ازدحام جمعیت در سواحل بندرعباس / به میهمانی کرونا خوش آمدید+تصاویر- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ازدحام جمعیت در سواحل بندرعباس تعطیلات چند روزه کافی بود تا سواحل خلیج‌فارس در بندرعباس، قشم و کیش شاهد خیل عظیم مسافران شود مسافرتی که احتمالا موج بعدی کرونا را در پی خواهد داشت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ورود 40 هزار مسافر تنها در یک روز به جزیره قشم و سواحل مملو از جمعیت بند شاید گواه این مدعاست که دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بایستی از الان آمادگی ورود به فاز بعدی کرونا را داشته باشد و مردم استان که تاکنون رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت قرار داده و وضعیت را به کم خطر تبدیل کرده بودند هم باید منتظر شیوع مجدد ویروس و جدال دوباره با آن باشند.

شاید بهتر بود مسئولان امر با دو اندیشی و کمی مدیریت، از ورود مسافران‌ به هرمزگان جلوگیری می‌کردند اما این مهم رخ نداد تا موج مسافران‌ به هرمزگان رسیدند. به گزارش تسنیم، هرمزگان‌ در این فصل همواره میزبان خیل عظیم مسافران بوده که برای خرید و تفریح به این نقطه از کشور سفر می‌کردند و انتظار می‌رود با با سهل‌انگاری مسئولان در هفته های آتی نیز باید شاهد سفر هموطنانمان به استان هرمزگان باشیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تجمعات قم اصلا مهم نبود؟!

کاش در پی این تصاویری، تصاوری هم از عزاداری امروز قم و تشییع جنازه مرحوم مصباح_یزدی می گذاشتید تا مردم فکر کنند که در ارسال خبر بی طرف هستید.

زور و اجبار باید باشه..بخدا با توصیه هیچی تغییر نمیکنه..

اینجا استاندار نداره که تعطیل کنه؟؟؟؟ هیات هفتگی روضه مارا استاندار شخصا نامه زد تعطیلش کرد در حالی که با اجرای تمام پروتکل های بهداشتی انجام میشد درحالی که شخص استاندار توی همون هفته در چندین محل شلوغ و مراسم شرکت داشته

ازدحام و تجمعات و دسته جات مذهبی چه طور اونا تولید موج کرونا نمی کنند؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.