از ابتدای سال 711 تروریست در ترکیه از پای در‌آمده‌اند

31/05/1399 01:14:00 ب.ظ

از ابتدای سال 2020 تاکنون در مجموع 711 تروریست در عملیات مختلف نیروهای امنیتی ترکیه در داخل کشور از پای درآمده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

از ابتدای سال 2020 تاکنون در مجموع 711 تروریست در عملیات مختلف نیروهای امنیتی ترکیه در داخل کشور از پای درآمده‌اند. - خبرگزاری آناتولی 21.08.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی در عملیات مختلف نیروهای امنیتی ترکیه از ابتدای امسال، در مجموع 711 تروریست که 506 نفر از آنها عضو پ.ک.

ک، 186 تن از اعضای گروه‌های تروریستی هیئت تحریر شام٬ داعش و القاعده و 19 تن نیز عضو سازمان‌های تروریستی چپ بوده‌اند، از پای درآمده‌اند.

براساس اطلاعات بدست آمده از منابع امنیتی، از آغاز امسال 76 هزار و 235 عملیات مختلف در تمامی نقاط کشور علیه گروه‌های تروریستی انجام شده است. در این میان 17 هزار و 291 مظنون که 4 هزار و 542 نفر از آنان عضو پ.ک.ک، 11 هزار 67 نفر عضو «فتو»٬ 1346 تن عضو داعش و 336 تن عضو گروه‌های چپ بوده‌اند دستگیر و 2 هزار و 902 نفر از آنان بازداشت شده‌اند.

از میان عناصر بازداشت شده 62 تن از جمله 3 تن در لیست قرمز٬ 2 تن در فهرست آبی، یک تن در لیست سبز، 17 تن در فهرست نارنجی و 39 تن نیز در لیست خاکستری تروریست‌های تحت تعقیب قرار داشتند. همچنین 4 تروریست که در این فهرست نبوده اما از سرکردگان ارشد گروه‌های تروریستی بوده‌اند نیز بازداشت شده‌اند. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

با گذشت پنج ماه از آغاز سال ۱۳۹۹، حق مسکن کارگران در دولت تصویب شد

دره مرگ در کالیفرنیا رکورد گرمترین نقطه روی زمین در صد سال گذشته را شکستدره مرگ در کالیفرنیا رکورد گرمترین نقطه روی زمین در صد سال گذشته را شکست یکی از گرم ترین دمای هوا در کره زمین در حد اقل یک قرن گذشته بعد از ظهر یکشنبه ۲۶ مرداد در منطقه موسوم به «دره مرگ» در بیابان «موهاوی» کالیفرنیا ثبت شد.

تازه‌ترین تصاویر پهپادی از زندگی در خانه‌های بی در و پیکرتازه‌ترین تصاویر پهپادی از بیروت، گویای ابعاد تازه‌‌ای از ویرانی‌های به جا مانده از رخداد انفجار ۴ اوت در بندر این شهر است.

سود میلیاردی از فروش آب در بطری به جای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها | DW | 19.08.2020سازمان ملل متحد تأمین آب آشامیدنی پاکیزه برای تمام ساکنان کره زمین را یکی از اهداف انسانی خود تعریف کرده است. میلیون‌ها نفر از ساکنان زمین به آب‌ آشامیدنی دسترسی ندارند. صنایع مختلفی از آب پول درمی‌آورند.

از سرگیری روند سیاسی در لیبی؛ محور دیدارهای خالد المشری در ژنومعاون دبیرکل ماموریت پشتیبانی سازمان ملل متحد در لیبی و رئیس شورای عالی دولت لیبی در ژنو دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی

درخواست زالی از کنکوریها برای خودداری از مسافرت پس از اتمام آزمونفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران، از داوطلبان کنکور خواست که پس از اتمام آزمون از مسافرت به جهت رفع خستگی، خودداری کنند.