از نسل آینده آبخوری کرده‌ایم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: *صدمه‌ای که صنعت خودرو به آلودگی هوا وارد کرده است وحشتناک است *به رغم هشدار در این زمینه همچنان تولید خودرو با رونق ادامه دارد *صنعت و تکنولوژی خودرو در کشور ناقص است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا عیسی کلانتری در دیدار با امام جمعه اردبیل اظهار کرد: ما در کشور کمبود قانون نداریم بلکه در عمل و اجرا با فراز و نشیب‌هایی روبرو هستیم در حالی که با همین قانون فعلی می‌توان بسیاری از معضلات را رفع کرد.

کلانتری افزود: در استان اردبیل ما از لحاظ زیست‌محیطی با کمترین آسیب روبرو هستیم اما آنچه که نگران کننده است برداشت آب‌های زیرزمینی است که بعید است به این زودی‌ها بیلان منفی دشت اردبیل بهبود یابد. کلانتری به موضوع واردات سموم بی‌کیفیت و استفاده کشاورزان از آن‌ها در کاشت، داشت و برداشت محصولات اشاره کرد و گفت: زمانی که سموم بی‌کیفیت وارد چرخه می‌شود به تبع آن کشاورز نیز در مصرف آن بیش از حد مجاز عمل می‌کند تا تولید محصول او به سرعت و با افزایش همراه باشد.

کلانتری ادامه داد: متاسفانه در کشور ما فشار دام بر مراتع بسیار بالاست و این به دلیل حمایت بی‌رویه از افزایش تولید است که در حقیقت به افزایش مصرف انرژی و سایر مولفه‌ها منجر شده است. کلانتری خاطرنشان کرد: ما به دلیل فرسودگی بخش صنعت و ماشین‌آلات با تعدد آسیب‌های زیست محیطی روبرو هستیم به‌طوری که تکنولوژی تخریب ما بسیار بالاست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دانش محیط زیست درجهان باید اصلاح شودتابدانندکه محیط زیست انسان مربوط به بهداشت است وحیوانات مربوط به دام وطیوراست که بایددرانها ادغام شودتاراهکارها علمی ارایه دهند.

که بایدبه ان شناخت حاصل کندتاان زیان استمرارنیابد.

الودگی شهرها مربوط به ارتفاع سازی وعدم استانداردسازی جاده هاباوسایل نقلیه روزاستلکن برخلاف واقع بهدکارخانه هانسبت داده می شود.دانش وبهره برداری ازعلم ازملزومات زندگی بشراستدلکن بهره برداری عیرعلمی ازعلم ومحصول علم ازمشکلات بزرگ بشراست لکن خودبه ان دانش نداردکه بایدبه ان شناخت حاص

از کرامات شیخ ما این است، شیره را خورد و گفت شیرین است!

تكيه تنها به مبارزه با خودروسازي راه حل نيست. كل سيستم حمل و نقل كشور بر محوريت خودرو شخصي طراحي شده است. اين بايد تغيير كند. شهرداريها و شهرسازها به جاي تسهيل رفت و امد خود رو شخصي، بايستي همه وقت و پول خود را صرف گسترش حمل نقل عمومي كرده و خودرو شخصي سواري را دشوار كنند.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خودروسازان قادر به تولید ٢٠٠ خودرو برای نوسازی نیستندمعاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت از محیط زیست: در سال ٩۶-٩٧ توانستیم ٧٠ هزار تاکسی را نوسازی کنیم اما در سال ٩٧-٩٨ تعداد نوسازی تاکسی‌ها به ٢٠٠ عدد هم نرسید یعنی صنعت خودرو ما نتوانست حتی ٢٠٠ عدد خودرو برای این کار تولید کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آیا بازداشت معلمان به دلیل پی‌گیری مسائل صنفی قانونی است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مصطفی دنیزلی: تاخیر در آغاز لیگ به ضرر تیم من استمصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای تیم تراکتور تبریز تاخیر در آغاز لیگ برتر ایران را به ضرر تیم خود دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ممنوعیت استفاده از «ذرت‌های آلوده به آفلاتوکسین» برای تولید الکلمدیر کل فراورده‌های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو از ممنوعیت استفاده از ذرت‌های آلوده به آفلاتوکسین برای تولید الکل خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دنیزلی: از رقابت با کالدرون و استراماچونی نمی‌ترسم/ بعضی بازیکنان دوست ندارند به ایران بیاینددنیزلی: بعضی بازیکنان دوست ندارند به ایران بیایند سرمربی تراکتورسازی: شرایط جذب بازیکن سخت و بعضی‌ها قیمت زیادی دارند و بعضی دیگر از بازیکنان نیز تمایلی برای حضور در ایران را ندارند. این دو موضوع کار ما در پنجره نقل و انتقالات سخت کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پمپئو: از 60 کشور خواسته‌ایم به ائتلاف دریایی در تنگه هرمز بپیوندندوزیر امورخارجه آمریکا با تکیه بر ادعاهای خصمانه این کشور علیه ایران بار دیگر مدعی شد که هدف واشنگتن از ائتلاف دریایی در تنگه هرمز حفظ امنیت کشتیرانی در این منطقه است. چاقی این مردک شعور مغز او را گرفته نمی فهمه 60که هیچ تمام دنیا رابه منطقه بیاره باکشوری مثل ایران ودلیل مردانی مثل ارتش وباقدرتی مثل سپاه تازه ازقدرت 20میلیونی بسیج سخنی نمیگویم ودست اخر 85میلیون ملت طرفی قول چندتا خودفروخته را خوردی عمودی بیائی افقی میری. انشالله
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »