از ۷۰ بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در خوزستان طی یک روز ۳۰ نفر فوت شدند/ورود یک میلیون دوز واکسن کرونا از سبد کووکس تا پایان اسفند ماه

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر بهداشت خبر داد: از ۷۰ بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در خوزستان طی یک روز ۳۰ نفر فوت شدند/ورود یک میلیون دوز واکسن کرونا از سبد کووکس تا پایان اسفند ماه

به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید نمکی وزیر بهداشت در نشست خبری با اشاره به آمار مرگ و میر کرونا گفت: آمار فوتی‌ها در ۲۴ ساعت گذشته خوشبختانه از دو رقم افزایش نیافت.

وزیر بهداشت گفت: از ۷۰ بیمار اینتوبه در خوزستان در یک شبانه روز ۳۰ نفر فوت شدند که نشان دهنده شدت و هجوم سنگین بیماری است. وی با اشاره به‌عدم رعایت پروتکل‌ها در خوزستان گفت: در استان خوزستان به رغم تذکرهای مکرر هنوز رعایت پروتکل‌ها بسیار پایین است و هنوز هم نسبت به متوسط کشوری بسیار پایین است و نشانه‌ای از این است که کنترل بیماری با این سطح رعایت کار بسیار سخت و حتی غیرممکن است.

او با بیان اینکه در این هفته در حدود ۲۰۰ هزار واکسن دیگر وارد می‌شود به ورود سهمیه ایران از سبد کووکس نیز اشاره کرد و گفت: از سهمیه کووکس ۱ میلیون دز واکسن جدید تا پایان اسفقند تحویل خواهیم گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک میلیون و ۶۴۵ هزار هکتار از جنگل‌های نیمه‌انبوه ایران طی شانزده سال از میان رفتمرجع ملی کنوانسیون تنوع زیستی ایران از نابودی یک میلیون و ۶۴۵ هزار هکتار از جنگل‌های نیمه‌انبوه ایران طی شانزده سال گذشته خبر داد و گفت که بخش وسیعی از جنگل‌های ایران نیز در خطر آسیب و تخریب قرار دارند. جمهوری اسلامی داره ایران رو مصرف میکنه
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک شهروند به دلیل انتشار ویدیویی از یک مرغداری در نیکشهر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش‌های غیر رسمی از کشته شدن یک فرمانده سپاه به دست یک سرباز وظیفه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سانسور و سرکوب هفتگی؛ بی‌خبری از وضعیت یک کتاب‌فروش و اخراج یک مجری از تلویزیون
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک کارشناس هوانوردی: سپاه قبل از شلیک موشک به هواپیما جی‌پی‌اس را از کار انداخته بود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نخستین توییت تاریخ به قیمت ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار به یک ایرانی فروخته شدخریدار این توییت یک جوان ایرانی ساکن در مالزی است که در زمینه ارزهای مجازی فعالیت می‌کند. او می‌گوید در آینده مردم ارزش این توییت را متوجه خواهند شد، درست مانند تابلوی نقاشی مونالیزا. 🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️ تا آدم احمق توی این دنیا هست، هنوزم میشه پول درآورد. به چه درد ميخوره؟ من نميفهمم يعني چي اين موضوع؟ يعني ميشه ازش پول درآورد؟ ميشه قابش گرفت زد تو خونه؟ ميشه بيمه اش كرد؟ چي خريده الان يارو واقعا؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »