از مانش تا نروژ؛ پیکر آرتین ایران‌نژاد پیدا شد

17/03/1400 02:35:00 ب.ظ

طبق اعلام رسمی پلیس نروژ در ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ و بنا به اطلاع «ایران‌وایر» پیکر آرتین_ایران‌نژاد کودک‌پناهجوی ۱۵ ماهه که در دریای میان فرانسه و بریتانیا گم شده بود،پیدا و تایید هویت شد. گزارش aidaghajar را بخوانید. قاچاق_انسان

شد . در آن تاریخ، رسانه‌های جهان خبر داده بودند که خانواده‌ای ایرانی به نام خانوادگی «ایران‌نژاد» وقتی می‌خواستند از شمال فرانسه خود را به بریتانیا برسانند، در دریای میان دو کشور غرق شدند و جان باختند.

پیکر چهار عضو این خانواده پیدا شد؛ اما «آرتین» ۱۵ ماهه، همچنان در دریاهای جهان رها ماند. در آن زمان رسانه‌های مختلفی عکس آرتین را در صفحه‌های اول خود منتشر کردند و از او و خانواده‌اش نوشتند.

«رسول» و «شیوا»، پدر و مادر آرتین، به همراه سه فرزند خود راهی زندگی پناهندگی شده بودند. آنیتا ۹ ساله و آرمین ۶ ساله بود. پیکر هر چهار عضو این خانواده در ۲۳ آبان ۱۳۹۹ از فرانسه به ایران منتقل شد و خانواده‌های آن‌ها در «سردشت» پیکرها را تحویل گرفته و به خاک سپردند.

در همان تاریخ، «ایران‌وایر» در ویدیویی روند بازگردانده شدن پیکر‌های این خانواده را از شمال فرانسه تا فرودگاه پاریس، منتشر کرده بود. «رسول ایران‌نژاد» کارگری در «سردشت» و «شیوا» مادر خانواده، در بچگی کودک کار بود. وضعیت وخیم اقتصادی خصوصا در مناطق مرزی و بیکاری گسترده، بسیاری از اهالی شهرهای مختلف را راهی دنیای پناهجویی می‌کند. خانواده ایران‌نژاد هم بار سفر بستند و به دریاها زدند؛ آن‌ها از ترکیه گذشتند، یونان را پشت‌ سر گذاشتند، با قایق به ایتالیا رفتند و سپس به فرانسه رسیدند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

آمده‌ام تا مردم را از حصر یک جریان سیاسی خارج کنمکاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سخنانی پیش از شروع اولین مناظره انتخاباتی گفت: بحران اقتصادی و مشکلات اقتصادی کشور راه حل دارد و آمده ام بگویم حصر ایران را باید پایان دهیم و اقتصاد ایران را از حصر سیاست خارج کنیم.

در صورت تصویب در مجلس؛ تا ۵ سال حبس برای فیلم‌برداری از اعدام یا قطع عضو

نوسان قیمت‌ها؛ از برنج ۴۷هزار تومانی تا کمیابی اسکلت مرغ | DW | 05.06.2021صعود قیمت‌ها، مخارجی که کمترین تناسبی با درآمد خانوارها ندارند و سفره‌هایی که آب می‌روند. پس از افزایش بهای شکر و روغن و نان، قیمت برنج ایرانی دو برابر سال قبل شده و برنج‌های وارداتی نیز در انبار بنادر مانده‌اند. مگه آخوندهای کراواتی نمی گفتند اگه بایدن بیاد اقلام خوراکی در ایران ارزان میشه؟ خاک بر سرت خامنه ای خبرگزاری دوزاری! اقلام خوراکی در آلمان چرا متوسط ۳۰ درصد گرون شده؟؟

وزیر دفاع ترکیه: از ابتدای سال جاری تاکنون 1212 تروریست از پای درآمده‌اندوزیر دفاع ترکیه: از ابتدای سال جاری تاکنون 1212 تروریست از پای درآمده‌اند آفرین به ارتش دلاور و کبیر ترکیه ❤️🇹🇷 بزنید این شلوارگشادهارو کتلت کنید یاشاسین

جدول خاموشی‌های احتمالی تهران از 17 تا 20 خرداد 1400- اخبار نفت و انرژی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimجدول خاموشی‌های احتمالی تهران از ۱۷ تا ۲۰ خرداد قطعی_برق باز شروع شد ای تو روحت حسن کلید با اعصاب مردم فقط بازی میکنی🤦‍♂️ همتی_دولت_سوم_روحانی هر گروه کدام مناطق رو شامل میشه؟ دیگه آخراشه... این دولت کِرم های آخر رو داره میریزه... داره_میریزه

عبدالناصر همتی؛ در جستجوی معجزه برای صعود سیاسی از پلکان اقتصاد«عبدالناصر همتی» در زمره معدود مدیران جمهوری اسلامی که بیش از چهار دهه است در پست‌های با ثبات مدیریتی و اقتصادی به کار گرفته شده‌اند و امیدوار است با تکیه بر تحصیلات و عملکردش بتواند راهی به سوی پاستور بیابد. اما عبدالناصر همتی کیست و چگونه به جایگاه فعلی رسید؟ همتی باید تو خندوانه بغل دست جناب خان لبو بفروشه جناب_آقا خان Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. وای به حال ملتی که خیانتکاران و دزدان و دین گریزان بر آن حاکم شوند، می شود حال الان ملت ایران، فقیر، زباله گرد برای آینده ای بهتر به دینداران رای_میدهیم که در جهت اعتلای ایران قدم بر می دارند و برای آن برنامه دارند.نه به هوچیگران غربگدا ی اختلاسگر دزد