نکنندسخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران ضمن اعلام تامین ماسک و مواد ضد عفونی توسط سازمان‌های وابسته از مردم خواست که به شایعاتی که درباره کرونا مطرح می‌شود توجه نکنند.

کردستان در مرحله افزایش شدید بیماران کرونایی/ مردم قرنطینه خانگی را جدی بگیرندمعاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: این استان به مرحله افزایش شدید موارد ابتلا به کرونا نزدیک شد.

حزب‌الله عراق: افزایش رویارویی نیروهای آمریکایی را شوکه کرده است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimحزب الله عراق: افزایش رویارویی نیروهای آمریکایی را شوکه کرده است در حملات آمریکا به «بوکمال» و «جرف النصر» و سایر مناطق هیچ یک از مجاهدان حزب_الله مجروح نشدند

انتخابات پارلمانی سوریه به تعویق افتاددفتر ریاست جمهوری سوریه امروز (شنبه) اعلام کرد، به موجب حکمی که از سوی بشار اسد امضا شد انتخابات پارلمانی این کشور در راستای پیشگیری از شیوع کروناویروس جدید به تعویق می‌افتد تا کنون هیچ موردی از ابتلای به کروناویروس جدید در سوریه گزارش نشده است انتخابات سوریه فرمایشی است کرونا می ترسه بره سوریه بابمب شیمیایی کشته بشه.

با افزایش شیوع کرونا در مشهد و قم: حرم‌ امام رضا و حرم معصومه تعطیل شدآستان‌ قدس‌ رضوی در مشهد اعلام کرد حرم‌ امام رضا به مدت سه روز موقتا بسته شد و‌ در این‌ مدت امکان مگه شیعه ها نمیگن که امامزاده ها شفا میدهند ؟ 🤔🤔🤔 گر اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی مکه ومدینه هم تعطیل میشن جالبه کرونا یک ویروس هوشمنده این ویروس یکی ازاهدافش درجهان دین ستیزی هستش درایران هیچ قدرتی نمیتونست حرم های امام ورضا ومعصومه روببنده هیچ قدرتی نمیتونست نمازجمعه روتعطیل کنه ولی کروناتونست کلیساها وکنیسه هاروتعطیل کرونا ویروس شیطانی

وزیر کشور استرالیا پس از دیدار با ایوانکا ترامپ کرونا گرفت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimتست کرونای وزیر کشور استرالیا که اخیراً در واشنگتن با مشاور و دختر رئیس‌جمهور آمریکا دیدار کرده بود، مثبت اعلام شد. «پیتر داتون» وزیر کشور استرالیا که هفته گذشته برای شرکت در یک نشست امنیتی-اطلاعاتی مشترک به واشنگتن سفر کرده و در جریان این سفر با «ویلیام بار» وزیر دادگستری آمریکا و «ایوانکا ترامپ» دختر و مشاور دونالد ترامپ دیدار کرده بود، روز جمعه از مثبت اعلام شدن نتیجه تست کرونای خود خبر داد این قضیه دیگه کم کم داره سیاسی میشه «میوه نخور نشسته، رویش مگس نشسته..»🙄 اصول اولیه بهداشتی رو هم بلد نیستن؟!