از سرگیری‌ کشتار غازهای مهاجر

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشتار بی‌رحمانه پرندگان مهاجر در فریدونکنار سریالی است که قسمت‌های آن به هزاران رسیده است و گویا تمامی ندارد، این سریال با ورود پرندگان مهاجر آغاز و با ادامه آن به اوج می‌رسد که متاسفانه هر سال هم نسبت به سال گذشته از فراز بیشتری برخوردار است. ⚠️ویدئو

نسل‌کشی پرندگان مهاجر در روزه سکوت متولیان امر روز به روز ابعاد وسیع‌تری یافته است، تجارت وسیع و بیرحمانه با میراث طبیعی ملی و جهانی توسط عده‌ای افراد سودجو موجب افول انسانیت و تاراج انفال ملی و نقض آشکار قوانین و مقررات ملی و بین‌المللی محیط زیست شده است.

پیک قتل عام غازهای مهاجر در بدو ورود و آغاز دوره مهاجرتشان است و کشتار وسیع انواع گونه‌های غازها به‌وسیله نوع خاصی از دام هوایی با نام «غاز دام» تا یک ماه آینده هر شب ادامه خواهد داشت. نمایش کلیشه‌ای جمع‌آوری تورهای هوایی با این توصیف که با آنها برخورد قانونی می‌شود در حالی به اجرا درمی‌آید که بازار عرضه بدون هیچ ممانعتی به فعالیت روزانه ادامه می‌دهد. این نمایش‌ها هرگز اثربخش نبوده و کارکردی جز در تولید محتوای خبری برای فریب اذهان عمومی نداشته است. روش صید و شکار گروهی حیات وحش به صراحت در قانون منع شده است، بنابراین اصل استفاده از دام هوایی به عنوان یک روش ممنوع شناخته می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بعیدی‌نژاد: ممکن است از ان‌پی‌تی خارج شویم/ بهتر است هشدارهای ایران را جدی بگیرندبعیدی‌نژاد: *ممکن است از ان‌پی‌تی خارج شویم *از سرگیری غنی‌سازی اورانیوم، هر دو ماه یکبار با گام‌هایی مشابه دنبال خواهد شد *بهتر است هشدارهای ایران را جدی بگیرند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش بولسونارو به آزادی داسیلوا: تبهکار موقتا آزاد اما پر از معصیت استرئیس جمهوری برزیل تا روز جمعه در حال گذراندن دوره محکومیت هشت سال و ۱۰ ماهه خود بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خشونت‌ علیه زنان پناهنده و مهاجر؛ از وطن تا تبعید | DW | 09.11.2019ناهید کشاورز، نویسنده ایرانی مقیم آلمان گفت زنان پناهنده و مهاجر برای پایان دادن به خشونت‌ها علیه خود، باید به خودباوری برسند و حقوق‌شان را بدانند و از آن استفاده کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرندگان مهاجر به خلیج گرگان و جزیره آشوراده رسیدندگرگان - ایرنا - پرندگان مهاجر آبزی و کنار آبزی پس از طی مسافت طولانی از عرض‌های شمالی‌تر کره زمین وارد ایران شده و برای زمستان گذرانی در پهنه آبی خلیج گرگان و مناطق پیرامونی جزیره آشوراده فرود آمدند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ایران در بریتانیا: فشارهای داخلی برای خروج از ان.پی.تی زیاد است«برخی مقامات پر نفوذ در تهران پیشنهاد کرده‌اند که در صورت عدم برآورده شدن انتظارات از طرف اروپایی‌ها از معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای خارج شویم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نیروگاه بوشهر از امنیت و ایمنی کامل برخوردار استرئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مراسم بتن‌ریزی واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر گفت: نیروگاه بوشهر از امنیت و ایمنی کامل برخوردار است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »