از هر 500 آمریکایی یک نفر بر اثر کرونا جان باخت

25/06/1400 12:14 ق.ظ

ویروس کرونا در آمریکا از هر 500 نفر جان یک نفر را گرفته است.براساس تازه‌ترین داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز، مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به 663 هزار و 913 نفر رسید.

ویروس کرونا در آمریکا از هر 500 نفر جان یک نفر را گرفته است.براساس تازه‌ترین داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز، مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به 663 هزار و 913 نفر رسید.بنا به اعلام این دانشگاه، هفته گذشته به طور متوسط روزانه بیش از 152 هزار نفر در آمریکا به کووید -19 مبتلا شدند.

بنا به اعلام این دانشگاه، هفته گذشته به طور متوسط روزانه بیش از 152 هزار نفر در آمریکا به کووید -19 مبتلا شدند. این رقم در 22 ژوئن زمانی که آمار ابتلا در کمترین حد خود بود، 11 هزار و 303 نفر یعنی 13 برابر کمتر از آمار کنونی اعلام شده بود.

هفته گذشته به طور متوسط ​​1805 مورد مرگ و میر در آمریکا بر اثر ابتلا به ویروس کووید-19 ثبت شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اوههه

سالی یک میلیون مسکن را از روش‌های غیر تورم‌زا می سازیموزیر راه: *سالی یک میلیون مسکن را از روش‌های غیر تورم‌زا می‌سازیم *این طرح با مطالعه کارشناسی و با برنامه‌ریزی آماده شده است *هدف بزرگی در بخش مسکن پیش‌بینی شده است تو ميخواي بسازي ابله دزد شرط ميبندم هنوز نميدوني سمتت چي هست😂😂😂😂😂 می‌سازه. البته گفت دویست هزارتاش ک خودشون میسازن ما میگیم فقط کجا بسازن. بعد گفت دویستاشم وام میدیم ک نیاز دارن بسازن بقیش خودشون بسازن. دویستاشم وام کامل میدیم. حالا کدوم ساختن😂

پروازها از ایران به افغانستان با فرود هواپیمای ماهان در کابل از سر گرفته شدایران یک روز پس از سقوط کابل به دست طالبان به «دلایل امنیتی» پروازها به افغانستان را متوقف کرده بود. جز رفت آمد تروریست ها کسی دیگه هم میره افغانستان تو این اوضاع بکش بکش نه_به_جمهوري_اسلامي توريست ؟ شوخيت گرفته ؟ ميخوان برن ببينن طالبان چطور آدم مي كشند ؟ هیچ ایرانی در این شرایط حاضر نیست به افغانستان سفر کند و اینهایی که به افغانستان از ایران رفت و آمد می‌کنند افرادی از طالبان هستند که در ایران زندگی می‌کنند.

طالبان: از اقامتگاه‌های مسئولان سابق بیش از ۱۲ میلیون دلار پول و شمش طلا پیدا کردیم«این اموال نزد رهبران عالی‌رتبه حکومت پیشین، مانند امرالله صالح (معاون اشرف غنی) و شماری از نهادهای امنیتی که پول نقد و طلا در دفاتر خود نگهداری می‌کردند، پیدا شده است.» این سگ پدرا مگه بلدن بشمرن جنگ تبلیغاتی پاکستان. در چند روز گذشته دو دسته گی در گفتار طالبان دیده میشود شماری میگویند از خانه مقامات حکومت قبلی دریافت کردیم و شماری میگویند هیچ دریافت نکردیم. دروغ میگویند حرامزاده های جنایتکار

دادگاه رسیدگی به پرونده بنیامین نتانیاهو پس از سه ماه وقفه از سرگرفته می‌شود♦ دادگاه رسیدگی به پرونده بنیامین نتانیاهو پس از سه ماه وقفه از سرگرفته می‌شود ◾ دادگاه بررسی اتهامات وارده به نخست وزیر سابق اسرائیل در رابطه با ارتشاء، تقلب، و نقض اعتماد،‌ در پی وقفه سه ماهه روز دوشنبه از سر گرفته شد. ⬇ بیشتر بخوانید: ارتشا تقلب و.. در سایه حمایت عمو سامه، نمی خوای بگی که بعد از دوران ریاستس ارتشا پیدا کرده؟ پس از گزارش رسانه‌های عبری‌‌ درباره سقوط مشکوک یک هواپیمای شخصی در نزدیکی ترکیه و کشته‌شدن ۲ نفر، شبکه صهیونیستی خبر داد یکی از کشته‌‌ها از شاهدان پرونده فساد نتانیاهو بوده است.

دفاع بلینکن از خروج آمریکا از افغانستان در نشست مجلس نمایندگان | DW | 14.09.2021خروج نابسامان و شتابزده سربازان آمریکایی از افغانستان سبب شد که دولت جو بایدن با بحرانی سخت روبرو شود. آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا مقابل انتقادات شدید نمایندگان از عملکرد دولت ایالات متحده در این راستا دفاع کرد. خروج شتاب زده؟ دروغ که شاخ و دم ندارد مردم ببینند و بفهمند دو سال است که با طالبان به توافق رسیده اید و دقیقا این کارتان هم در هماهنگی کامل با طالبان بود با این نوع خروج خواستید مردم را گول بزنید مگر شما از طالبان ترس دارید؟ اگر این خروج تان باترس بوده که کلاه امریکا پس معرکه‌ست خروج تان در هماهنگی کامل با طالبان بود دروغ کافی نیست؟ طالبان را در توافقی ننگین به قدرت رساندین حالا حرف مفت هم می زنید خروج نابسامان و شتابزده نبود چرا؟ زیرا برنامه ریزی شده بود دلیل نمونه ای از حمله طالبان به سفارت امریکا نبود نمونه ای از کشته شدن امریکا در درگیری نبود نمونه ای از انهدام هواپیمای امریکایی نبود شتابان زمانی است که شما نتوانید منظم کار کنید بسیار منظم خارج شدند و با خود بردند...

مجید سعیدی، عکاس ایرانی، پس از سه هفته حبس از زندان آزاد شدمجید سعیدی، عکاس ایرانی، پس از سه هفته حبس از زندان آزاد شد بر اساس گزارش‌های منتشر شده او در حال عکاسی از جمعی از پناهجویان افغان بود که در انتظار ورود به کشور ترکیه بودند جزئیات بیشتر🔽

ویروس کرونا در آمریکا از هر 500 نفر جان یک نفر را گرفته است.براساس تازه‌ترین داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز، مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به 663 هزار و 913 نفر رسید.

بنا به اعلام این دانشگاه، هفته گذشته به طور متوسط روزانه بیش از 152 هزار نفر در آمریکا به کووید -19 مبتلا شدند.

این رقم در 22 ژوئن زمانی که آمار ابتلا در کمترین حد خود بود، 11 هزار و 303 نفر یعنی 13 برابر کمتر از آمار کنونی اعلام شده بود.

هفته گذشته به طور متوسط ​​1805 مورد مرگ و میر در آمریکا بر اثر ابتلا به ویروس کووید-19 ثبت شد.

اگرچه 54 درصد از مردم دو دوز واکسن کرونا را در آمریکا دریافت کرده‌اند، آمار واکسیناسیون برای اولین بار در هفته گذشته 4 درصد نسبت به هفته قبل و 28 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.