از روبوسی کرونایی تا دور افتخار در صحن

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش ایلنا از حاشیه انتخاب رئیس مجلس یازدهم؛ از روبوسی کرونایی تا دور افتخار در صحن

به گزارش خبرنگار ایلنا، دومین جلسه علنی مجلس یازدهم صبح امروز با دستور کار انتخاب هیأت رئیسه دائم برای یکسال آینده خانه ملت آغاز شد.

رئیس سنی مجلس در انتهای صحبت‌هایش با خواندن ضرب المثلی عنوان کرد: به خاطر میخی نعلی افتاد ، به خاطر نعلی اسبی افتاد، به خاطر اسبی سواری افتاد، به خاطر سواری جنگی شکست خورد و به خاطر شکستی یک مملکت نابود شد». این ضرب‌المثل نشان می‌دهد که میخ اول را باید خوب کوبید و امروز هم در انتخاب هیئت رئیسه مجلس باید دقت کنیم.

کاندیداها از سوی روح الله نجابت دبیر هیأت رئیسه سنی اسامی سید مصطفی میرسلیم، محمدباقر قالیباف ، فریدون عباسی و حمیدرضا حاجی بابایی اعلام شد، که حاجی بابایی گفت من از نامزدی برای ریاست مجلس روز گذشته انصراف دادم و نمی‌خواهم شرکت کنم. پس از رأی‌گیری و اعلام محمدباقرقالیباف به عنوان رئیس یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال اول وی از جایش برخواست و به قول معروف دور افتخاری زد. او ابتدا به سمت فریدون عباسی دوانی و سید مصطفی میرسلیم که به عنوان کاندیدای تصدی کرسی ریاست مجلس اعلام آمادگی کرده بودند، ادای احترام کرد، سپس

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از اجبار استفاده از ماسک تا ممنوعیت پوشش چهره در برخی کشورهای اروپاییدر حالی که برخی از کشورهای اروپایی در قوانینی پوشش کامل سر و صورت را برای زنان ممنوع کرده بودند، حالا لزوم استفاده اجباری از ماسک، آن قوانین و محدودیت‌ها را به چالش کشیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وضعیت رمزارزها در ایران؛ از روش‌های استخراج تا کلاهبرداری‌های مرسومبیت‌کوین یکی از مشهورترین رمزارزها در ایران و جهان است. برخی آن را «ناجی» اقتصاد ایران در شرایط تحریم می‌دانند و گروهی دیگر از آن به عنوان «ابزاری مخرب» یاد می‌کنند. جناب «رمز ارز» بجای این چرت و پرت بازیها و القا کردن کلمات چرت و پرت بذارید مردم با معادل بین‌المللی کلمات آشنا بشن ، اگه روزی به خارج از ایران سفر کردن و احتیاج به آمبولانس داشتن نگن «ارابه مریض جابجا کن» تلفن ضروری داشتن نگن «صدا در سیم برو» آخوند احمق، شما ؟؟؟؟ تر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حسین درخشان: از همکاری با سپاه تا دعوت به هاروارداین بابا که عملا ماموره ShahedAlavi فرصت طلبان نکنند مصلحت خویش فراموش حسین درخشان اردیبهشت ۸۷ از هویت واقعی وبلاگ‌نویس محبوب،«آرش کمانگیر» پرده برداشت و در وبلاگش نوشت که این کار را با رد‌گیری آی پی «آرش آبادپور» انجام داده است. این کار نه تنها باعث شد آبادپور هرگز نتواند به ایران برگردد که جان خانواده‌اش راهم به خطر انداخت:
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

از ربایش خواهر خامنه ای تا جایزه روحانی به متهم کشتار میکونوس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پیشنهادهای سینمایی محمدجواد اکبرین: از نقش‌های بدلی تا عاشق کشان کودتا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

صنعت دخانیات؛ از خصوصی‌سازی تا جولان قاچاقچیان در بازارپست سفارشی؟ تاسف باره RIDI اسم خبرگزاری را به خبرگزاری پولی تغییر بدهید
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »