از هیچکس نمی‌ترسیم، ما قدرت هسته‌ای هستیم/ تا به اهداف‌مان نرسیم به عملیات نظامی در اوکراین ادامه خواهیم داد

25/12/1400 08:54:00 ق.ظ

لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران، در گفت‌وگوی ویدئویی با «اعتماد»: از هیچکس نمی‌ترسیم/ ما قدرت_هسته‌ای هستیم/ اوکراین یک کشور ساختگی بود. لنین معمار و بنیانگذار اوکراین است. /اسرائیل نفوذی در سیاست خارجی ما ندارد، ما مستقل هستیم.

لوان جاگاریان معتقد است آنچه در اوکراین اتفاق می‌افتد «عملیات ویژه نظامی» است، آمریکا را مقصر بسیاری از مشکلات فعلی جهان می‌داند و باور دارد تهران و مسکو نباید بار دیگر فریب غربی‌ها را بخورند. جاگاریان تاکید می‌کند که دولت روسیه به ایران فشار وارد نمی‌کند، بلکه در مواردی که اختلاف وجود دارد به عنوان یک دوست از ایران درخواست‌هایی را مطرح می‌کند. لوان جاگاریان 10 سال و 4 ماه است که به عنوان سفیر روسیه در تهران حضور دارد. فارسی را به خوبی می‌داند، شناخت خوبی از سیاست و مردم در ایران دارد و با تمام وجود از سیاست‌های دولت روسیه دفاع می‌کند.

معتقد است آنچه در اوکراین اتفاق می‌افتد «عملیات ویژه نظامی» است، امریکا را مقصر بسیاری از مشکلات فعلی جهان می‌داند و باور دارد تهران و مسکو نباید بار دیگر فریب غربی‌ها را بخورند. جاگاریان تاکید می‌کند که دولت روسیه به ایران فشار وارد نمی‌کند، بلکه در مواردی که اختلاف وجود دارد به عنوان یک دوست از ایران درخواست‌هایی را مطرح می‌کند. «اعتماد» در گفت‌وگو با این دیپلمات با سابقه روس که روز دوشنبه و پیش از سفر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران به مسکو انجام شد، تلاش کرده است تا به بررسی مواضع و اقدامات دولت روسیه در دو مساله مهم و روز دنیا یعنی جنگ اوکراین و مذاکرات هسته‌ای وین بپردازد. این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.

مقدم بر هر چیز به شما خوشامد می‌گویم. وقتی می‌گویید حمله، ما - نه فقط بنده - چندین بار تاکید کرده‌ایم که این حمله نیست. این عملیات ویژه نظامی است. ما چند دلیل داریم و خاطرنشان می‌کنیم که مجبور بودیم این عملیات را انجام دهیم. ما مردم اوکراین را به عنوان برادر خود می‌دانستیم و می‌دانیم؛ هرچند آنها نظر دیگری دارند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

🔴 فریاد تقبیح جنگ برای اروپا و سکوت برای خاورمیانه 🔺نژادپرستی رسانه ای پشت نقاب طرفداری از حقوق بشر... Afsaran_ir ما مستقل هستیم؟؟!! پس چرا نمیذارید ما هم کشوری مستقل باشیم، چرا ج.ا برای هرکاری از روسیه باید اجازه بگیره؟؟

ناتو از روسیه خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکنددبیرکل ناتو با بیان اینکه روسیه با حمایت از رژیم اسد در سوریه چندین بار استفاده از سلاح‌های شیمیایی را تسهیل کرد، از مسکو خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکند. - خبرگزاری آناتولی مرسی ناتو!!!!! اوج درماندگی ناتو و . لطفا اوکراینی ها را بکش ولی با سلاح های شیمیائی نه

«نگرانی» در اسرائیل از نوع واکنش آمریکا به حمله اربیلیک روز پس از حمله موشکی سپاه به اربیل، رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که این کشور از این‌که ایران به «اهداف آمریکایی» حمله می‌کند اما آمریکا واکنشی نشان نمی‌دهد، «مضطرب» شده است. تجویز میشه پوشک دولایه استفاده کنین.

دونالد ترامپ: بایدن در جلوگیری از وقوع جنگ و منع حمله روسیه به اوکراین شکست خورددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری سابق آمریکا می‌گوید بایدن در جلوگیری از وقوع جنگ و منع حمله روسیه به اوکراین شکست خورد. او همچنین گفت: اگر من در کاخ سفید بودم، این گاو حالیش نیست این جنگ برای تضعیف روسیه هستش

طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس به سرانجام برسداعضای شورای عالی فضای مجازی تاکید کردند با توجه به اینکه وظیفه قانون‌گذاری بر عهده مجلس شورای اسلامی است، طرح صیانت نیز در مجلس به سرانجام برسد.

طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی به سرانجام برسداعضای شورای عالی فضای مجازی تاکید کردند با توجه به اینکه وظیفه قانون‌گذاری بر عهده مجلس شورای اسلامی است، طرح صیانت نیز در مجلس به سرانجام برسد. 4|^ SEKoohzad گور بابای همه تون مادر قهوه ها 1111 926 429 426

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022 ترکیه در سال‌های اخیر در زمینه فروش ملک به یکی از مراکز جاذبه برای شهروندان خارجی، به‌ویژه مردم کشورهای همسایه قرار گرفته است.