اروپا هم وارد طرح نهضت ملی مسکن می‌شود؟

27/09/1400 03:28 ب.ظ

عضو شورای عالی مسکن: *شرط همکاری با شرکت‌های خارجی برای ساخت پروژه نهضت ملی مسکن این است که هیچ پول نقدی نپردازیم *به صورت جدی بحث تهاتر نفت را دنبال می‌کنیم *ایرانی‌ها متری ۵.۵ میلیون تومان می‌سازند؛ خارجی‌ها ۳ میلیون تومان

مذاکرات دولت با شرکتهای چینی، ترک و شرکت‌های اروپایی برای مشارکت ۱۰ درصدی در زمینه انتقال تکنولوژی ساخت در پروژه نهضت ملی مسکن از سوی یک عضو شورای عالی مسکن تایید شده است. سازندگان داخلی اما در عین حال که از ورود فناوریهای نوین استقبال می‌کنند، می‌گویند که با توجه به ۵۰۰۰ شرکت انبوه ساز داخلی و ۵۰۰ هزار مهندس، توان اجرای طرح جهش تولید و تامین مسکن (نهضت ملی مسکن) توسط نیروهای داخلی وجود دارد.

ماه گذشته رستم قاسمی ـ وزیر راه و شهرسازی ـ از مذاکره با شرکتهای چینی برای ورود فناوریهای نوین ساخت خبر داد و به تازگی یک عضو شورای عالی مسکن، مذاکره با شرکتهای چینی، ترک و شرکت‌های اروپایی برای استفاده از آنها در بخش کوچکی به اندازه ۱۰ درصد پروژه نهضت ملی مسکن در موضوع انتقال تکنولوژی ساخت مسکن را تایید کرده است.

ایرانی‌ها متری ۵.۵ میلیون تومان می‌سازند؛ خارجی ها ۳ میلیون تومان احمد دنیامالی با بیان اینکه سازندگان داخلی برای ساخت پروژه نهضت ملی مسکن پیشنهاد ۵.۵ میلیون تومان در هر متر مربع ارایه کردند به یکی از رسانه ها گفته است: در مذاکره با شرکت‌های خارجی برای ساخت به عدد کمتر از سه میلیون تومان رسیده‌ایم. البته کار با خارجی‌ها تابعی از قیمت دلار است و در این مورد نگران پایه دلاری آن هستیم چراکه با رشد نرخ دلار طبیعتا قیمت‌ این قراردادها هم بالا می رود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

خوب دیوس نمیگی به اونا نفت مفتی میدی براشون میافته متری ۳۰ میلیون تومن نفس پیمانکار ایرانی رو میبری که بخوای همون ۵ میلیون اسمی رو هم بدی؟ خر خودتونید و جد و آبادتون خیلی خوبه

‌محسنی‌اژه‌ای: ورود 15 میلیون پرونده به دستگاه قضا درست نیست/ برخی ‌از این آمار نادرست‌ بهره‌برداری سوء می‌کنند + فیلم- اخبار گلستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 سالانه ۱۵ میلیون پرونده وارد قوه‌_قضاییه می‌شود؟

کمیسیون مشترک برجام عصر امروز برگزار می‌شودکمیسیون مشترک برجام بعد از ظهر روز جمعه به وقت محلی در سطح معاونان وزیران امور خارجه ایران و گروه ۱+۴ و نماینده اتحادیه اروپا در هتل کوبورگ وین برگزار می‌شود. مخبر: یعنی خبر رسان یا خبر چین از روز اول انقلاب کارهایی کرد که همه مخبر صداش میکردن....

بارش برف در پایتخت/ رگبار و وزش باد شدید در نقاط مختلف کشوررگبار، باران و وزش باد شدید در کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا: از اواخر امروز (۲۷ آذر) در بیشتر نقاط کشور وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

چراغ سبز اروپا به دو داروی تازه کرونا | DW | 16.12.2021آژانس دارویی اروپا که مقر آن در آمستردام است، جواز تولید دو داروی جدید کرونا را صادر کرده است. این دو دارو که Xevudy و Kineret نام دارند، در معالجه بیماران کووید ۱۹ بسیار موثر تشخیص داده شده‌اند و اجازه دارند وارد بازار شوند.

خرید و فروش و قیمت گواهی جعلی واکسیناسیون کرونا در اروپاطبق گزارش برخی رسانه‌های اروپایی گواهینامه «جعلی» واکسیناسیون در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام معامله می‌شود و با رمزارزها هم قابل پرداخت است.

نشست شورای اتحادیه اروپا چیست و سازوکار آن چگونه است؟شورای اتحادیه اروپا با شورای اروپا متفاوت است. شورای اتحادیه اروپا هر سه ماه یک بار، رهبران بیست و هفت کشور را گرد هم می‌آورد تا اولویت‌های اتحادیه اروپا را مشخص کنند. شورای اروپا اما نهادی از اتحادیه اروپا نیست بلکه یک سازمان بین‌المللی متشکل از ۴۷ کشور است.