از عروسک‌های چادری تا اپلیکیشن شهید ذوالفقاری؛ دومین جشنواره آتش به اختیار

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران از آغاز فراخوان دومین جشنواره آتش_به_اختیار به منظور شناسایی فعالان علمی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی خبر داد. جزئیات بیشتر را در ایران وایر بخوانید. اخبار_ایران شهروندخبرنگاری

رییس سازمان بسیج شهرداری تهران هفته گذشته از آغاز فراخوان دومین جشنواره «آتش به اختیار» خبر داد و گفت: «دومین جشنواره آتش به اختیار به منظور شناسایی فعالان علمی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی آغاز به کار کرد.»

بعد از صحبت‌های رهبر جمهوری اسلامی بود که اختیارات گسترده‌تری به بسیج محلات داده شد و حضور این نهاد حکومتی را در سطح شهر پررنگ‌تر کرد. اتفاقاتی از جنس گشت‌های خیابانی، تجسس ماشین‌های جوانان، تذکر در مورد رعایت حجاب به بانوان و حتی حضور پررنگ بسیجی‌ها در سرکوب اعتراضات گسترده مردمی با در دست گرفتن اسلحه از دی ۱۳۹۶ تا کنون با همین عبارت توجیه شده‌اند.

در صفحهٔ اول سایت جشنواره، سرودی با عنوان «آتش به اختیار» نوشته شده است. دو فایل صوتی در پایین صفحه قرار دارند که یکی سرود کامل اجرا شده همراه با موسیقی است و دیگری اجرای بی‌کلام این سرود است. در همان جا از علاقه‌مندان خواسته شده است که به صورت تک نفری و یا گروه‌هایی تا حداکثر ۲۰ نفر، در مساجد، مدرسه‌ها و محله‌ها سرود آتش به اختیار را اجرا و برای دفتر جشنواره ارسال کنند.

«مجتبی سالک»، رییس سازمان بسیج شهرداری تهران گفته است این جشنواره که سال گذشته در حوزه فرهنگی و اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرد، امسال بر اساس تاکید رهبر جمهوری اسلامی، در ابتدای سال، دامنه و محور جمع‌آوری آثار آتش به اختیار را به «اقتصاد مقاومتی»، «علمی و فن‌آوری»، «تولیدات فضای مجازی»، «معرفی حوادث سیاسی»، «تولیدات فرهنگی وهنری» و «فعالیت‌های اجتماعی و جهادی» گسترش داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از بزرگنمایی تا کتمان واقعیت؛ رسانه‌های ایران چرا مذمت شدند؟حمله موشکی به پایگاه عین‌الاسد و ساقط شدن هواپیمای اوکراینی، با فاصله زمانی اندک رخ داد، در مواجهه با اولی اکثر رسانه‌های ایران دچار بزرگنمایی و در گزارش دومی دچار کتمان واقعیت شدند؛ علل چنین عملکردی، موضوع گفت‌وگوی یورونیوز با محمد مهاجری سردبیر خبرآنلاین و علی میرفتاح، سردبیر روزنامه اعتماد است. روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های داخل بدون استثنا در رکاب خامنه‌ای_جنایتکار و پروپگاندا رژیم اشغالگر اسلامی هستند؛ همین‌ها بودند که تروریستی همچون قاسم_سیلمانی را از درجه کودک‌کشی به سردار ملی ارتقاء دادند. شرم بر تک تک شما...! مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی نیست شما خیلی راست میگین...خودتونو چی فرض کردین؟ دانای کل؟ هر رسانه ای خطا و اشتباه ممکنه بکنه... نه مثل شما شب و روز اخبار تحریف شده به خورد مخاطب بدین.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مالیات بر سفرهای خارجی؛ از تناقض‌گویی تا تکذیب معاون مالیاتی | DW | 22.01.2020معاون درآمدهای مالیاتی ایران اخذ مالیات جدید برای سفرهای خارجی را تکذیب کرد و گفت که این مالیات چیزی جز همان عوارض خروج از کشور نیست. برخی نمایندگان گفتند دولت برای تامین بودجه راهی جز افزایش مالیات ندارد. Lamentablemente que le queda Irán hacer lo que hacen todos los países subir los impuestos lo que llaman paquetazo Shop cacerolazos o lo que sea o sacar un préstamo del Banco Mundial y no subir los impuestos el petróleo y las cosas estarían baratas como siempre گوه كمتر بخورن هزينه ها كم ميشه . خرج گوه خوريشون خيلي زياده واکنش جمعی به ظلم --- عقب نشینی ظالم بیتفاوت_نباشیم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مالیات خروج از کشور پیش از این هم دریافت می‌شدیک نماینده: مالیات خروج از کشور پیش از این هم دریافت می‌شد الیاس حضرتی: مالیات خروج از کشور پیش از این با عنوان عوارض خروج از کشور از مسافران دریافت می‌شد و چیز تازه‌ای نیست. اون اسم که بهتر بود احمقها راه میرین میزنین تو سر خودتون دردسر تولید میکنید اخه چقدرخرید پس چرا مطرحش کردند. چندبار باید مالیات بدیم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست مجدد قهرمانان کشتی از فرمانداری تهران برای جلوگیری از تغییر نام خیابان تختیتعدادی از قهرمانان کشتی از فرمانداری تهران درخواست کردند که پیگیر تصمیم شورای شهر تهران مبنی بر تغییر نام خیابان تختی شود و از این اقدام جلوگیری کند. ای شلوغها در این شلوغی شما هم ماهی خود را میگیرید ,/تختی قهرمان ملی/, چه کسی عوض میکند/. شورای شهر? اقای نجفی? وزیر روحانی?
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزرای خارجه آمریکا و بولیوی پس از بیش از یک دهه با هم دیدار کردند🔺وزرای خارجه آمریکا و بولیوی پس از بیش از یک دهه با هم دیدار کردند ⚡️مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا که برای شرکت در کنفرانس ضدتروریسم وزیران خارجه کشورهای نیمکره غربی به کلمبیا سفر کرده است، با وزیر خارجه بولیوی دیدار کرد. استثمار بولیوی طرح جدید استعمارگر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۸۰ درصد سیل‌زدگان سیستان‌وبلوچستان محروم از آب سالمشیر برای سلامتی مفید نیست 😊 تازه همون مقدار کمش هم نمی‌دونیم پالم داره افلاتوکسین داره تب مالت داره ترا ریخته است، چیه؟ داشتم به ذهنیت اون دختر فکر میکردم که با صورتک مقوایی با پوشش آزاد و لب خندون دور گردنش و چهره واقعی و سرخورده و افسرده خودش چه حرفها واسه گفتن داره.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »