از 'حرکت دلی' ترابی تا کورس اصفهان - تبریز

شش قدم؛ از 'حرکت دلی' ترابی تا کورس اصفهان - تبریز

22.10.2019

شش قدم؛ از 'حرکت دلی' ترابی تا کورس اصفهان - تبریز

صدر جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان هفته هفتم، دو تیم هم امتیاز دارد که هنوز گلی نخورده‌اند. سپاهان و تراکتور از هر لحاظ در جدول برابرند غیر از تعداد گل‌های زده.

جالب اینکه طبق همین آمار، تراکتور نیز هرگز در ۱۲ سال اخیر موفق نشده بود تیمی را خارج از خانه با اختلاف چهار گل شکست دهد.

کار رشید برای حراست از دروازه‌اش در هفته هشتم سخت‌تر از پیام است چون در آبادان باید مقابل صنعت نفت قرار بگیرد. در حالی که سپاهان در خانه‌از سایپا میزبانی خواهد کرد.

اما مصدومیتی نابهنگام در بحبوحه موفقیت‌ها کام هواداران استقلال را تلخ کرده. پارگی رباط صلیبی پای چپ داریوش شجاعیان. آنهم در حالی که استراماچونی تازه به ترکیب آرمانی‌اش رسیده بود.

گرچه مدیرعامل آنها به تازگی آمده و هواداران‌شان برخلاف تیم رقیب که هر هفته شعار فتحی حیا کن سر می‌دهند، هنوز اعتراضی به محمدحسن انصاریفرد ندارند.

روز بعد، مشابه همین شعار (با یک کلمه تغییر) روی پارچه نوشته‌ای دراز در ورزشگاه شهر قدس نصب شده بود تا فدراسیون فوتبال"کار دلی" ترابی را تکرار کند.

ادامه مطلب: BBC Persian Sport

استفاده از جعبه مقوایی برای جلوگیری از تقلب در هندیک مدرسه در هند از دانش آموزان خود خواست که برای جلوگیری از تقلب در امتحانات جعبه مقوایی (کارتن) روی

کوه یخی بزرگتر از شهر بوستون از قطب جنوب جدا شدزنگ خطر گرمایش زمین تصاویر ماهوارهای تهیه شده از یک ماهواره سازمان فضایی اروپا نشان میدهد که یک کوه یخی در ابعادی اندکی بزرگتر از شهر «بوستون» آمریکا از قطب جنوب جدا شده است. مشکل جهان،اب شدن یخ وبرف نیستچراکه برف ویخ برای اب شدن است لکن برنامه بهره برداری ازاب حاصل ازن بایدبرامصارف بشرصورت گیرد.ضمنادربسیاری ویاهمه کشورهابخش زیادی ازبارندگیها به باتلاق ودریاهامی ریزدکه باید،مهاروبه مصارف موردنیازمردم کشورهابرسدلکن دانش ان وجودنداردکه بایدبه ان دانش ح

شعبه ای از پلیس فتا در سازمان محیط زیست فعال می‌شودتهران- ایرنا- رئیس پلیس فتا نیروی انتظامی گفت: این پلیس در نظر دارد به منظور افزایش همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست از جمله مبارزه با حیوان آزاری، شعبه‌ای از پلیس فتا را با هدف پایش و برخورد با جرائم محیط زیستی در فضای مجازی راه‌اندازی کند. دانش صحیح محیط زیست وجودنداردودلیل انکه راهکارهای ان ،نتیجه خلاف داده ومی دهد،ان است که بایدبازشناسی صورت گیردوان دردام وطیوروبهداشت ادغام شودتابرنامه هایی که ارایه می شودعلمی شودوان بایدمنطبق باقران کریم باشد تاصحیح باشد.

نوزده ساعت در هوا؛ طولانی‎‌ترین پرواز مسافری بدون توقف از نیویورک به سیدنیهواپیمایی کانتاس استرالیا، طولانی‌ترین پرواز بدون توقف از نیویورک به سیدنی را با موفقیت آزمایش کرده است. هواپیمای بوئینگ ۷۸۷-۹ با ۴۹ مسافر مسیر ۱۶۲۰۰ کیلومتری نیویورک به سیدنی را در مدت ۱۹ ساعت و ۱۶ دقیقه طی کرد

عاطفه رنگریز در اعتراض به ممانعت از آزادی‌اش 'اعتصاب غذا کرد' | DW | 20.10.2019به گزارش سازمان‌های حقوق بشری، عاطفه رنگریز در اعتراض به ممانعت از آزادی خود با وجود صدور قرار وثیقه، دست به اعتصاب غذا زده است. این فعال مدنی با انتشار نامه‌ای نوشت: «بدن خود را سلاحی می‌کنم علیه بی‌عدالتی.»

ایران در رقابت جمعیتی از کدام کشورها عقب ماند؟مطابق گزارش صندوق بین‌المللی پول، ایران در سال ۱۹۸۰ بیست و یکمین کشور پرجمعیت جهان بوده است. در آن سال جمعیت ایران حدود ۳۹ میلیون نفر بوده که کمتر از کشورهایی همچون تایلند، ترکیه و مصر و بیشتر از کره‌جنوبی و اسپانیا ثبت شده است. مهم رقابت درآمد سرانه و رفاهه که تقریبا از همه کشورها عقب مانده اینقدر بچه پس بندازین که این تتمه کره زمین هم از بیره ... !؟ دستور بالا آمده ب مردم بگید عقب نیفتن در زایش بچه؟گیرم جلو‌افتادیم حالا کی خرج، وقت و عشق خرج کنه ‌در زمانی که مردم بخاطر ناتوانی مالی بچه میفروشن یا زیر فشار بدهکاری و ظلم و خستگی عشقی نمیمونه واسشون که بدن؟درسته سرباز می‌خواد خداوند خامنه‌ای شما ولی فکر نان و تربیت هم کنید

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

22 اُكتبر 2019, سه شنبه اخبار

اخبار قبلی

موریا؛ جهنمی که هرلحظه ممکن است منفجر شود

اخبار بعدی

بالا بودن میانگین مرگ‌های زودرس در ایران