ارسال هواپیما برای بازگرداندن یک شهروند بیمار از سوئد به ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت ترکیه برای بازگرداندن یکی از شهروندان خود که در سوئد به ویروس کرونا مبتلا شده است، آمبولانس هوایی به این کشور فرستاد. - خبرگزاری آناتولی

دولت ترکیه برای بازگرداندن یکی از شهروندان خود که در سوئد به ویروس کرونا مبتلا شده است، آمبولانس هوایی به این کشور فرستاد.فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه در توئیتر خود اعلام کرد: ساعت 6 صبح امروز یک فروند آمبولانس هوایی برای انتقال یکی از هموطنان مقیم سوئد که به ویروس کرونا مبتلا شده است، به این کشور فرستادیم.

وی افزود: «لیلای عزیز، صدایت را شنیدیم. تمام مردم ترکیه از اینکه در غربت دچار چنین وضعیتی شدید ناراحت شدند. بیمارستان‌ها و پزشکان کشورمان آماده پذیرش و درمان پدرت هستند». گفتنی است دختر جوانی به‌نام لیلا گولوشکن، با انتشار ویدئویی ضمن انتقاد از مقامات سوئد بابت عدم رسیدگی به پدرش 47 ساله‌اش که کرونا مبتلا شده است خواستار کمک دولت ترکیه به وضعیت او شده بود.

پس از انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی، وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد که برای انتقال این پدر مبتلا به ویروس کرونا و چهار فرزندش به ترکیه در اسرع وقت یک فروند آمبولانس هوایی به سوئد فرستاده خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هفته ی قبل هم یک بیمار تؤرک به نام زکریا از فرانسه به وسیله ی آمبولانس هوای به تؤرکیه منتقل شده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از «حق تشکل» تا «دستمزد»/ آیا می‌توان به دیوان عدالت برای تجدیدنظر در مزد امید بست؟هر قدم کوچکی برای بهبود عینی معیشت کارگران ارزشمند است؛ اگر شکایت دسته جمعی به دیوان عدالت بتواند دولت را مجبور به عقب نشینی کرده و دستمزد کارگران را تا اندازه ای ترمیم کند، به گفته حسین حبیبی، کارگران نباید از شکایت دریغ کنند؛ او می گوید: باید موج گسترده شکایتهای فردی و گروهی راه بیافتد تا دولتی ها بدانند زیر پا گذاشتن قانون در قبال معیشت و حیاتِ ۴۳ میلیون نفر از جمعیت کشور، چندان ساده نیست!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شماری از رهبران سیاسی درخواست کردند حرکتی جهانی برای مقابله با ویروس کووید-۱۹ انجام شودشماری از رهبران سیاسی جهان از جمله امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، انگلا مرکل، صدراعظم آلمان، و اورزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، در یک کنفرانس ویدئویی از دیگر کشورهای جهان خواستند به حرکتی ج دقیقا چه کار کنند؟ کشورها رو تحریم کنند؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دانشمندان فرانسوی: شمار مبتلایان برای جلوگیری از موج دوم کرونا کم استبه گفته دانشمندان انستیتو پاستور اگر رعایت همه محدودیت‌ها به طور همزمان در فرانسه متوقف شود امکان جلوگیری از موج دوم شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» با توجه به درصد پایین افراد مبتلا وجود نخواهد داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برای جبران خسارت کرونا چه کسانی پای کار ایستاده‌اند؟/ از حمایت‌های بزرگ کرونایی تا کمک‌های موقتیبرخی انتقاد می‌کنند که در ایران کمک‌های حمایتی به آسیب‌دیدگان از کرونا در مقایسه با دیگر کشور‌ها بسیار ناچیز است. شاید در کنار هم قرار دادن ارقام اعطایی در ایران و دیگر کشور‌ها این را ثابت کند، اما در کنار آن باید پرسید که اگر همه بار کرونا به دوش دولت بیفتد و نهاد‌های عمومی نقش‌آفرینی کمی داشته باشند، آیا می‌توان بیش از این انتظار حمایت داشت؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رکورد مسمومیت در آمریکا با استفاده از راهکار ترامپ برای مقابله با کرونارکورد مسمومیت در آمریکا با استفاده از راهکار ترامپ برای مقابله با کرونا اورژانس یکی از ایالت‌های آمریکایی از ثبت رکورد بیش از ۱۰۰ نفر به دلیل مسمومیت با مواد شوینده برای درمان کرونا که یکی از راهکارهای پیشنهادی رئیس جمهوری این کشور بوده، خبر داده است راستی شاش شتر نتیجه داد ؟! خبر اصلاحی : بعد از آزمایش این افراد مشخص شد ایشان ایرانی و از آقازادگان محترم شیوخ حاکم بر ایران بودند که بر اساس دستورات صدا و سیما و مراجع معظم با گرفتاری شتری گیر آورده و شاشش را دوشیده، شیر کرده، و نوشیده بودند! اقا مردم عقلشون تو کونشونه انگار 😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست دیده‌بان حقوق بشر از بنگلادش برای پذیرش مسلمانان آراکانیدیده‌بان حقوق بشر با انتشار بیانیه‌ای از دولت بنگلادش خواست به میهمان‌نوازی خود از مسلمانان آراکانی ادامه دهند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »