از پهپاد تهاجمی و اتومبیل پرنده ترکیه رونمایی می‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پهپاد تهاجمی آکینجی و اتومبیل پرنده جزری ساخت ترکیه در نمایشگاه «تکنوفست 2019» استانبول رونمایی خواهند شد. - خبرگزاری آناتولی

پهپاد تهاجمی آکینجی و اتومبیل پرنده جزری ساخت ترکیه در نمایشگاه «تکنوفست 2019» استانبول رونمایی خواهند شد.پهپاد تهاجمی «آکینجی» ساخت شرکت بایراکدار و اتومبیل پرنده «جزری» ساخت ترکیه در نمایشگاه «تکنوفست 2019» استانبول رونمایی خواهند شد.

این پهپاد همچنین دارای توان بمباران است. طول بال‌های آکینجی 20 متر با قابلیت تاشوندگی خواهد بود و از لحاظ عرض و طول بدنه نیز از مدل قبلی خود «بایراکدار-TB2» بزرگتر است. انتظار می‌رود این اتومبیل پرنده در آینده نزدیک سهم زیادی در نقل و انتقال مسافر و کالا درون شهرهای بزرگ داشته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حوثی ها: با ۱۰ پهپاد به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان حمله کردیممقامات دولتی عربستان در نخستین واکنش به این انفجارها بدون اشاره به علت و منشا اصلی آنها گفته بودند که آتش سوزی در بقیق مهار شده و اوضاع تحت کنترل درآمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرنگونی یک پهپاد اسرائیل در غزهنیروهای گردان شهید ابوعلی مصطفی شاخه نظامی جبهه آزادی‌بخش مردم فلسطین یک پهپاد متعلق به اسرائیل را ساقط کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ساقط کردن پهپاد آمریکایی برای ایران قدرت بازدارندگی قاطع ایجاد کردرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ساقط کردن پهپاد متجاوز امریکایی برای جمهوری اسلامی ایران، قدرت بازدارندگی قاطع ایجاد کرد و بخش زیادی از تهدیدهای دشمن که در ارتفاع بالا وجود داشت، منتفی شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرمانده هوافضای سپاه: پهپاد آمریکایی را یک نیروی آتش به اختیار ساقط کردفرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفته است که در جریان ساقط کردن پهپاد تجسسی آمریکا در خلیج فارس، 'یک افسر جزء' سپاه 'آتش به اختیار' عمل کرده و وی 'بعد از زدن پهپاد متوجه' چنین کاری شده است. آقای حاجی‌زاده همچنین گفته که ایران و آمریکا تمایل به جنگ با یکدیگر ندارند اما 'ممکن است نیروهای در میدان که در تماس با هم هستند، دست به چنین اقدامی بزنند که در این صورت ممکن است جنگی شروع شود.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سردار حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی را یک نیروی آتش به اختیار ساقط کرد/ هدف‌گیری موشک‌های سپاه به سمت دو پایگاه و یک شناور آمریکایی در منطقه- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسردار حاجی‌زاده: *پهپاد_آمریکایی را یک نیروی آتش به اختیار ساقط کرد *می‌توانستیم هواپیمای باسرنشین آن‌ها را هم مورد اصابت قرار دهیم ولی اینکار را نکردیم *تمامی پایگاه‌های آمریکایی و شناورهای آنها تا فاصله ۲هزار کیلومتری زیر برد موشک‌های ما قرار دارد تکمیلی/ فرمانده هوافضای سپاه: *زدن پهپاد_آمریکایی یک هشدار به آن‌ها بود *اگر آمریکایی‌ها واکنش نشان می‌دادند و حتی اگر یک زمین خالی ما را هم می‌زدند، به آن‌ها پاسخ می‌دادیم *در این‌صورت اگر آن‌ها مجددا جواب می‌دادند، جنگ شروع می‌شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دستور بازداشت ۲۲۳ نظامی دیگر در ترکیه صادر شددر طول سه سال پس از کودتا بیش از ۷۷ هزار نفر در ترکیه به زندان محکوم و ۱۵۰ هزار نظامی و کارمند و کارکنان دولت از کار برکنار یا معلق شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »