از تهدید اتحادیه جهانی ورزشکاران تا پیام مخفیانه اتحادیه جهانی کشتی؛ نوید افکاری را آزاد کنید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

منابع ایران وایر خبر داده‌اند که «اتحادیه جهانی کشتی»مذاکرات شفاهی خود را در مورد نوید_افکاری با فدراسیون_کشتی ایران آغاز کرده است و درصورت نگرفتن پاسخ، به صورت علنی نسبت به حکم این کشتی‌گیر شیرازی واکنش نشان خواهد داد. گزارشyounesipour 👇 اخبار_ایران

منابع «ایران وایر» خبر داده‌اند که «اتحادیه جهانی کشتی» مذاکرات شفاهی خود را در مورد «نوید افکاری» با فدراسیون کشتی ایران آغاز کرده است و در صورت دست نیافتن به پاسخی قانع کننده از سوی فدراسیون ایران، به صورت علنی و از طریق رسانه‌ها نسبت به حکم دو بار اعدام این کشتی‌گیر شیرازی واکنش نشان خواهد داد.

این اتحادیه با نام اختصاری «WPA» و با صدور یک بیانیه «حقوق بشری» در سال ۲۰۱۷، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. در سطور ایندلایل آغاز به کار این انجمن دیده می‌شود. در بخشی از این بیانیه تاکید شده است که از این پس تلاش می‌کند معیارهایی را برای سازمان‌ها و فدراسیون‌های ورزشی بین‌المللی تعیین کند تا آن‌ها به تعهدات خود در مورد حمایت، احترام و تضمین حقوق اساسی انسانی ورزشکاران در سراسر جهان پایبند باشند.

منشور این اتحادیه به حقوق کودکان ورزشکار، حقوق شهروندی ورزشکاران، حق اعتراضات مدنی در جامعه، حق مصونیت ازعکس، امضا و نام ورزشکاران و برخورداری از زندگی خصوصی اشاره کرده است. این بیانیه به امضا و تایید ۸۵هزار ورزشکار در ۱۰۰ دفترملی زیرمجموعه اتحادیه جهانی ورزشکاران رسیده است. این اتحادیه جهانی تهدید کرده است که در صورت لغو نشدن حکم اعدام نوید افکاری، ورزشکاران جهان ایران را تحریم خواهند کرد.

فدراسیون ایران نه تنها از نوید افکاری و گفته‌هایش حمایت نکرده که مدعی شده است او به جرم «قتل عمد» و مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی باید محاکمه شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر بهداشت ایران خواستار فراخوان جهانی برای پایان تحریم‌های آمریکا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حضور رییس فدراسیون جهانی جودو در دادگاه CAS علیه ایراناهمیت دائمی شدن تعلیق جودوی ایران برای فدراسیون جهانی تا جایی است که قرار است، رییس فدراسیون جهانی جودو به همراه دبیر کل این فدراسیون در دادگاه CAS در روز ۲۶ شهریور حضور داشته باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیام نهفته در کاهش مجدد بهای نفت خام در بازارهای جهانی | DW | 09.09.2020بهای نفت خام بار دیگر روندی نزولی یافته است. بهای هر بشکه نفت وست‌تگزاس‌اینترمدیت حتی به ۳۶ دلار رسیده است. این خبر خوب برای مصرف کنندگان عادی می‌تواند در ارتباط با آهنگ رشد اقتصادی حکایتگر تحولی منفی باشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نامه پدر و مادر برادران افکاری؛ تا آثار ضرب و شتم هست آنان را به پزشکی قانونی ببرید - BBC News فارسیبرادران افکاری از راست حبیب (محکوم به ۲۷ سال زندان) ، نوید (دو بار اعدام) و وحید افکاری (محکوم به ۵۴ سال زندان)؛ هر سه آنها به ۷۴ ضربه شلاق هم محکوم شده‌اند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درخواست یک اتحادیه بین‌المللی ورزشکاران؛ در صورت اعدام نوید افکاری، ورزش ایران از حضور در همه رقابت‌ها محروم شود🔺درخواست یک اتحادیه بین‌المللی ورزشکاران؛ در صورت اعدام نوید_افکاری، ورزش ایران از حضور در همه رقابت‌ها محروم شود ⚡️اعتراض ورزشکاران، نهادهای ورزشی، و سازمان‌های حقوق بشری جهان به صدور حکم اعدام برای نوید افکاری، کشتی‌گیر ایرانی، همچنان ادامه دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ورزشکاران سرشناس آلمانی خواستار 'نجات نوید افکاری' شدند | DW | 08.09.2020دو قهرمان کشتی صاحب‌نام آلمان می‌گویند جامعه جهانی ورزش از نوید افکاری حمایت می‌کند و خواهان 'نجات' اوست. افکاری که به اتهام قتل یک بسیجی به اعدام محکوم شده می‌گوید زیر شکنجه از او اعتراف گرفته شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »