اسامی نامزدهای انتخابات تهران و اقلیت‌های دینی برای مجلس یازدهم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسامی داوطلبین انتخابات_مجلس در تهران

به گزارش ایسنا، فرمانداری تهران اسامی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران و همچنین اسلامی و همچنین نامزدهای انتخاباتی اقلیت‌های دینی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را با انتشار بر روی سایت فرمانداری تهران اعلام کرد.نامزدهای انتخاباتی اقلیت‌های دینی مسیحیان آشوری و کلدانی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در اینجا قابل مشاهده است.برای مشاهده اسامی نامزدهای حوزه انتخابیه کلیمیان نیز در اینجا کلیک کنید.

در اجرای ماده 36 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می‌دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رقابت بیش از ۷ هزار نفر برای ورود به مجلسرئیس ستاد انتخابات کشور: اسامی داوطلبان انتخابات_مجلس که تاییدصلاحیت شده اند به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است ۷ هزار و ۱۴۸ نفر برای ۲۹۰ کرسی نمایندگی در مجلس رقابت می‌کنند رای_بی_رای تحریم_انتخابات رای_بی_رای تحریم_انتخابات انتخابات يکطرفه!حتا اصلاح چی هاهم اجازه رقابت ندارند،خیمه شب بازی آخوندی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی در مراسم 22 بهمن: با صندوق رای قهر نکنید انتخابات منجی ماسترئیس‌جمهوری ایران با اشاره به اینکه در انتخابات مجلس یازدهم ممکن است «گله و انتقاد» وجود داشته باشد، مگر اینکه انتخابات نجاتشون بده هع 😏😏 منجی شما آخوندهای نجس بله .نه منجی ملت و مملکت. به روحانی بگوید تنها منجی شما فقط عزرائیل است که بزودی می اید تا شما را از اتش خشم مردم ایران نجات دهد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

علی جنتی: مجلس آینده یکدست نخواهد شدعلی جنتی: *مجلس آینده یکدست نخواهد شد *اکثریت غالب مجلس یازدهم از اصولگرایان خواهند بود *در تهران ظاهراً تعدادی از اصلاح‌طلبان تایید صلاحیت شدند و ممکن است به ائتلاف برسند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سینما ابزاری برای خوب دیدن است/ داوران «خورشید» را انتخاب کردند، مردم «شنای پروانه» رابا اعلام نامزدهای سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، این جشنواره به گام پایانی خود رسید و کار معرفی برگزیدگان نهایی ازسوی هیات داوران بخش‌های مختلف انجام شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیشنهاد ایران به همه دنیا، گفت‌وگو و مذاکره است/ هیچ‌گاه موشک برای تجاوز نساختیم و نخواهیم ساخترئیس جمهور ، تحریمهای آمریکا علیه ایران را صددرصد غیرانسانی ، جنایتکارانه و علیه کل یک ملت دانست و تاکید کرد: به رغم فشارهای همه جانبه آمریکا طی ۲۰ ماه گذشته، تمام شاخص های اقتصادی از هشت ماه قبل نشان می دهد که شرایط ایران اسلامی کاملا با ثبات بوده و از این تحریم ها سربلند بیرون آمده ایم و آمریکا اشتباه کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران یکپارچه فریاد شد+عکسمراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز در سراسر کشور برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »