از جنگ سرد تا جنگ خاکستری؛ اوج‌گیری نبردهای اینترنتی

07/08/1399 10:04:00 ب.ظ

از جنگ سرد تا جنگ خاکستری؛ اوج‌گیری نبردهای اینترنتی مارک سدویل، مشاور ارشد امنیتی سابق بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا، فاش کرد که بریتانیا اخیراً مجموعه‌ای از حملات سایبری محرمانه را علیه رهبران روسیه و منافع آنها آغاز کرده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. صدای آمریکا- مارک سدویل، مشاور ارشد امنیتی سابق بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا، فاش کرد که...

صدای آمریکا- مارک سدویل، مشاور ارشد امنیتی سابق بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا، فاش کرد که بریتانیا اخیراً مجموعه‌ای از حملات سایبری محرمانه را علیه رهبران روسیه و منافع آنها آغاز کرده است تا آنها به خاطر حملات سایبری خود علیه غرب، «هزینه‌ای فراتر از آن چه که انتظار دارند» بپردازند.

سایر قدرت‌های متحد، از جمله آمریکا، نیز به اقدامات مشابهی دست زده‌اند و می‌گویند که مقامات اطلاعاتی غربی برای مقابله به مثل، در حال نبردی سایبری با کرملین در این به اصطلاح «فضای خاکستری» هستند؛ فضایی که حد میانه روابط حسنه دولت‌ها و درگیری مسلحانه محسوب می‌شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بیش از نیمی از فوتی‌های روزانه کرونا مربوط به تهران استقربانیان کرونا در ۸ ماه، بیش از شهدای سالانه جنگ تحمیلی! رییس سازمان پیشگیری ومدیریت بحران تهران: متاسفانه درحالیکه نزدیک به ۸ ماه ۳۳هزار نفر را بدلیل کرونا از دست دادیم که درجریان جنگ تحمیلی سالانه حدود ۳۰ هزار نفر از رزمندگان وهموطنان به شهادت می‌رسیدند اگر اونجا امثتل رضایی داشتیم الان هم امثال نمکی داریم قابل پیش, بینی بود, فروردین پیش بینی شد که احمال وکم کاری در مبارزه با کرونا چنین کشتاری را ایجاد خواهد, کرد ایشان اصلاح طلب مصدقی است. فکر می کند رایفی پور و رفقاش حامی من هستند. دارد به رایفی پور و بقیه اتهام می زند. دارد هشدار میدهد

رقم بزرگی از کاربران تلگرام قبل از فیلترینگ کسر شده است/ وزیر پاسخگو باشدنایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از زمان استقرار CDN های تلگرام در کشور، می بایست ترافیک استفاده از این پیام رسان با نرخ داخلی برای کاربران محاسبه می شده درحالیکه با نرخ بین الملل و چندبرابری نسبت به ترافیک داخلی مورد محاسبه قرار گرفته و از حساب کاربران کسر شده است وزیر باید در این خصوص در کمیسیون شفاف سازی کنند. پولامونو خوردن دیگه چه فایده... ان شاء الله اون دنیا حساب میکنیم... __sarbazgomnam فریدون=دزد کبیر!!! بیا. اینم یه گندکاری دیگه

جنگ داخلی چه بلایی سر مردم سوریه آورده است؟مردم سوریه در کنار دیگر مشکلات و پدیده‌های فاجعه‌باری همچون داعش، امروز برای ادامه زندگی گزینه‌های بسیار دشواری پیش روی خود می‌بینند. بر اساس گزارشی که اخیراً منتشر شده، بلایای جنگ خانگی و آوارگی که دامنگیر مردم سوریه شده آنها را به تن‌فروشی و فروش اعضای بدن وا داشته است.

فوری؛ سعید آذری تا اطلاع ثانوی از فعالیت فوتبالی محروم شد!مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با دستور موقت از فعالیت فوتبالی محروم شد.

شرایط مردم در زمان جنگ بهتر از امروز بودنجفقلی ‌حبیبی گفت: ایران در سال‌های جنگ 6 میلیارد دلار درآمد نفتی داشت که دقیقا نیمی از آن منبع مالی صرف امور مربوط به جنگ می‌شد و برای اداره کشور فقط 3 میلیارد دلار می‌ماند، اما با این حال شرایط مردم بهتر از امروز بود.

روایت‌های زندان؛ ضرب و شتم زندانیان یکی از مراحل «پذیرایی» است