از برج ترامپ تا کاخ سفید، زندگی رئیس جمهوری جنجالی آمریکا - BBC News فارسی

03/06/1399 09:50:00 ب.ظ

از برج ترامپ تا کاخ سفید، زندگی رئیس جمهوری جنجالی آمریکا

امروز گردهمایی حزب جمهوری خواه آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شروع می‌شود. قرار است دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی یک بار دیگر نامزدی این حزب را رسما بپذیرد. از برج ترامپ تا کاخ سفید، زندگی رئیس جمهوری جنجالی آمریکا ۳ ساعت پیش امروز گردهمایی حزب جمهوری خواه آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شروع می‌شود.

قرار است دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی یک بار دیگر نامزدی این حزب را رسما بپذیرد تا در انتخابات اواسط پاییز با جو بایدن، نامزد حزب دموکرات رقابت کند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

خواهر رئیس جمهور آمریکا: ترامپ به هیچ اصولی پایبند نیستخواهر رئیس جمهور آمریکا: ترامپ به هیچ اصولی پایبند نیست خواهر بزرگ‌تر رئیس جمهور آمریکا در یک فایل صوتی که به صورت مخفیانه ضبط شده و به دست روزنامه واشنگتن پست رسیده تاکید کرده که برادرش هیچ اصولی ندارد.

دستاوردهای ریاست‌ جمهوری ترامپ از دید حامیان او | DW | 24.08.2020حامیان دونالد ترامپ دستاوردهای ریاست‌جمهوری او را کاهش مالیات‌ها، رشد اقتصادی و افزایش احترام بین‌المللی آمریکا می‌خوانند و امیدوارند که او با پیروزی مجدد در انتخابات، چهار سال دیگر رئیس‌جمهور بماند.

وزیر خارجه آمریکا: ارتقاء آزادی مذهبی در عراق از اولویت‌های دولت پرزیدنت ترامپ است🔺وزیر خارجه آمریکا: ارتقاء آزادی مذهبی در عراق از اولویت‌های دولت پرزیدنت ترامپ است ⚡️وزارت خارجه ایالات متحده در تاکید بر حمایت واشنگتن از ارتقاء آزادی‌های مذهبی در عراق، بخش‌هایی از سخنان اخیر وزیر خارجه آمریکا در این خصوص را منتشر کرد.

شیوع سریع ابولا در یک استان جمهوری دموکراتیک کنگو، موجب نگرانی شده است🔺شیوع سریع ابولا در یک استان جمهوری دموکراتیک کنگو، موجب نگرانی شده است ⚡️افزایش و گسترش سریع ویروس کشنده ابولا در مناطق دورافتاده و پر از جنگل استان ایکواته در شمال غربی جمهوری دموکراتیک کنگو موجب نگرانی سازمان بهداشت جهانی شده است.

پرواز ۷۵۲؛ درون جعبه سیاه جمهوری اسلامی چیست؟

انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شودتهران- ایرنا-رییس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: وزارت کشور دو تاریخ را برای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری پیشنهاد کرده بود که شورای نگهبان با برگزاری انتخابات در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ موافقت کرد.