اروپا ممنوعیت پرواز هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس را لغو کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اروپا ممنوعیت پرواز هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس را لغو کرد جزئیات بیشتر🔽

آژانس ایمنی هوانوردی اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس برای بازگشت به اروپا ایمن است و ممنوعیت پرواز ۲۲ ماهه‌ای که در پی دو سانحۀ هوایی برای آن وضع شده بود، لغو شده است.

پاتریک کی، مدیر اجرایی آژانس ایمنی هوانوردی اروپا اعلام کرد: «ما اطمینان داریم که این هواپیما ایمن است و پیش شرط‌های لازم برای دریافت تأیید ما را دارد. با این وجود پس از آغاز دوبارۀ خدمات‌دهیِ بوئینگ ۷۳۷ مکس، فعالیت آن را از نزدیک تحت نظر خواهیم داشت.» او افزود: «به موازات لغو این ممنوعیت و با اصرار ما، شرکت بوئینگ نیز متعهد شده است تا سطح ایمنی این هواپیما را بالاتر ببرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا از چین خواست ممنوعیت فعالیت بی بی سی جهانی را لغو کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

صدور حکم سازگاری ممنوعیت روسری در محل کار با قوانین اروپا | DW | 25.02.2021دیوان دادگستری اتحادیه اروپا اعلام کرد، ممنوعیت پوشش روسری در محل کار با قوانین اتحادیه اروپا سازگار است. این حکم بعد از آن اعلام شد که در پی شکایت دو زن مسلمان،‌ دو دادگاه کار در آلمان رأی این دیوان را جویا شدند. حالا برید آمریکارو مسخره کنید که کاخ سفیدو حسینیه کرده تا ببینیم در آینده چه خواهید گفت!!! حتما قابل باز بینی است. بعد از رفتن تررررزیدنت ترررررآمپ خیلی چیزها ممکن است حجاب یعنی سانسور زن ، دیوان دادگستری اتحادیه اروپا با این اعلامش برید 🙊🙈🙉
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شکست حقوقی ماهیگیران هلندی؛ رای دیوان دادگستری اروپا به ادامه ممنوعیت استفاده از پالس الکتریکیمبارزه ماهیگیران هلندی با ممنوعیت استفاده از پالس‌های الکتریکی با صدور حکم روز پنجشنبه دیوان دادگستری اتحادیه اروپا مبنی بر به رسمیت شناختن اختیارات گسترده قانون‌گذاران این اتحادیه شکست خورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس شورای اتحادیه اروپا و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به ترکیه سفر می‌کنندرئیس شورای اروپا و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به ترکیه سفر می‌کنند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد از جوزپ بورل بدلیل حضور اتحادیه اروپا در نشست تجاری ایران و اروپاگروهی موسوم به «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» با انتشار نامه‌ای سرگشاده به جوزپ بورل، نماینده سیاست خارجی اتحادیه اروپا را به‌دلیل شرکت در نشست تجاری اروپا و ایران به «تزویر و ریا» محکوم کرد. یورونیوزدر این باره با سخنگوی‌های این گروه و اتحادیه اروپا گفتگو کرد. بعضی عقاید سیاسی ادمها رو کور میکنه ازجمله جوزف پورل در مورد حقوق بشر ایران کاملا کور شده والان شده وکیل ج ا در اروپا واقعا متاسفم برای اروپایی که این همه مدعی دفاع از حقوق انسان هاست،بیش از چهل سال تزویر و ریاکاری اروپا مردم ایران را به قهقرا برده،شما سرزمین های ما را ویران کردید(با حکومت ج.ا)برای آنکه سرزمینتان آباد شود.هیتلر خوب بلایی به سرتان آورد.دست از حمایت ج.ا بردارید.یکم شرف داشته باشید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »