ارگی کرکین قهرمان مسابقات تنیس اوبرلینگن آلمان شد

01/06/1400 12:02:00 ق.ظ

ارگی کرکین قهرمان مسابقات تنیس اوبرلینگن آلمان شد فدراسیون تنیس ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ارگی کرکین ملی پوش 22 ساله کشور در فینال مسابقات تنیس اوبرلینگن اوپن آلمان با شکست هنری اسکویر رقیب آلمانی خود قهرمان این دسته از رقابت‌ها شد.

ارگی کرکین تنیسور جوان ترکیه در فینال مسابقات تنیس اوبرلینگن اوپن آلمان به مقام قهرمانی دست یافت. - خبرگزاری آناتولی 22.08.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی فدراسیون تنیس ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ارگی کرکین ملی پوش 22 ساله کشور در فینال مسابقات تنیس اوبرلینگن اوپن آلمان با شکست هنری اسکویر رقیب آلمانی خود قهرمان این دسته از رقابت‌ها شد.

22.08.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی فدراسیون تنیس ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ارگی کرکین ملی پوش 22 ساله کشور در فینال مسابقات تنیس اوبرلینگن اوپن آلمان با شکست هنری اسکویر رقیب آلمانی خود قهرمان این دسته از رقابت‌ها شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران نایب قهرمان جهان شدتیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران با کسب یک طلا، یک نقره و ۵ برنز پس از روسیه عنوان نایب قهرمانی جهان را از آن خود کرد.

جداول جدید خاموشی‌های تهران منتشر شدجداول جدید خاموشی‌های تهران منتشر شد برنامه خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت از تاریخ ۳۰ مرداد تا ۵ شهریورماه منتشر شد. جدول خاموشی‌ها را در لینک زیر ببینید

جلسه رای اعتماد به کابینه رِِئیسی آغاز شدجلسه رای اعتماد به کابینه رِِئیسی برگزار شد

گزارش ایلنا از دومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهمسومین جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم صبح امروز آغاز شد.

آمریکا و آلمان از شهروندان خود خواستند تا به فرودگاه کابل نروندسفارت‌های ایالات متحده و آلمان با اشاره به حضور هزاران نفر که در فرودگاه کابل و اطراف آن تجمع کرده‌اند، به شهروندان خود که تا کنون از افغانستان خارج یعنی چی

مرکل برای کمک به هم‌حزبی‌هایش در گردهمایی انتخاباتی لاشت شرکت کرداتحاد حزب دموکرات مسیحی با حزب سوسیال مسیحی همچنان در نظرسنجی‌ها در صدر قرار دارد اما میزان محبوبیت محافظه‌کاران آلمان از حدود ۳۰ درصد به ۲۲ تا ۲۳ درصد رسیده است.